Bekarlar Topiğiii <3 :D

ahahaha sağol canım napıyosun bakalım :nazar::nazar:

o çocuk ile sen inatçısınız tamam ama misafirler ne alaka onu anlamadım :44::KK17:

dur anlatamadım dün benim moralim misafirlere bozuldu pek anlaşamadık misafirle işte hemşeriyiz ondan mı bilemedim ama moralim fena bozuldu baya söylendim gece
o cocukla pek bi tartışmamız olmadı uysal biri gibime geldi ama kafamda karar vermeden konuşmak istemiyorum

o çocuk ile sen inatçısınız tamam ama misafirler ne alaka onu anlamadım :44::KK17:
dur anlatamadım dün benim moralim misafirlere bozuldu pek anlaşamadık misafirle işte hemşeriyiz ondan mı bilemedim ama moralim fena bozuldu baya söylendim gece
o cocukla pek bi tartışmamız olmadı uysal biri gibime geldi ama kafamda karar vermeden konuşmak istemiyorum
şimdik canım beni kescenmi biçcenmi kafamı kırcan bilmiyorum ama :KK67::KK67::KK17:
dün misafirlere canın sıkıldı tamam
sonra o çocukla konuştunmu gece :44::KK17: işaretlediğim bölümü biraz dha açarmısın:44::KK67::KK17::KK17::KK17:
paff ne zor anlıyorum bugün:KK30:

şimdik canım beni kescenmi biçcenmi kafamı kırcan bilmiyorum ama :KK67::KK67::KK17:
dün misafirlere canın sıkıldı tamam
sonra o çocukla konuştunmu gece :44::KK17: işaretlediğim bölümü biraz dha açarmısın:44::KK67::KK17::KK17::KK17:
paff ne zor anlıyorum bugün:KK30:
canım misafirlere sıkkındı o cocugada cevap vermek istemiyorum ben sadece şimdilik sevgili istemiyorum bundan adım gibi eminim ve onun konuşmalarıda bu kararımı etkilesin istemiyorum o yüzden konuşmuyorum daha yeni e-mail atmış yine
bekarım ammaaa keyif bende :KK37::KK37::KK37::KK1:

napıyım işteyim canım sen napıyosun:KK16:
aynen canım çalışıyorum bende uykusuzumm amaa
olaylara fransız kaldım :KK5::KK5:
bi cocuk var benim peşimde teyzem başımın etini yiyo bi kabul et dene diye hiçte sevgilim olmayınca tecrübe dersin diyo ki teyzem tipini ve meslegini begendi iki işkolik birbirinize çok iyi uyarsınız diyo baska bişey demiyo

bende iyiym evdeyim birazdan çıkacamm :KK12::KK55:
napynn bakemm:126:

aman Allah göstermesinn :KK1::KK1: ama 25den sonrada olmazsa en son 27-28de hala bekarsam adını değiştirebilrm belki evde kalmışlar diye:KK9:
Hoşgeldin:KK3:
çalışıyorum bende doktora mı gidiceksin:2::2:
canım misafirlere sıkkındı o cocugada cevap vermek istemiyorum ben sadece şimdilik sevgili istemiyorum bundan adım gibi eminim ve onun konuşmalarıda bu kararımı etkilesin istemiyorum o yüzden konuşmuyorum daha yeni e-mail atmış yine

aynen canım çalışıyorum bende uykusuzumm amaa

bi cocuk var benim peşimde teyzem başımın etini yiyo bi kabul et dene diye hiçte sevgilim olmayınca tecrübe dersin diyo ki teyzem tipini ve meslegini begendi iki işkolik birbirinize çok iyi uyarsınız diyo baska bişey demiyo
nerde çalışısıyosun canım :KK6::KK6:

hımm ama önemli olan sneın beğenmen teyzenin değil :KK20:

sen ne düşünüyorsun :KK12:

nerde çalışısıyosun canım :KK6::KK6:

hımm ama önemli olan sneın beğenmen teyzenin değil :KK20:

sen ne düşünüyorsun :KK12:
şimdilik asistanım canım daha birazdan öğrencim gelicek derse giricem yabanci dil özel egitim veriyorum 1 kişiye malum ögrencilik zor zanaat :KK19:
cocuk yakışıklı okey ama daha erken gibime geliyo hazır degilimm en iyi arkadasımda kızıyo bakalım bilmiyorum kararımı bi daha annemle görüşüp öyle vericemmm :KK1:

şimdilik asistanım canım daha birazdan öğrencim gelicek derse giricem yabanci dil özel egitim veriyorum 1 kişiye malum ögrencilik zor zanaat :KK19:
cocuk yakışıklı okey ama daha erken gibime geliyo hazır degilimm en iyi arkadasımda kızıyo bakalım bilmiyorum kararımı bi daha annemle görüşüp öyle vericemmm :KK1:

hımmm kolay gelsinn :nazar::nazar:

kaç yaşındaydın :KK17: sonuçta hemen evlenmiyceksin niye erken olsun tanışıcaksınız sadece çocuk kaç yaşında :KK12::KK12:

hmm rabbim mutlulugunuza mutluluk sevginize sevgi katsın :nazar:
evet sülalede bi benim yok ama şöyle bişeyde var en iyi meslekte derslerde benim :KK9:

aminn aminn darısı başına canım :KK16::KK16::KK16::nazar:

olsun o daha önemli sevgili her zaman olur meslek önemlü :KK1::KK1::KK12:

X