Bekarlar Topiğiii <3 :D

sıkma canını tatlım en azından en basından karakterini huyunu suyunu belli etmiş . Kaybettiklerin farkında değil henüz.. Bu erkekler neden böyle geç olgunlaşıyor ya :KK31:

Bir de benden 4 yaş büyük olgun olduğunu düşünerek tamam demiştim :KK43::KK43::KK43:
Yanyanayken hiçbirşey yok gülüp eğleniyoruz ama iş sonrasına gelince sorunlar ortaya çıkıyor
Herşey güllük gülistanlık olmuyormuş :44:

Bir de benden 4 yaş büyük olgun olduğunu düşünerek tamam demiştim :KK43::KK43::KK43:
Yanyanayken hiçbirşey yok gülüp eğleniyoruz ama iş sonrasına gelince sorunlar ortaya çıkıyor

Aynen canım erkekler biizm gibi yarını düşünen varlıklar değil genel olarak çoğu olursa olur olmazsa olmaz tavrındalar burunlarından kıl aldırmıyor hiçbiri :KK31:

:KK9::KK9::KK9: deli kız güldürdün beni :KK9::KK9:
efulii o an ki ruh halimi anlatamam ya hayatımda ilk defa birinden hoşlanmışımm :KK9:
askılar falan yerdee dedim ya devire devire cıktım herşeyi annemde gitmiş resmini cekmiş babama gösteriyo bak kızın yıka döke evden cıkıyo bak bak kızın az degil diyo sonra gelmiş o gün vardı sende bişey diyo noldu dedi söyledim onu gördüm diyee şimdi anlaşıldı niye evi yıktıgın dedi:KK9:

Aynen canım erkekler biizm gibi yarını düşünen varlıklar değil genel olarak çoğu olursa olur olmazsa olmaz tavrındalar burunlarından kıl aldırmıyor hiçbiri :KK31:

Fazla üstüne gittim bence o da iyice azıttı :KK4:

canım şimdi okudum çok tuhafmış
boşver bee testi kırılmadan gördün gerçek yüzünüü

canım şimdi okudum çok tuhafmış
boşver bee testi kırılmadan gördün gerçek yüzünüü

Aşırı rahat biri.. Ne askerlik yapmak istiyor ne birşeyi kafaya takmak. Abisi de 30 yaşında askerlik yapmamış.
Umrunda değil ..

Ben ilgisizliğe asla gelemeyen biriyim ama şansıma da hep odun denk geliyor :26:

Bende çok sinirliyim damlam :KK47::KK47::KK47:
çak bir tane canımm:KK4::KK4::KK4:
burda bana uyan hiç kimse yok kiii o kız vardı ya onunla tek tük konuşuyoduk oda bugün taşınmış nasıl sevindirik oldummm anlatamam :KK33::KK33:
gel kuzum sana yorgunluk kahvesi yapam pijama partisi verek:KK19:
baya utangac gibi görünüyo canım deyse kim olsa gelirdii mahalleden kaç kişi teklif etti biliyo musun kaç kişi görücü diye geldi annemle konuştular bu hiçççç
geçen gün dışarı çıkıcam penceremi açtım hava nasılmış ona göre giyiniyim dedim anaa bik baktım yanında biriyle duraga gidiyo yanındakinin saçlarda uzun sakalı yok aha dedim kız arkadasııı kafama kaynar su dökülmüş gibi oldummmmm
neyse öyle bi giyindim ki alelacele cıktım hemen herşeyi devire devire :KK70:
bi baktım erkkekmiş içime nasıl su serpildi anlatamam
:KK9::KK9::KK9: iştee bi gelse bi gelse işin zor biraz:KK14:
başta bi ortam kursanız tanışma için bahane falan :KK28:

Aşırı rahat biri.. Ne askerlik yapmak istiyor ne birşeyi kafaya takmak. Abisi de 30 yaşında askerlik yapmamış.
Umrunda değil ..
nasıl bi rahatlıktır bu ?
yahu inanır mısınız ben askerlik yapmak istiyorum vatani görevdir bu ?
yetiştirilişinde bi sorun var o zaman tatlım
boşver yani böyle bi gamsızla hayat bitmez
en önemlisi evlenirde çocugunuz olursa Allah korusun oda böyle olur armut dibine düşer takma kafaya bu herifi
vatani görevini umursamayan bi aileyle olmaz bence yani vatani göreviini umursamayan evliliği hiç umursamaz..
tabi benim kendi görüşüm

nasıl bi rahatlıktır bu ?
yahu inanır mısınız ben askerlik yapmak istiyorum vatani görevdir bu ?
yetiştirilişinde bi sorun var o zaman tatlım
boşver yani böyle bi gamsızla hayat bitmez
en önemlisi evlenirde çocugunuz olursa Allah korusun oda böyle olur armut dibine düşer takma kafaya bu herifi
vatani görevini umursamayan bi aileyle olmaz bence yani vatani göreviini umursamayan evliliği hiç umursamaz..
tabi benim kendi görüşüm

Bende aynılarını kaç defa söyledim. Bizde askerlik yapmayana kız verilmez diyorum bedelli yaparım diyor ya sırf sorumluluktan kaçmak için. :KK19::KK19:
Sen ileride evin sorumluluğunu da alamazsın dedim bende

çak bir tane canımm:KK4::KK4::KK4:

:KK9::KK9::KK9: iştee bi gelse bi gelse işin zor biraz:KK14:
başta bi ortam kursanız tanışma için bahane falan :KK28:
neyse bakalım b, gelişme olursa yazarım yine :26:
sinir uyuz cocukk....
Bende aynılarını kaç defa söyledim. Bizde askerlik yapmayana kız verilmez diyorum bedelli yaparım diyor ya sırf sorumluluktan kaçmak için. :KK19::KK19:
Sen ileride evin sorumluluğunu da alamazsın dedim bende
haklısın bebeğimm:44:
senin zerreni hak etmiyo o...
Rabbim hayırlı kıymetini bilen sana baglı gerçekten çok seven vatanına milletine hayırlı birini karşına çıkarsın:KK16:

sinir uyuz cocukk....

Rabbim hayırlı kıymetini bilen sana baglı gerçekten çok seven vatanına milletine hayırlı birini karşına çıkarsın:KK16:

Yok ya benim istediğim gibi biri çıkmıyor. Hep çok uçlarda çıkıyor :26::26:
Amin canım. Perşembe günü yüzyüze konuşacağız. Yine halledemezsek bitiricem sanırım :26:

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok ya benim istediğim gibi biri çıkmıyor. Hep çok uçlarda çıkıyor :26::26:
Amin canım. Perşembe günü yüzyüze konuşacağız. Yine halledemezsek bitiricem sanırım :26:
bi insan 7'sinde neyde 70'inde de odur bunu unutma tatlım
sen dua et bol bol aklına her gelişinde mutlaka annen babanda ediyodur zaten hayırlı bi nasip çıksın diyee

Benim 2 katım la :KK1::KK1: çakarsam o da çakar yere yapışırım :KK60:
vur sonra kaç sende o zaman :KK60::KK60::KK60:
sinir uyuz cocukk....

eğer ki olursa acısı çıkar bunun canımm:KK76:

Son düzenleyen: Moderatör:
Topic iyi güzelde :) bekarlara koca bulunuyor mu bari :p :)))))))))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X