Bekarlar Topiğiii <3 :D

ımmmm canım çektiii şimdiiii soğuk soğukkkk :KK8::KK8: olur olurrr oda olurrr :KK64::KK64::KK64:
tamammdırrrr sınav sonuçları açıklanıncaa alırımm :KK76::KK76:
çok sıcak havaa yaa :KK14:

Bende aynı şimdi sevdiceğin ısrarıyla pantene deniyorum o da pantene kullanıyor :KK19::KK19::KK19:
aynı şampuanlar:KK23::KK23::KK23: sevdicek hııı hayırlı olsunn :KK19:
ben bioblas kullanıyorum stresden saç dökülmesine karşı :KK12:

tamammdırrrr sınav sonuçları açıklanıncaa alırımm :KK76::KK76:
çok sıcak havaa yaa :KK14:

aynen yaa bir de bu havada hasta olunca kötü oluyor :KK14: yazın hiç çekilmiyorrr

Sağol canım fazla kişiye anlatmıyorum sonra nazar değiyor. Sadece alta ticker koydum o kadar detay vermiyorum :KK1:
O aqua light kullanıyor ben yoğun ve güçlü saç yapımız farklı :18:

tıbbi sekreter dedin dimii:26: aslında ben onuda düşündüm ya nasıl bir şey azcık anlatsana bana :26::26: nasıl giriyorsun hangi alandan yoğunmuş onu anladım :KK1::KK1: tavsiye ediyormusun

Bana sorarsan tavsiye etmem :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen yaa bir de bu havada hasta olunca kötü oluyor :KK14: yazın hiç çekilmiyorrr
hastamısın geçmiş olsun canımm :KK19:

Sağol canım fazla kişiye anlatmıyorum sonra nazar değiyor. Sadece alta ticker koydum o kadar detay vermiyorum :KK1:
O aqua light kullanıyor ben yoğun ve güçlü saç yapımız farklı :18:
:nazar:nazar boncuğunu takim sanaa :KK19:
şampuanlardada kimyasal olur eczanede bi tane almıştım bunda yok %100 doğal dedim amaa sonra yine değiştirdim yine başladım şimdi başka şampuan kullanıyorumm :KK12:

aminn darısıı sana :KK1: yada boşver ya bekar takılmak bir yandan güzell bir yandan kötüü :))
Bir yıldır yalnizim bunyem alisti yalnizliga kaldiramam sanirim birilerini :)) Free hayat karisan yok :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:nazar:nazar boncuğunu takim sanaa :KK19:
şampuanlardada kimyasal olur eczanede bi tane almıştım bunda yok %100 doğal dedim amaa sonra yine değiştirdim yine başladım şimdi başka şampuan kullanıyorumm :KK12:

Sağol canım :nazar::nazar::nazar:
Hepsinde var canım ya pantenede de var :KK50: ama kokusu çok güzel :KK1:

X