Bekarlar Topiğiii <3 :D

ahahhaa :KK9::KK9:

bencede dene canımmm :KK12::KK12::KK12:

benımde balayında yurtdışı gibi bir hayalim varrr :KK69: inşallah nasip olurrr :KK16::KK16:
İnşAllah canım Amin :KK19:

baba evinde olmazsa İnşAllah koca evinde olurya :KK31::KK9:
tabi olursa ya turizm rehberliği bölümdekiler yurt dışına gidiyormuki:44: du ben nicoya sorayımm :KK28::KK19:

Bi biz gezemedik zaten :KK14:

İnşAllah canımya şimdiden heyecanlıyımm :KK31:
aynen yaaaaaaa :KK14::KK14:
İnşAllah canım Amin :KK19:

baba evinde olmazsa İnşAllah koca evinde olurya :KK31::KK9:
tabi olursa ya turizm rehberliği bölümdekiler yurt dışına gidiyormuki:44: du ben nicoya sorayımm :KK28::KK19:

amin canım çok güzel olur yaaaa :KK16::KK16::KK16:
aynen öyle ahahaa :KK9::KK9:
oluyordu galiba sen sor bir nico kafaya :KK12::KK12:

bdv de pek takılmak da istemiyorum ama insanı çekiyo işte :KK9::KK9:
hem sonra psikolojimiz de bozuluyo acaba bizde panik atak mı var biz niye sinirleniyorsak :KK52::KK52:

evet insanda korku oluyor misal ben kvlerle ilgili şeyler okuyunca benimkiyle buluşunca ona sorardım ya annen şöyle derse naparsın ya böyle yaparsa ne dersin falan diyee :KK30::KK30::KK9::KK9::KK9:

evet insanda korku oluyor misal ben kvlerle ilgili şeyler okuyunca benimkiyle buluşunca ona sorardım ya annen şöyle derse naparsın ya böyle yaparsa ne dersin falan diyee :KK30::KK30::KK9::KK9::KK9:

ayy kv konusuna hiç girme canım ben bi kere böyle bişi yaşadım bdv den de kv konusunda yazılanları okuyunca iyici korkar oldum artık evlenmek bile istemiyorum o derece soğudum artık:KK30::KK30:

ayy kv konusuna hiç girme canım ben bi kere böyle bişi yaşadım bdv den de kv konusunda yazılanları okuyunca iyici korkar oldum artık evlenmek bile istemiyorum o derece soğudum artık:KK30::KK30:

evlilikden herşeyden uzaklaşıyor ya içim kararıyorr :KK14::KK9:

X