Bekarlar Topiğiii <3 :D

elbette ilk başta kendi hayatın kendi mutluluğun olmalı
aşk bitsede geriye sevgi-saygı güven kalmalı
sana huzur vermeyen biriyle olmaz canım ya
dediğim gibi eğer içine sinmiyorsa tamamıyla kopar ipleri

Dur bakalim oyle olacak galiba ama onu kirmadan yapmak istiyorum arkamdan beddua okuyan biri olsun istemiyorum
Gerci dun bana ne dedi biliyormusun sen mutlu olda gerekirse ben seni ellerimle evlendiririm senin mutlulugun bana en buyuk hediye dedi

oyyy kıyamam yaa ( içim acır öyle bğırırsa (

Dur bakalim oyle olacak galiba ama onu kirmadan yapmak istiyorum arkamdan beddua okuyan biri olsun istemiyorum
Gerci dun bana ne dedi biliyormusun sen mutlu olda gerekirse ben seni ellerimle evlendiririm senin mutlulugun bana en buyuk hediye dedi
çok kafa karıştırıcı biri keşke başta üzmeseydi seni böyle

oyyy kıyamam yaa ( içim acır öyle bğırırsa (
bende zor gidiyorum zaten :/ kıyamıyorum yaonu şımartanda benim

çok kafa karıştırıcı biri keşke başta üzmeseydi seni böyle

bende zor gidiyorum zaten :/ kıyamıyorum yaonu şımartanda benim

Hemde nasil kafa karistirici bi turlu napicami bulamiyorum bana oyle bi ask anlatiyorki mecnunun leylayi sevdigi bi oyle buyuk bi ask:26: napicam hic bilmiyorum
Bi de soyle bi sorun var bunun konulda dovme var ailem onu kabul etmez bir bide iyi bi isi olsun istiyorlar bide o var aman cok karisik yaa

sana özelden mesaj yazdım canım baktınmı yazdığımı bi yap istersen

damlaa benimde mayam var bu ara kızan döneminde hiç susmuyor uyutmuyor paso hav hav hav.. napıcaz hiç bilemedik :44:

maya çok şanslı desnee kuzum ozaman :) çocuklarında çok şanslı olacak ne güzl
teşekkürler canım
bide komutları öğrense tam olcak ama
bugün yanına gittim gezdirdim falan tekrar bağladım oyun için bişiler verdim onla oynuyor bende tarayacağım onu otuyor o ara taradığım vakit izin veriyor birkaç dakika tam gidecem oyununu bırakıp ayağa kalkıp pür dikkat bana bakıyor geri dönünce oda oyununa dönüyor

ouyy kuzum yaa ne tatlı bişi maşallah :) büyüdükçe öğrenir komutlarıda rahat rahat anlaşırsınız :))

damlaa benimde mayam var bu ara kızan döneminde hiç susmuyor uyutmuyor paso hav hav hav.. napıcaz hiç bilemedik :44:
cinsi ne kaç aylık
çok havlıyorlar ya bide yanlız kalmak istemiyorlar hep yanlarında olalım istiyorlar benide yoruyor
kızan döneminde derken anlamadım burayı:44:

ouyy kuzum yaa ne tatlı bişi maşallah :) büyüdükçe öğrenir komutlarıda rahat rahat anlaşırsınız :))
İnşAllah canım ya
ama şunu söyleyeyim ne kadar seversem seveyim ne kadar ilgilenirsem ilgileniyim mayamın beni isteyerek yada istemeyerek olsun ısırmasından korkuyorum ya :18::18:

İnşAllah canım ya
ama şunu söyleyeyim ne kadar seversem seveyim ne kadar ilgilenirsem ilgileniyim mayamın beni isteyerek yada istemeyerek olsun ısırmasından korkuyorum ya :18::18:

yok canm neden ısırsın merak etme seni sevdiği için yapmaz bence

yok canm neden ısırsın merak etme seni sevdiği için yapmaz bence
belli olmaz :18:
ben tedbirimi alayımda
bide eldiven sevdaları var görmen lazım eldivene hemen saldırıyor sadece mayam değil bir tane daha köpek var oda aynı anında eldivenlere yöneliyorlar

belli olmaz :18:
ben tedbirimi alayımda
bide eldiven sevdaları var görmen lazım eldivene hemen saldırıyor sadece mayam değil bir tane daha köpek var oda aynı anında eldivenlere yöneliyorlar

aynen canım tedbirini al aman Allah korusun tavşanın peşine koştukları gibi geliba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…