Bekarlar Topiğiii <3 :D

mersinde yaşıyorum bende bir türlü üniversiteyi tutturamadım inşallah 3. senemde olacak
açıktan adalet okuyordum onuda dondurdum
hangi bölümde okuyorsun

İnşallah kazanırsın canım
Turizm rehberliği okuyorum canım

Bende bıktım bucuklardan :))
Eneem sende mi zayifliktan muzdaripsin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah kazanırsın canım
Turizm rehberliği okuyorum canım

4 yıllık mı :26:
şuan tatildeyim kendimi öyle avutuyorum lys sınavı geçsin ders çalışmaya başlicam inş
aslında pazarlamaya ve bilişim teknolojilerine direk geçiş hakkım var da istemiyorum

4 yıllık mı :26:
şuan tatildeyim kendimi öyle avutuyorum lys sınavı geçsin ders çalışmaya başlicam inş
aslında pazarlamaya ve bilişim teknolojilerine direk geçiş hakkım var da istemiyorum

2 yıllık canım. 4 yıllıkla 2 yıllığının bir farkı yok canım. İkisinde de amaç aynı farketmiyor :26:
Benimde geçiş hakkım vardı istemedim. Halkla ilişkiler ve organizasyon mezunuyum.

Hıhı saka mi yapıyorsun yoğun temponun neresi güzel :)
hastane calisaniyim düşün halimii :))

tıbbi sekreter dedin dimii:26: aslında ben onuda düşündüm ya nasıl bir şey azcık anlatsana bana :26::26: nasıl giriyorsun hangi alandan yoğunmuş onu anladım tavsiye ediyormusun

bende 19 yaşındayım sigortacıyım inşallah ilerde bir üniversiteye gidecem yani
bekar sayılmam aslında 3.5 yıldır devam eden ilişkim var
bende çok konuşur çok yer çok uyurum valla

Oyyy ne güzel Allah bozmasiiin :))

2 yıllık canım. 4 yıllıkla 2 yıllığının bir farkı yok canım. İkisinde de amaç aynı farketmiyor :26:
Benimde geçiş hakkım vardı istemedim. Halkla ilişkiler ve organizasyon mezunuyum.

aman önemli olan üniversite mezunu olmak zaten şimdi okuyanların çoğu bile boşta teselli edim azcık kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…