Bekarlar Topiğiii <3 :D

Mrb kizlar uzun bi aradan sonra ben geldim
Damlacim nasilsin canim ozledim sizinle konusmayi napiyorsun ne var ne yok?

Bende iyiyim cnm :) uzun zamandir kk ya ugramiyordum napiyorsun ise devam herhalde sinav sonucu ne oldu?
işe devam sınav sonuçları süper 27 kredi aldım şuan toplam 98 kredim var geriye 94 kredi kaldı ağustos ayında bir tane daha sınavım var
senden naber nevar ne yok kuzum

işe devam sınav sonuçları süper 27 kredi aldım şuan toplam 98 kredim var geriye 94 kredi kaldı ağustos ayında bir tane daha sınavım var
senden naber nevar ne yok kuzum

Kpss sinavina girdim bende daha sonuclar aciklanmadi onun haricinde is aramaya devam canim ya sinav bitti nasil olsa is arama olayini sıklastiricam artik cok bunaldim evde

Kpss sinavina girdim bende daha sonuclar aciklanmadi onun haricinde is aramaya devam canim ya sinav bitti nasil olsa is arama olayini sıklastiricam artik cok bunaldim evde
çalışan kişiye evde durmak zor geliyor bazen ya
umarım bulursun kuzum
peki diğer konu noldu canım:44:

çalışan kişiye evde durmak zor geliyor bazen ya
umarım bulursun kuzum
peki diğer konu noldu canım:44:

Ayni yerinde duruyor senden baskasini istyemiyorum diyor bende biriyle gorusmek istemiyorum diyorum :/ ne olur bilmiyorum tam anlamiyla uzaklasamiyorum ondan

hımmm yine sen bilirsin canım ama tekrar güvenebilirmisinki

Sorun orda zaten cnm guvenemedigim bi taraf var
Ama her firsatta beni cok sevdigini soyluyor benim icin her seyi yapacagini soyluyor bilmiyorum ya tam anlamiyla guvenemiyorum ama
Hem gitmek istiyorum hem kalmak ortada kaldim ama bu ara bi mesefe koydum

oyhhhh tatlı şeyy yaaa off köpek alasım geldiiii
al al
ama çok zor söyleyeyimm benimki beni yoruyorr yanına gittiğim vakit yanından ayrılmamıda istemiyor gözden kaybolduğum vakit bağırıyorr

canım bu senin hayatın iyice tart olurmu olmazmı içine siniyormu vereceğin karar tekrar güvenebilirmisin

Bende surekli onu dusunuyorum zaten cnm ask ucgun sonra biterse onunla yasaya bilirmiyim acaba o yasar o sevdigi insanla evlenmis olacak ama o mutlu olsun diye kendi hayatimi feda edemem sonucta o yuzden enine boyuna dusunuyorum bu esnada da onu tanimis oluyorum cikmiyoruz ama

Son düzenleme:
elbette ilk başta kendi hayatın kendi mutluluğun olmalı
aşk bitsede geriye sevgi-saygı güven kalmalı
sana huzur vermeyen biriyle olmaz canım ya
dediğim gibi eğer içine sinmiyorsa tamamıyla kopar ipleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…