Bekarlar Topiğiii <3 :D

:KK9: bende 21 yaşındayım açık lise okuyorum 2015de ygs sınavı İnşallah :KK31: çalışıyorum da :126:
Ahh ahh su yaşlar bende kimligime göre hala 20yim :KK1:
Hayırlı olsun canım :KK31:

benim nufusa bakarsak 29 um da ben bakmıyorum işte :KK53: hem dersler sınavlar hem de çalışmak tebrik ederim valla :KK9: ben tembelim galiba biraz, okurken hiç çalışamadım, hoş okulu da zor bitirdim ya zaten :KK37:

Aynen öyle valla :KK25::KK25::KK25:

Avatarım nasıl :KK60: çok hoşuma gitti :KK1:
Immm çikolata :KK56: canım çekti nicoom :KK39:

benim nufusa bakarsak 29 um da ben bakmıyorum işte :KK53: hem dersler sınavlar hem de çalışmak tebrik ederim valla :KK9: ben tembelim galiba biraz, okurken hiç çalışamadım, hoş okulu da zor bitirdim ya zaten :KK37:

Sagol zor ama ya bazn zor yetistiryorum :126:
Bende tembelim ya dedigm gibi bazn zor yetistiryorum ama kararliyim bitirecem:KK19: yapamaz gozuye bana bakanlara inat:KK76::KK31:

Sagol zor ama ya bazn zor yetistiryorum :126:
Bende tembelim ya dedigm gibi bazn zor yetistiryorum ama kararliyim bitirecem:KK19: yapamaz gozuye bana bakanlara inat:KK76::KK31:

ben de bi proje aldım boş durmayım diye şimdi çizmeye çalışıyorum ama canım hiç istemiyor yaa :KK14: bulamadım bi zengin koca ömür boyu çalışıp duracam :KK37:

ben de bi proje aldım boş durmayım diye şimdi çizmeye çalışıyorum ama canım hiç istemiyor yaa :KK14: bulamadım bi zengin koca ömür boyu çalışıp duracam :KK37:

Zaten tembellikten kaybediyoz ya:KK53:
Bende su tembelligim yüzünden neler kaçırdım
Okulda çalış okulu bitir yine calis ömrümüz çalışarak geçiyor :KK68:
Bende zengin koca bulursam bol bol tembellik yapmayı düşünüyorum :KK9:
Bulamazsam ımmmm çalışırız yine :126:

Zaten tembellikten kaybediyoz ya:KK53:
Bende su tembelligim yüzünden neler kaçırdım
Okulda çalış okulu bitir yine calis ömrümüz çalışarak geçiyor :KK68:
Bende zengin koca bulursam bol bol tembellik yapmayı düşünüyorum :KK9:
Bulamazsam ımmmm çalışırız yine :126:

yani bazen şeytan diyor ne uğraşıp çalışacaksın boşver diye ama ben evde çok durunca da sıkılıyorum yaa :26: o da kötü yani, o yuzden rahat bi iş bulup çalışmak lazım galiba :KK36:

yani bazen şeytan diyor ne uğraşıp çalışacaksın boşver diye ama ben evde çok durunca da sıkılıyorum yaa :26: o da kötü yani, o yuzden rahat bi iş bulup çalışmak lazım galiba :KK36:

İşte boşveremiyoruz bir türlü:KK14:
Hangi iş rahatki :KK68: muhasebe? ?Sıkıcı:KK37:
Bende şimdi ingilizce öğretmenliği için çalışıyorum bakalım nasıl :126:
Mimarlıkda iyi diyorlar ama:44:

İşte boşveremiyoruz bir türlü:KK14:
Hangi iş rahatki :KK68: muhasebe? ?Sıkıcı:KK37:
Bende şimdi ingilizce öğretmenliği için çalışıyorum bakalım nasıl :126:
Mimarlıkda iyi diyorlar ama:44:

mimarlık okuması da çalışması da çok yorucu.. sürekli bilgisayar başında olacaksın ve gecen gündüzün hiç olmayacak :KK53::KK53: tabi devlete girersen çalışman mesai saatleriyle sınırlı kalır, ama özelde çalışırsan veya kndi ofisini açarsan yetişmesi gereken bir proje oldugunda gerekirse gününü 25 saate çıkartmak zorundasın :KK53: ben de amma dertliymişim yaa :KK37:

mimarlık okuması da çalışması da çok yorucu.. sürekli bilgisayar başında olacaksın ve gecen gündüzün hiç olmayacak :KK53::KK53: tabi devlete girersen çalışman mesai saatleriyle sınırlı kalır, ama özelde çalışırsan veya kndi ofisini açarsan yetişmesi gereken bir proje oldugunda gerekirse gününü 25 saate çıkartmak zorundasın :KK53: ben de amma dertliymişim yaa :KK37:
ooo baya bi yoğunmuşsun ya :KK53::KK53: projeler projeler:KK53:

evlisin demiiii :KK23::KK23::KK23: bekarlık sultanlık diye boşuna demimişlerrr :KK9::KK9::KK12:
tabi sultanlıkmı şüpheliyim:KK53:

X