Bekarlar Topiğiii <3 :D

hadi ya süpermiş sizin valla canım . Üniversite böyle malsef :KK31::KK31:
o yönden evet ama sınav sonuçların açıklanması bi dert kayıt olmak ayrı bi dert bankaya yatırmak bi dert ders seçmek bi ayrı dert paff aksilikler bi türlü bırakmıyor aöl yi :KK14:

o yönden evet ama sınav sonuçların açıklanması bi dert kayıt olmak ayrı bi dert bankaya yatırmak bi dert ders seçmek bi ayrı dert paff aksilikler bi türlü bırakmıyor aöl yi :KK14:

malesefff öğrenci heryerde dertli :KK53: Hafta sonu arkadaşımın düğünü var bu hafta sonuda doluyum full çarşambadan gelin hamamıyla başlıyo hatta yogunluk cuma kına cumartesi düğünn :KK9::KK52:
Daha saçımı boyıcamm off yaaa:KK37:

hayat ne zaman jetgillerdeki gibi olcak :KK51:

neden canımm nolduu:KK14:
Günaydın tatlımm :KK16:

Günaydııınnnnnnn:KK3::KK16:

Günaydınnnnn cnmmm
:KK3:

:KK1: tanıtırmısın canım kendiniiii:KK8::KK19:

:KK69::98: çok tatlısınnn :KK19:
e hoşlandığın birisi varsa değişirr peki o sence :KK19:
tahmin ettimii:KK9:

Günaydın tatlımm:KK16: Sevdiceğimin nereye askere gidecği belli oldu daa:KK14::KK14:

hadi ya süpermiş sizin valla canım . Üniversite böyle malsef :KK31::KK31:

Merhaba:KK3:

:KK69::98: çok tatlısınnn :KK19:
e hoşlandığın birisi varsa değişirr peki o sence :KK19:
tahmin ettimii:KK9:
zaten o bana bütün yaz boyunca baktı ben poz vermedim basket oynarken kızlarla gezerken bakıyodu bu niye yine burdaa :44: modundaydım bi gün karşı karşıya geldik o gamzesi gözleri bitirdi herşeyi zaten şimdi bakışıyoruz adını dahi bilmiyorumm :KK60:
aaaa tabi aramıza giren biri olmazsa olur muu var bi kız daha boğacam onuuuu:KK14:
sende neler var neler yokk
girmiyodun bayaaa

malesefff öğrenci heryerde dertli :KK53: Hafta sonu arkadaşımın düğünü var bu hafta sonuda doluyum full çarşambadan gelin hamamıyla başlıyo hatta yogunluk cuma kına cumartesi düğünn :KK9::KK52:
Daha saçımı boyıcamm off yaaa:KK37:

hayat ne zaman jetgillerdeki gibi olcak :KK51:
keşkkeeee ama bunada şükür canım ya:KK16:
tatlı heyecanlar olur herzaman İnşAllah :KK31:
hangi renge boyayacaksın saçını:KK12:

Günaydın tatlımm:KK16: Sevdiceğimin nereye askere gidecği belli oldu daa:KK14::KK14:

Merhaba:KK3:
Nereye canım:44: Allah kavuştursun tez zamanda canım:KK19:

zaten o bana bütün yaz boyunca baktı ben poz vermedim basket oynarken kızlarla gezerken bakıyodu bu niye yine burdaa :44: modundaydım bi gün karşı karşıya geldik o gamzesi gözleri bitirdi herşeyi zaten şimdi bakışıyoruz adını dahi bilmiyorumm :KK60:
aaaa tabi aramıza giren biri olmazsa olur muu var bi kız daha boğacam onuuuu:KK14:
sende neler var neler yokk
girmiyodun bayaaa
hafta sonları pek fazla giremiyorum canım belli olmuyor :126:
e ilk adımı o atması gerek amaaa:KK12:
o kıza pas veriyormu pekiii:KK15::KK47:
bende aynı canım Şükür iyiyim:KK76: tek başıma devamm En Büyük KK:KK1:

Ben geldim, Günaydın :KK3::KK3::KK3:
Günaydınnnnnnnnnn hoşgeldinnn:KK3:

hafta sonları pek fazla giremiyorum canım belli olmuyor :126:
e ilk adımı o atması gerek amaaa:KK12:
o kıza pas veriyormu pekiii:KK15::KK47:
bende aynı canım Şükür iyiyim:KK76: tek başıma devamm En Büyük KK:KK1:
bilemedim ki karşı komşular bide :KK47:şu şeytanın çatalıyla kızı dürtcem yaa bigün
sitenin basket ve voleybol alanlarında ikisi oynuyolar yaniii kızda pis pis bakıyo bana bende bi kaç kere bilerek çarptım kıza sonra tınlamadım zaten adını bilmiyorum belki sevgilisi vardır bakışmayı bütün erkekler yapıyo sen bunu görüyosun dedim kendi kendimee:KK24:

Hoşbuldum da adelet hanım derken :KK53:
adalet nerdesin dedigimde gecen gün burdayım demiştin yaaa:26:

X