Bekarlar Topiğiii <3 :D

canım misafirlere sıkkındı o cocugada cevap vermek istemiyorum ben sadece şimdilik sevgili istemiyorum bundan adım gibi eminim ve onun konuşmalarıda bu kararımı etkilesin istemiyorum o yüzden konuşmuyorum daha yeni e-mail atmış yine

aynen canım çalışıyorum bende uykusuzumm amaa

bi cocuk var benim peşimde teyzem başımın etini yiyo bi kabul et dene diye hiçte sevgilim olmayınca tecrübe dersin diyo ki teyzem tipini ve meslegini begendi iki işkolik birbirinize çok iyi uyarsınız diyo baska bişey demiyo

hımm tmmm :nazar: sadece konuşsanız olmazmı yani söylersinde şuan kimse ile sevgili olmak istemiyorum diye:44:hazır olana kadar:KK31::KK19:
çalışıyorum bende doktora mı gidiceksin:2::2:

nerde çalışısıyosun canım :KK6::KK6:

hımm ama önemli olan sneın beğenmen teyzenin değil :KK20:

sen ne düşünüyorsun :KK12:
yok bebem camiiye gittim geldim şimdi bu hafta kutlu doğum haftası ya :KK31:

bende iyiym evdeyim birazdan çıkacamm :KK12::KK55:
napynn bakemm:126:

aman Allah göstermesinn :KK1::KK1: ama 25den sonrada olmazsa en son 27-28de hala bekarsam adını değiştirebilrm belki evde kalmışlar diye:KK9:
Hoşgeldin:KK3:

Hoşbulduum :) Yeni üye oldum zaten tam hoşgelmiş olayım bari :KK3:

hımm tmmm :nazar: sadece konuşsanız olmazmı yani söylersinde şuan kimse ile sevgili olmak istemiyorum diye:44:hazır olana kadar:KK31::KK19:
benim zaten hoşlandıgım birisi var her ne kadar 2 aya bir görsemde annemde biliyo bakışmalar falan oluyo hayatımda ilk defa böyle birini görünce uçuyorum resmen pır pır atıyo kalbim anlatamam o duyguyu apartmanlarımız karşılıklı hatta bugun evden çıkarken gördüm damlaaaaa ablaaa makyajımı daha cabuk yapıp çıkaymışım karşı karşıya gelecekmişiz ama ben önünden geçtim o duraktaydı bende bir heyecan eve geldim hala böyleyim:KK52::KK52::KK52:
annem şaşırdı tabi aynen annem: kzıım noldu hayırdır hastaydın kızım sen :44:
şimdi söylemedim tahminde bulunuyooo:KK1:

X