Bekarlar Topiğiii <3 :D

kulağım ağrıyor hala canım ya bugün doktora gidecem :94::2:
sne naslsn tadlumm :KK31:

git canım aksatma kulak ağrısını iyi bilirimm :KK31:

İyiyim bende ders çalşmaya baslamadan bi selam vereyim dedim size hiçde çalışaşım yok gerçi ama işte :KK31::KK30:

Nası oldun canımm iyimisin bugün:KK31:

kulağım ağrıyor hala canım ya bugün doktora gidecem :94::2:
sne naslsn tadlumm :KK31:

kızlarrrrrrrrr :KK28::KK28:

şunu markafoni de gördümmm ceket diye yazmışlar ama kap niyetine giyilmez miii dışarda :44::44::KK1:

$tryr.jpg $tr.jpg $Ekran Alýntýsý.jpg

git canım aksatma kulak ağrısını iyi bilirimm :KK31:

İyiyim bende ders çalşmaya baslamadan bi selam vereyim dedim size hiçde çalışaşım yok gerçi ama işte :KK31::KK30:
benimde çalışmam gerek paff bazen acayip bunaltıcı hele iş ile ders birlikte olunca:KK14:
hangi ders çalışcan :KK68:

kızlarrrrrrrrr :KK28::KK28:

şunu markafoni de gördümmm ceket diye yazmışlar ama kap niyetine giyilmez miii dışarda :44::44::KK1:

Eki Görüntüle 1073885 Eki Görüntüle 1073886 Eki Görüntüle 1073887

bende bakmıştım az önce bu kampanyaya :KK9: çok hoş şeyler var özelliklede renkleri çok güzel. Bence çok güzel tam mevsimi rengi bide:KK16:

benimde çalışmam gerek paff bazen acayip bunaltıcı hele iş ile ders birlikte olunca:KK14:
hangi ders çalışcan :KK68:

maliyet yönetimi çalışmam lazım kaldım geçen sene bundan :2::2: ooff yaaaaa :KK37:

bende bakmıştım az önce bu kampanyaya :KK9: çok hoş şeyler var özelliklede renkleri çok güzel. Bence çok güzel tam mevsimi rengi bide:KK16:

maliyet yönetimi çalışmam lazım kaldım geçen sene bundan :2::2: ooff yaaaaa :KK37:

çok güzel şeyler var dımı :KK9::KK9:

giyilir dimi yaaa :KK16:

evet çok hoş :KK16: ama dışarda giyilir mi tunik-kap gibii :26:
giyilir bence neden giyilmesinki :KK16: rengide çok güzell:KK31:

kolay gelsin canım :KK6:

X