Bekarlar Topiğiii <3 :D

bu yılkii

çalışıyorumm cnm sn napyn :KK9:

senle konuşmayamı çalışıyoorrr :KK19::KK19::KK19:

ona döneceğimi sanıyor galiba yada dönmek istediğimi
ayy bide ne var biliyormusun bu bi mağzada çalışıyor benim sık sık gittiğim bi avm var oraya vermişler galiba bunu ben şimdi oraya nasıl gidicem yaa :KK50: bu kötü oldu onunla karşılaşmak istemiyorum :KK19:

Bilmiyorum ki daha sınavlarım var haftaya :KK1:

Zor işler :KK17::KK17::KK17:

:KK17::KK17::KK17: Dinlenirsin iyice :emir_bebek:
yok be ne dinlenicem bir sürü ders var iş var evde ve regl gerginliği gör işte nasıl sakin olayım ben :KK50:
eminim ders çalışmam lazım evde :KK31: bencede yaa sonuçta hepimiz insanız müşterisi gitsin gidip söylicemm artıkkk :KK47: :KK1::KK1:
git söyle tabi sonuçta herşeye sonsuz hakkın var boşver yemez seni

ona döneceğimi sanıyor galiba yada dönmek istediğimi
ayy bide ne var biliyormusun bu bi mağzada çalışıyor benim sık sık gittiğim bi avm var oraya vermişler galiba bunu ben şimdi oraya nasıl gidicem yaa :KK50: bu kötü oldu onunla karşılaşmak istemiyorum :KK19:
hahhh çok bekler yerine konuştum ama :KK19::KK14:
aman onun olduğu bölüme gitmezsin yada umursamadığını gözüne sokarsın onunnn :KK47:

tekrardan ygs hazırlanacm evde ders çalışmam lazım burda olmuyor :KK50::KK50:
bnde İnşAllah bu sene girecem işden herhalde 1 ay kala izin alırım başarılar canımmm :KK19:
Bellidir de ben bilmiyorum :KK1::KK1::KK14:
:KK9::KK9::KK9: baksanaa

yorgunum ondannnn :KK50::KK50::KK50:
bende bilgisayara bakmaya bile zorlanmaya başladımm sınavlarım vardı şükür atlattım ama hala etkisindeyimm :KK14:
geçmiş olsun canım

hahhh çok bekler yerine konuştum ama :KK19::KK14:
aman onun olduğu bölüme gitmezsin yada umursamadığını gözüne sokarsın onunnn :KK47:

bnde İnşAllah bu sene girecem işden herhalde 1 ay kala izin alırım başarılar canımmm :KK19:

:KK9::KK9::KK9: baksanaa

bende bilgisayara bakmaya bile zorlanmaya başladımm sınavlarım vardı şükür atlattım ama hala etkisindeyimm :KK14:
geçmiş olsun canım

yok canım konuş bende aynısını söylüyorum çünkü çok bekler o daha geçti o devir :KK55::KK9::KK47:

X