Bekarlar Topiğiii <3 :D

evet değişti ve bursa çok güzel şehir :KK16::KK16::KK16:
yani olabilir evet :KK14:
bu devirde gerçek sevgi-aşk zor bulunuyor ya:KK14::KK14::KK14:

İnş. Bi gün bursayı görmek nasip olur
O gerçek sevgiyi bi bulsam yapışıcam bidahada bırakmıycam zaten :KK4:

Saç için konu açtım bakalım anlayan biri çıkacakmı

Biri silver şampuan kullan yada küllü renklere boyamaya devam et demiş o şampuanı ilk defa duydum netten baktım şimdi biaraz pahalı 60-70 arası küllüye devam edeyim ben en iyisi
evet devam et cnım sonrada istediğin rengi boya :KK12: acaba nasıl olcak
bende saçıma sadece kına yapmıştım hiç boya yapmadım bi ara bende sarı renk düşünüyordum ama denemedim hiç :KK12:

evet devam et cnım sonrada istediğin rengi boya :KK12: acaba nasıl olcak
bende saçıma sadece kına yapmıştım hiç boya yapmadım bi ara bende sarı renk düşünüyordum ama denemedim hiç :KK12:

Ben zaten kumral istiyordum koyu kumral ama kendi saçım koyu olduğu için tam rengi vermedi :KK50: bazıları açıcı kullanıp boyuyormuş ama ben cesaret edemiyorum onlara
Senin saçında koyuysa tam istediğin rengi vermez evde ve direk boya yapınca tabi :KK14:

Ben zaten kumral istiyordum koyu kumral ama kendi saçım koyu olduğu için tam rengi vermedi :KK50: bazıları açıcı kullanıp boyuyormuş ama ben cesaret edemiyorum onlara
Senin saçında koyuysa tam istediğin rengi vermez evde ve direk boya yapınca tabi :KK14:
benim saç rengim siyah canım :KK14:

Siyahı evde sarıya çevirebileceğini pek sanmıyorum
Siyah saçlar çok hoş ve güzel oluyor ben seviyorum aslında ama ben açık tenliyi bende güzel durmaz gibi geliyor :26:
yok ya açk tenliye her renk gider diye düşünyrm ama tabi değişedebilir :KK12:

Günaydın okyanuscumm :KK3:
evet canım güzel geçti çalıştığm sorlardn çıktı bazıları :KK76::KK76::KK76:
ama acayipde yorgunumm :KK14:

Ne güzel canım çalıştığın yerden çıkmış senin adına çok sevindim kurtuldun sınavlardan hadi gözün aydın :KK1:
Sınav sonrası insan yorgun oluyor gerçekten :KK14:

X