Bekarlar Topiğiii <3 :D

Dinlendir canım
işdeyim canım dinlendirmem pek mümkün değil kuzumm

kime niyet kime kısmet
gelen gelir iş işten geçtikten sonra vs. yolu biliyordur
sanırım evet üzerine yattım sabahdan beri ağrıyor

aaa iyi gidiyodu :26: neden mesaj yok sen atmadın mı amacın ne diye ? sessiz kalma bence

aaa iyi gidiyodu :26: neden mesaj yok sen atmadın mı amacın ne diye ? sessiz kalma bence

Sorunca arkadaşım onlar diyor bende k.b ben sen gibi rahat değilim kızmayacağımı mı sandın diyorum
Attım ya kaç defa ama takmıyor işte rahatlığı beni öldürecek zaten. En uyuz olduğum insan tipi ! Kendi istediğinde telefona bakar ve öyle cevap yazar.
Geçen iyice canımı sıktı ayrılalım bence dedim o da direk sen bilirsin zaten uyuşmuyoruz dedi sevgiye bak !

kime niyet kime kısmet
gelen gelir iş işten geçtikten sonra vs. yolu biliyordur
sanırım evet üzerine yattım sabahdan beri ağrıyor
o degilde benim mi bişey yapmam lazım acepp şeytan diyoki bi gün izin al apartmanının önünde bekle sabah çıkarken tekme tokat girr
kaçta gideceksin evee
biraz erken çıksan gidip dinşensen kuzuu

ayyyyyyy senınde şansına hep bçyle rahatları çıkıyo farkettin mi

bırak gitsi n o zaman hiç uğraşma bence saçmalığa bak zaten uyuşmuyoruz ne demek

ayyyyyyy senınde şansına hep bçyle rahatları çıkıyo farkettin mi

bırak gitsi n o zaman hiç uğraşma bence saçmalığa bak zaten uyuşmuyoruz ne demek

Şansım yok yemin ederim ! Küsecem aşka
Hoşlandığımız şeyler farklı diye öyle diyor. O rock-metal tarzı yaşadığı için umrunda değil yani :44:
Geçen telefonda nasıl bağrıyorum ulan madem umrunda değil neden teklif ettin diye çemkirdim.
Mesaj atmış şimdi telefonum bozuktu anca halledebildim diye :26:

olur mu öyle şey daha kaç yaşındasın ki

olabilir zıt kutuplar birbirini çeker iyi dedin o ne cevap verdi

amannnn 'iyi' yaz sadece

olur mu öyle şey daha kaç yaşındasın ki

olabilir zıt kutuplar birbirini çeker iyi dedin o ne cevap verdi

amannnn 'iyi' yaz sadece

Bence ben fazla üstüne düştüm bir tarafı kalktı.
Öyle diyince benim yapım böyle insan değişemez dedi seven fedakarlık yapar biraz daha böyle devam edersen biter zaten dedim.
O da uzun süre sonra bitecekse şimdi bitsin acı çekmek istemem dedi. Ulan ben ne diyorum bunları bile gülerek söylüyor ne geniş insan ya.

olabilir canım :26::26:

aa çok rahat evet sevse böyle diyemez ki arada sevgi yok hoşlantı var sadece bence :44::44:

olabilir canım :26::26:

aa çok rahat evet sevse böyle diyemez ki arada sevgi yok hoşlantı var sadece bence :44::44:

Zaten biz çok büyük aşkla başlamadık ki. Sadece elektrik almış bende tamam deneriz dedim bu yani. Bende üstüne gittim telefonda benim düşüncelerimi boşver sen ne düşünüyorsun dedim. Bence iyi gidiyoruz ayrılmamalıyız dedi :26:

iyi mi gidiyoruz olsun böyle ilişki olmaz bence :

rahatlığa bak yaa
sen bilirsin zaten uyuşmuyoz hıı
acayip sinir oldum şuan

o degilde benim mi bişey yapmam lazım acepp şeytan diyoki bi gün izin al apartmanının önünde bekle sabah çıkarken tekme tokat girr
kaçta gideceksin evee
biraz erken çıksan gidip dinşensen kuzuu
erken çıkacam 5 gibi ancak :2:
amann boşver isteyen gelir utangaçlığındansa diyecem ama:44:
ortak arkadaşlarınız yokmu:44:

erken çıkacam 5 gibi ancak :2:
amann boşver isteyen gelir utangaçlığındansa diyecem ama:44:
ortak arkadaşlarınız yokmu:44:
burda bana uyan hiç kimse yok kiii o kız vardı ya onunla tek tük konuşuyoduk oda bugün taşınmış nasıl sevindirik oldummm anlatamam
gel kuzum sana yorgunluk kahvesi yapam pijama partisi verek
baya utangac gibi görünüyo canım deyse kim olsa gelirdii mahalleden kaç kişi teklif etti biliyo musun kaç kişi görücü diye geldi annemle konuştular bu hiçççç
geçen gün dışarı çıkıcam penceremi açtım hava nasılmış ona göre giyiniyim dedim anaa bik baktım yanında biriyle duraga gidiyo yanındakinin saçlarda uzun sakalı yok aha dedim kız arkadasııı kafama kaynar su dökülmüş gibi oldummmmm
neyse öyle bi giyindim ki alelacele cıktım hemen herşeyi devire devire
bi baktım erkkekmiş içime nasıl su serpildi anlatamam

Son düzenleme:

sıkma canını tatlım en azından en basından karakterini huyunu suyunu belli etmiş . Kaybettiklerin farkında değil henüz.. Bu erkekler neden böyle geç olgunlaşıyor ya

deli kız güldürdün beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…