Bekarlık alışkanlıkları evlilikte terk edilebilir mi?

zzeynep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2012
97
3
Merhaba
Fikirlerinizi öğrenmek istiyorum arkadaşlar,lütfen düşüncenizi esirgemeyin.Bir erkek, karşısında henüz ciddi düşüneceği bir kız çıkmamış,34 yaşında, iyi bir ailesi var, eğitimli,kendisi de iyi bir insan.Facebook ta msn adresinin aynısı adresle facebookta isim ve soyisim farklı adresi açmış,resmi yok.Fake isimle fake adres yani.Sonra bir kızla tanışıyor ,kız çok düzgün, iyi bir kız.İnternette tanışıyorlar, konuşuyorlar ama aralarında cinsellik ile ilgili konuşma asla geçmiyor,foto gönderme, kamera yok,sadece yazışıyorlar ,erkek kıza saygılı,normal bir sohbet, erkek kıza mail atıyor o adrsten, maillerde yanda facebook varsa ..... yı ekleyin diye facebook bağlantısı görünüyor ya, orada o sahte isim ve soyisim görünüyor, kız çocuğa soruyor ,o da klasik bilmiyorum,başkası benim adıma açmış diyor ,adres onun oldugu için hemen giiryor ve siliyor hesabı, ya da donduruyor, bir de diyor kızlara yazmış kimse tanışalım mı diye, benle ilgisi olmayacak yerlere üye olmuş kimse diyori,Kız inanmıyor, çocuk mailde soyismim farklı çünkü tanıştıkları sitede kimin ne oldugunu bilmiyordum gerçek soyadımı veremezdim ama facebook taki adresi ben açmadım diyor, kız tabii ki inanmıyor, çoçuk birbirine yakın farklı şehirde olan kıza adresini söyle hemen geleyim, ben sana değer veriyorum gerçekten, seni bir dk bile olsa görüp gideyim diyor,sana değer verdiğimi senin için herşeyi yapmaya hazır oldugumu görmen için bunu yaparım diyor,kız bu saatte olmaz diyor, erkek gerçek facebook adresini kıza gönderiyor, benim bir tane adresim var o da bu adres diyor, orada adı aynı soyadı farklı ,gerçek bilgilerimi o sitede vermezdim diyor, işim şu,şurada çalışyorum,tel nom şu,sana hakkımda söylediğim herşey doğruydu diyor,ve gerçek mail adresim de bu, bizim konuştuğumuz mail adresi sadece o sitedeki görüştüğüm kişiler içindi diyor,senin farklı olduğun belli diyor, ve bir an önce kızın yanına giderek onu görmek istiyor, bugn kızı gerçek mail adresine ekliyor, mail atıyor ,görüşelim, ben ne olursa olsun yanına geleceğim ,bu gece de aynı saatte zeynep hanımla konuşmak istiyorum, ... yazmış bişeyler,bir iki özlemle ilgili türkü eklemiş,duygusal biri olduğunu söylüyor.Twitter ı da varmış.Kız saf iyi niyetli iyi bir kız olduğu belli her halinden,hani anlar ya erkekler öyle işte, saf biraz.Dediğim gibi nerdeyse bir haftadır görüşüyorlar ve kıza hiç ters bir lafı olmadı, normal arkadaşça konuşuyorlar, birbirlerini tanımaya çalışıyorlar ve çocuk haftasonundan beri kızı görmek istiyor.
Gelelim kıza,kız inanmıyor tabii ki, o yaşa gelmiş bekar bir erkek,eğitimli, iyi birişi ailesi var ama bellli arayışlara girmiş ,zevk için ,eğlence için ne için olursa olsun...Sonra ciddi bir kız girse hayatına(ki söylediğine bakılırsa evliliği istiyor en kısa sürede) bu sahte hesaplardan vazgeçer mi ,yoksa huyu suyu değişmez devam eder mi arayışlarına işte bunu düşünüp duruyor, bu gece msn davetini kabul edip konuşsam mı yoksa hiç bulaşmadan daha yüzlerini bile görmeden nokta koysam mı diye düşünüyor.
Kızın kimsesi yok sorabilecek, hiç arkadaşı yok,annesiyle de böyle bir şeyi şimdiden paylaşamaz. Sizce kız ne yapsın?
Zahmet edip okuduğunuz için teşekkürler şimdiden.

fake hesaplardan sohbet sitelerine ve daha bir sürü yere girmiştir. en başta güveninizi sarsmış. bu yaşına kadar da hep böyle yerlerde aranmıştır muhtemelen, o kadar düzgün,kariyerli biriymiş de neden bu yaşa kadar evlenmemiş,sizin gördüklerinizi çevresindekiler görmüyor muymuş,karşıma ciddi kız çıkmadı demiş, ya arayacağı yeri bilmiyor ya da bu yaşa kadar olmuştur onun unutamadığı birisi,uzun süreli ilişkisi...belki de şu an evli ya da boşandı...internet ortamından bunu bilemezsiniz,daha 1 hafta yazıştığınız kişiye çok güvenmeyin. aynı yerde de değilmişsiniz,tanımak güvenmek çok zor,ben olsam başlamadan görmeden bitirirdim sanırım,güven çok önemli bence...

Bence kız cafe gibi kalabalık bir yerde buluşsun, görüşsün. Eğer içinde en ufak bir şüphe bile kalmazsa bi denesin. Zaten insanların yüzünden ne oldukları anlaşılır

kız bence temkinli olsun burada tek sorun adamın fake hesapları olması değil. bu adamın internetten tanışılmış bi adam olması. önce bunu düşünmelisin nedir ne değildir bilemezsin.

Neden kendinizden 3. Bi şahıs gibi bahsediyorsunuz anlamadım?? Adam pek tekin bi adam gibi görünmüyor,temkinli davranmanızda yarar var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…