Bekarlar Topiğiii <3 :D

2013ten beri

Benimkine kalsa kilo aldıracak zorla kıskanıyor çok belli
kız dedigin çıtı pıtı olur (bazen istisna olur anladın sennnnnn )
aaaaaaa bak sennn hiç beklemezdimmmm kıskanc
bebegim ben çıkıyorum derse dönmem lazım
bu arada ben [FONT=\]14-09-2012 tarihinden beri burda kayıtlıyım KK'da[/FONT]

bu hesapta bayağı eskidir kullanılmıyodu ama sen bizden daha aktif oluyosun daha çok girmişsindir

Son düzenleme:

Uyuz işte canım ya bende ona kilo ver diyorum dün beraber azıcık spor yaptık sanki ihtiyacım varmış gibi
Tamam canım iyi dersler

bu hesapta bayağı eskidir kullanılmıyodu ama sen bizden daha aktif oluyosun daha çok girmişsindir
kış döneminde derslerden hiç giremiyorum böyle ilkbahar yazın cıkamıyorum niyeyseeee (diyettendir ooo )
Uyuz işte canım ya bende ona kilo ver diyorum dün beraber azıcık spor yaptık sanki ihtiyacım varmış gibi
Tamam canım iyi dersler
sagol canım öptüm seniii

Yine derken Zaten var canım şu an :26:

Öyle mi o zaman ben yanlış yorumladım canım kusura bakma kırmızılar olduğu zamanlar sonra bitti sandım bir an
O zaman çok ama çok mutlu olursunuz inşallah canım darısı biz bekarlara

Öyle mi o zaman ben yanlış yorumladım canım kusura bakma kırmızılar olduğu zamanlar sonra bitti sandım bir an
O zaman çok ama çok mutlu olursunuz inşallah canım darısı biz bekarlara

Hiç sorun değil canım sağol güzel dileklerin için

Herkesin başına inşallah

Hiç mi bir gelişme yok sende canım :26::26::26:

Hayır canım hiçbir gelişme yok bende malesef.Aslında olsun istiyorum artık ama kendime uygu birisi denk gelmedi halen.Şu an sadece birisi var ilgimi çeken ama sadece ilgimi çekiyor onun düşünceleri nedir bilmiyorum bile.

Anladım canım hayırlısı neyse o olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…