Bekarlar Topiğiii <3 :D

Ben kendim beceremiyorum anneme boyatıyorum :KK17:
Sen hangi renge boyuyorsun canım :26: ben sırasıyla açık küllü kumral, koyu küllü kumral ve son olarak kumrala boyadım sonuncusu palette diğerleri loreal
Palette saçlarımı kırdı ama bide her iki boyada da turunculuk oldu ondan nasıl kurtulucam bilmiyorum zaten kumralda olmadı karamel gibi bi renk oldu ben hafif sarımsı bi renk istiyorum ama tutturamadım bi türlü şimdi ne renge boyasam diye düşünüyorum koyultsam turunculuk gidermi acaba yoksa yine küllü bi rengemi boyasam :26: ne yapıcamı bilmiyorum diplerde çıktı iyice :KK19::KK53:

Canım ben çok çeşit renklere boyadım şu anki saç rengim karamel önceden ama sarı,kahve felan da boyadım.Koyu renge boyasan gider diye düşünüyorum sarı renk istiyorsan da istediğinden bir ton açık ton alırsan daha net girer boya canım.

Canım ben çok çeşit renklere boyadım şu anki saç rengim karamel önceden ama sarı,kahve felan da boyadım.Koyu renge boyasan gider diye düşünüyorum sarı renk istiyorsan da istediğinden bir ton açık ton alırsan daha net girer boya canım.

Lorealin koyu küllü kumralını almayı düşünüyorum canım sen hangi markayı kullanıyorsun :26:

Lorealin koyu küllü kumralını almayı düşünüyorum canım sen hangi markayı kullanıyorsun :26:

Güzel renk canım.Ben en son palette kullandım canım ama ben genelde tek boya kullanmıyorum boyaları harmanlayıpta kullanıyorum yani ayriyeten garnıer ve loreal de kullandım

Bnde çalışıyorum canim napim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
pazartesi günü çalışmayı sevmyrm ya hele sınavdan sonrakini:KK14:

bilgisayar mahvediyo bizi zaten bide benim elimden telefon düşmez otobüsteyim ya tabletten calışıyorum yada kitap okkuyorum gözler iyi dayanıyo vallah :KK9:
aynn :KK1:bende aynı ya bilgisayar ya telefon yada kitap :KK16:

pazartesi günü çalışmayı sevmyrm ya hele sınavdan sonrakini:KK14:

aynn :KK1:bende aynı ya bilgisayar ya telefon yada kitap :KK16:
aynenn heleee telefonla mesaj yazarken arkadan sünüp o okuyanlar var ya koyu vericen tekmeyiiii :KK52:
mesajlarımı okuyolar abiii ondan bende kitap okuyorum bazende heyecanlı bölümünde kalıyo dayanamıyorum :KK52:

aynenn heleee telefonla mesaj yazarken arkadan sünüp o okuyanlar var ya koyu vericen tekmeyiiii :KK52:
mesajlarımı okuyolar abiii ondan bende kitap okuyorum bazende heyecanlı bölümünde kalıyo dayanamıyorum :KK52:
ayyyy mesajlrı okuynlarmıı sinr olurm yaaa:KK19:odamda kitabımı okurum heyecanlı yerde annem çağırmasınmı benii damlaaa diye :KK30:

hayır okumadım :KK1:
aska inanmıyorum ben sacma geliyo
:KK1::KK1::KK1:hadiyaaa nasıll inanılmaz ya gerçi ben olmadım sadce kıyısndan geçtim amaaa :KK14:
bu yüzden mantık (mantık bunun neresndyse) evliliği bile yapmadım aşk olmazsa sevgi olmazsa nasıl olurkii o zaman :KK16::KK16::KK16:
bir ömür geçirceğin insan onla yaşlanacaksın KEŞKE yerine İYİKİ demelisin :KK16:
oku istersen kitabı polisiye ben sadce 2-3 kitabını okudum :KK68:

:KK1::KK1::KK1:hadiyaaa nasıll inanılmaz ya gerçi ben olmadım sadce kıyısndan geçtim amaaa :KK14:
bu yüzden mantık (mantık bunun neresndyse) evliliği bile yapmadım aşk olmazsa sevgi olmazsa nasıl olurkii o zaman :KK16::KK16::KK16:
bir ömür geçirceğin insan onla yaşlanacaksın KEŞKE yerine İYİKİ demelisin :KK16:
oku istersen kitabı polisiye ben sadce 2-3 kitabını okudum :KK68:
babamla zevkelerimiz tutuyo şimdi okudugum kitap ilginç dikkatimi cezbetti onlar bi bitsinde hayırlısıyla:KK1:

X