Bekarlar Topiğiii <3 :D

noldu canımm

:82::82::82:

dün iş yerime gidip istifa ettim eski sevglimde duymus benle niye vedalaşmadın hiçmi hatrım yoktu falan diye mesaj attı bıraz mesajlastık daha yeni ayrıldık 1 1 ,5 ay oldu birazda ondan dolayı bıraktım işii kötü oldum moralım cok bozuldu

ayrılmışsınız neden onunla vedalaşacaksın ki saçmalamışş

Son düzenleyen: Moderatör:
hımm ama vedalaşman da saçma olurdu yaa neden ayrılmıştınız :26:

konu acmıstım belki gördünüz belki görmediniz zor karar diye bir konum var bir derdim varda ailem isttemedii sorunlar cıktı bende mecbur bıraaktımm dunde mesaj attı durdu hiç mi sevmedin beni niye hayatıma grdin ben seni ne zaman unutucam söylermisin diye falan sanki ben unutuum da onu onu görmeye bile dayaanamıyodum kii

konunu baktım hatırladım şimdi hakkında hayırlısı olsun canım işten çıkmak iyi olmuş görmezsen daha kolay olur herşey

konunu baktım hatırladım şimdi hakkında hayırlısı olsun canım işten çıkmak iyi olmuş görmezsen daha kolay olur herşey

borc harc içinde cıktım inşallah canım üzülüyorum daha kötüsü başıma gelir diye hakkım yoktu o kadar ümit verip ayrılmaya ama olmadı işte bide diyoki eger zor durumda olursun ara hala beni düşünüyo buda beni daha cok üzüyoo

sıkmaa canını tatlımm

kalınlaştırıyor diye duymuştum bnde..

Sıkma canınıı hakkında hayırlısı olsun canımm
yani bilmiyorum pek fazla dikkat etmedin önceki sonraki olark

konunu görmedim canım yada hatırlamyrum ama tatlım ailen neden istemediki

oda duygu sömürüsü mü yapıyo nedir nedne üzüyor ki daha çok bağlantını kes iyice canım kısmet değilmiş

oda duygu sömürüsü mü yapıyo nedir nedne üzüyor ki daha çok bağlantını kes iyice canım kısmet değilmiş

nedensiz yere bırakıp gittin beni diyoo napsın aramızı yapan bir teyze vardı dun helalleştm onlaa kadın yüzüme bile bakamdı hiç bişey dmeedi o kadar kızgın ki banaa sbepsiz yere perişan ettin cocugu diye cok kızdıı bana ilk ayrıldıgımızdaa :26::26::26:

biraz haklılar tabi ama işte sonuçta sen bi karar verdin

biraz haklılar tabi ama işte sonuçta sen bi karar verdin

o yüzden daha cokkk üzülüyorum ya o üzülünce ama devam etsem yapabilirmiydim bilmiyorum dunde onunla senelerdir calısan bi ablayla konustuk haberi yoktu ayrılma sebebimizide anlaşamadık fallan dedm beni bi aglattı sen hala onu sewiyosun dıyoo senın yerınde olsam sevgimin ğeşinden giderim dedi keşkee biraz olsunn sansım olsaydı dedim bendee

sebepp cokk onlara göreeee
engeller hep vardır canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…