Bekarlar Topiğiii <3 :D

Hayır olsun canım :KK31::26:
ten rengin ve saç rengin ne canım ve aklındaki renk nedir :KK12:

şuan kafam lise sınavlarında o yüzden şuan üniversite sınavını dert etmiyorum lise sınavlarından pek fırsat kalmıyor birkaç aya onada başlarım :KK9::KK9::KK9:

sen kaçıncı sınıftasın şimdi :26:

boya ile ilgili olan kişilere bide sor canım konu aç istersen :KK31:

Daha öncede konu açıp sormuştum ama bi daha açayım olmazsa

2-3 gündür sürekli gökgürlüyor piskolojim bozuldu galiba tuttum onun sayfasına baktım bide o ayrıldığı kızın hala ilişkisi yok yazıyor ama kız pazar günü resim koymuş buda beğenmiş ve kızın sayfasında tanıştıkları yıl hala yazılı kaldırmamış nasıl iş bu anlamadım :26::KK53:

Daha öncede konu açıp sormuştum ama bi daha açayım olmazsa

2-3 gündür sürekli gökgürlüyor piskolojim bozuldu galiba tuttum onun sayfasına baktım bide o ayrıldığı kızın hala ilişkisi yok yazıyor ama kız pazar günü resim koymuş buda beğenmiş ve kızın sayfasında tanıştıkları yıl hala yazılı kaldırmamış nasıl iş bu anlamadım :26::KK53:
arkadaşmı olmuşlar :KK1::KK53: aman boşver canım böyle dengesizleri(aferdersin ama) :KK34:
burda dolu yağdı :18:heryer beyaz oldu

arkadaşmı olmuşlar :KK1::KK53: aman boşver canım böyle dengesizleri(aferdersin ama) :KK34:
burda dolu yağdı :18:heryer beyaz oldu

Ne bileyim hayatım ben ayrıldığım insanı şahsen bütün sayfalarımdan çıkartırım beğeni falan yapmayı bırak yani normali böyke olmalı bence eski sevgiliden arkadaş olmaz bence ki onlar ayrıları çok uzun zaman da olmadı yani arkadaş olacak kadar :KK14: boşverdim de arada merakıma yeniliyorum :KK1:

Bizdede dolu yağdı halada gökgürkeyip şimşek çakıyor

Ne bileyim hayatım ben ayrıldığım insanı şahsen bütün sayfalarımdan çıkartırım beğeni falan yapmayı bırak yani normali böyke olmalı bence eski sevgiliden arkadaş olmaz bence ki onlar ayrıları çok uzun zaman da olmadı yani arkadaş olacak kadar :KK14: boşverdim de arada merakıma yeniliyorum :KK1:

Bizdede dolu yağdı halada gökgürkeyip şimşek çakıyor
herkes bir değil işte bende tutmam yani böyle düşünüyorum :KK14:
nere ora canım

Aynen canım sende benimgibi düşünüyomuşsun madem söylemeden edemiycem yani bazı insanlar pek geniş oluyorlar :KK53:

Ankara canım sen nerde oturuyorsun
bursa canım
evet :KK1: ne bilim eğer ben birini sevdiysem sonra ayrılık olursa arkadaş kalmak zor olur sadece arkadaş derece sevgi-saygı kaldıysa bilemem ama :KK31:

bursa canım
evet :KK1: ne bilim eğer ben birini sevdiysem sonra ayrılık olursa arkadaş kalmak zor olur sadece arkadaş derece sevgi-saygı kaldıysa bilemem ama :KK31:

Bursaya küçükken gitmişiz annem çok seviyor bursayı çok güzel yer diyor ben hatırlamıyorum tabi:KK1: gerçi benim küçüklüğümden bu yana baya değişmiştir

Orasıda öyle haklısın ben ona kızgın olduğum için bu kadar tepkili bakıyorum belkide :KK14:

Bursaya küçükken gitmişiz annem çok seviyor bursayı çok güzel yer diyor ben hatırlamıyorum tabi:KK1: gerçi benim küçüklüğümden bu yana baya değişmiştir

Orasıda öyle haklısın ben ona kızgın olduğum için bu kadar tepkili bakıyorum belkide :KK14:

evet değişti ve bursa çok güzel şehir :KK16::KK16::KK16:
yani olabilir evet :KK14:
bu devirde gerçek sevgi-aşk zor bulunuyor ya:KK14::KK14::KK14:

X