Bekarlar Topiğiii <3 :D

bende iyiyimmm :))
tanıtırmısın cnm kendiniii :KK34:

selam öncelikle bende yeni gördüm katıldım:KK3:
selamm hoşgeldinn :KK34:

De canım ben söylemek istemiyorum ama sen benim söylemek isteyip söyleyemediğim her şeyi söyleye bilirsin :KK34:
dedimm cnmmm :KK34:
bu hafta sonu sınavlarımm var yaa paff :KK30:
Amin canım cümlemizi :KK31::KK31:
nne vr neyok canımm :KK34:

Teşekkürler canım vakit buldukça ben de bekar,yalnız olarak aranızdayım o halde :KK34:
beklerim canım :KK16:

Kendimi bildim bileli :KK1: Genelde hep platonikte kaldı aşk hayatım benim istediğim oldu ya açılamadım ya da o istemedi beni isteyeni de genelde ben istemedim.Sen peki canım ?
aaa bende aynııı :KK30: benim istediğim olmadııı yada beni isteyeni ben istemedimm :KK30::KK14::KK14::KK14:

19 yaşındayım sigorta acentesinde çalışıyorum aynı zamanda okumaya çalışıyorum :KK1: mersinde yaşıyorum :KK16:

aaa bende aynııı :KK30: benim istediğim olmadııı yada beni isteyeni ben istemedimm :KK30::KK14::KK14::KK14:

Hep böyle oluyor zaten canım ya bu durumu da aştığımız günler gelecek ama inşallah :KK16:
Sen kaç yaşındasın canım ? Hiç birlikteliğin oldu mu ?:KK34:

tanıtırmısın cnm kendiniii :KK34:

selamm hoşgeldinn :KK34:

dedimm cnmmm :KK34:
bu hafta sonu sınavlarımm var yaa paff :KK30:

nne vr neyok canımm :KK34:

beklerim canım :KK16:

Sınavda başarılar o zaman :KK16:
Benimde bir ay var sınava ama çalışmadım pek hiç içimden çalışmakta gelmiyor :KK19: amann şöyle sınavsız iyi bi iş bulsam ne güzel olur :KK53:

bende açıktan okuyordum ama bu dönem kayıt yenilemedim ve pişman oldum ya :KK43:
kaçıncı dönemsin canım :KK14: neden yenilemedinki :44:
bitmiyorki sınavlardaa:KK5:

Hep böyle oluyor zaten canım ya bu durumu da aştığımız günler gelecek ama inşallah :KK16:
Sen kaç yaşındasın canım ? Hiç birlikteliğin oldu mu ?:KK34:
Amin canımm:KK16::KK16::KK16: 21 yaşındayım canım hayır olmadıı :KK31::KK17: peki senin oldumu :KK31:

bildiğin gibi canım benim :KK23:
bildiğim gibiii hımmm :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

Sınavda başarılar o zaman :KK16:
Benimde bir ay var sınava ama çalışmadım pek hiç içimden çalışmakta gelmiyor :KK19: amann şöyle sınavsız iyi bi iş bulsam ne güzel olur :KK53:

sağol dadlumm :KK19: ayy o istek zor gelir bazenn :KK53: ahh nerdee bulursan banada söylee :KK76:

X