Bekarlar Topiğiii <3 :D

Ben senin bana anlattıklarından yola çıkarak böyle bir kanıya vardım.
Tabi tam tanımıyorum ama yine de evlilik gibi ciddi bir sürece girebilecek birisi değildi sanki
Yine de aman canım senden uzak dursun da gerisini kendisi bilir.

Ayrılmayı kim istedi neden ayrıldılar bilmiyorum ama seninde dediğin gibi benden uzak dursun isterse 10 kişiyle aynı anda görüşsün hiç umrumda değil artık
Benden uzak cehenneme direk :KK47: :KK1:
Zaten face.de engelli twitter kullanıcı adımı değiştirdim bulamaz beni artık bitek instagramı değiştirmedim ama ordanda kabul etmem zaten :KK20: onun saltanatı benim ülkemde bitti

Son düzenleme:
Ayrılmayı kim istedi neden ayrıldılar bilmiyorum ama seninde dediğin gibi benden uzak dursun isterse 10 kişiyle aynı anda görüşsün hiç umrumda değil artık
Zaten face.de engelli twitter kullanıcı adımı değiştirdim bulamaz beni artık bitek instagramı değiştirmedim ama ordanda kabul etmem zaten :KK20: onun saltanatı benim ülkemde bitti

İşte tam olarak senden beklediğim tavır da bu canım kesin ve emin.
Mutlu olmak için çünkü bence bu adımlar senin için önemli.
Bundan sonrası için de inşallah canım çokça mutlu olursun :KK16:

diğer kızdan ayrıldada gene seninlemi olmak istiyoki canım engelledin

İşte tam olarak senden beklediğim tavır da bu canım kesin ve emin.
Mutlu olmak için çünkü bence bu adımlar senin için önemli.
Bundan sonrası için de inşallah canım çokça mutlu olursun :KK16:

Sağol canım. Amin inşallah hepimiz çok mutlu olalım :KK16:
Zor oldu ama başardım onu bitirmeyi allah birdahada değmezleri, çıkartmasın karşıma (karşımıza)
Kararlıyım canım o kadar düştü ki gözümden bu dünyada var olduğunu bile unutmak istiyorum :KK14::KK47::KK20::KK19:

Değmez ona değmez... Diyerek noktayı koyayım :KK16::KK9::KK36: başka şarkı gelmedi aklıma :KK60:

Sağol canım. Amin inşallah hepimiz çok mutlu olalım :KK16:
Zor oldu ama başardım onu bitirmeyi allah birdahada değmezleri, çıkartmasın karşıma (karşımıza)
Kararlıyım canım o kadar düştü ki gözümden bu dünyada var olduğunu bile unutmak istiyorum :KK14::KK47::KK20::KK19:

Değmez ona değmez... Diyerek noktayı koyayım :KK16::KK9::KK36: başka şarkı gelmedi aklıma :KK60:

Amin canım benim inşallah.:KK16:
Aynen öyle değmez ona hiçbir şey böyle kararlı devam etmelisin ne güzel.
Neyse tatlım ben de çıkıyorum artık malum finaller yine konuşuruz :KK34:

Amin canım benim inşallah çok sağol.Senin için de hayırlısı olsun.
O sayfada ki konuşmalardan sonra birisi oldu mu bu zamana kadar yoksa sen de ben gibi misin canım:KK34:

Bak canım çizelgeme :KK1::KK1: olduğunun kanıtı orada :KK9:

ya selam vereni almıyomusunuz siz görmüyomusunuz anlamadım insan allahın selamını alır özel sizin yerinizmi yani başkasını almıyomusunuz acaba:KK50:

Kusura bakma canım aleyküm selam hoşgeldin :21:

dalga gecmeeee kuzum yaaa depresyona giricem az kaldı hat safhaları zorluyorum :KK52:
ben en iyisi azıcık alışveriş mi yapsam ge kız buluşalım carsıda :KK1:

yok canım valla dalga geçmiyorum ya gerçekten hayran kaldım :KK17: Ben bu kadar iradeli değilim :KK50:
Çok isterdim ama malum :KK1:

X