Bekarlar Topiğiii <3 :D

ne anlama geliyor :26: hiç bakmadım merak ettim şimcikkkk

1. Cennet bahçesi. 2. Ok veya kurşun atılan nişan tahtası. 3. Cenk denilen musiki aleti ve bunu icad edenin adı. 4. Ad kavmi zamanında, Şeddad tarafından cennete benzetilme amacıyla yapılan bahçe olup, Şam’da veya Yemen’de bulunduğu söylenir. Kur’an-ı Kerim’de Fecr Suresinde Geçmektedir.

Kısaca insanları kandırmak amacıyla yapılmış sahte bahçe :KK20::KK20:

Güzel oldu canım :KK12::KK12::KK12:
Değiş :KK14:

Aynen canım benimde önler kısa kıvırcık bir de fransız kadınları gibi oluyorum :KK60:
benim dalgalı saçlarım ama arada benimde kaküllerim kabarıyor :KK60:
ocakda kestim kaşlarımın tam üstündeydi boyu şimdi üst dudağımın hizasında nerdeyse :KK12::KK1:

1. Cennet bahçesi. 2. Ok veya kurşun atılan nişan tahtası. 3. Cenk denilen musiki aleti ve bunu icad edenin adı. 4. Ad kavmi zamanında, Şeddad tarafından cennete benzetilme amacıyla yapılan bahçe olup, Şam’da veya Yemen’de bulunduğu söylenir. Kur’an-ı Kerim’de Fecr Suresinde Geçmektedir.

Kısaca insanları kandırmak amacıyla yapılmış sahte bahçe :KK20::KK20:

1. anlamı güzel değilmi cennet bahçesii :26: değiştir adını :KK9:

1. anlamı güzel değilmi cennet bahçesii :26: değiştir adını :KK9:

İşte o 1. anlam cennet bahçesinden kastı o sahte bahçe :KK19::KK19::KK19: Çok uğraşmalı o iş. Çocuklarıma düzgününü seçerim artık :emir_bebek::nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce bu avatara dönsem mi yoksa bu kullandığım mı kalsın :44::44::44:

$anigif2.gif

Benim saçlarım öyle çabuk uzamıyor şu an göğüs altında :KK1:
benim kaküller hemen uzadı saçlarım uzuyor ama daha çabuk uzasa keşke bide dökülmese ve bide kalın olsaydı :KK16::KK16::KK16::KK9::KK9::KK9::KK1::KK1::KK1: benim saçlar tahminen seninkinden 5-10 santim kısa galibaa:KK12:

yanlız olduğum için kendimi çok mutsuz hissediyorum kötüyüm
yapacak bişi yokki canım vardır ama ben bilmiyorumm sanki hep böyle sürcekmiş gibi:KK14:

benim kaküller hemen uzadı saçlarım uzuyor ama daha çabuk uzasa keşke bide dökülmese ve bide kalın olsaydı :KK16::KK16::KK16::KK9::KK9::KK9::KK1::KK1::KK1: benim saçlar tahminen seninkinden 5-10 santim kısa galibaa:KK12:

Benimki çok geç uzuyor ya uzun seviyorum bende sevdicekte :KK1: uzatıyorum bende rapunzel olacağım :KK52:

X