Bekaret testi icin özel muayeneye gidince doktorla konussam bakire diyebilirmi?

sena0909

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2023
66
-22
26
Arkadaslar benim hic tam anlamiyla kimseyle iliskim.olmadi iki sene önceki sevgilimle ic camasirlarimiz varken sürtünme yasadik ikimizde ciplak degildik ama 2 saat sonra eve gittigimde kan vardi ic camasirimda sulu sekilde acik kirmizi gibiydi ona soyledim.ama.baska biseyden ciplak bile degildil dedi simdi evlenmsyi dusunuyoruz yazın nişanim.var eger kizlik zari muaneyesine gitsem sevgilimle özel poliniklige doktorla konussam bakire olmadigim halde bakire diyebilirmi sevgilime ?

Neden gidiyorsunuz muayeneye nasil kabul ediyorsunuz bu durumu? Benim bildigim tecavuz gibi ozel durumlar olmadikca boylr bir muayeneyr yapilmiyor yanlis biliyorda olabilirim. Ayrica gercekten hala bakirede olabilirsiniz surtunmeyle bozulmaz ki

Yavrucum yillarini kitaplara vermiş okumuş etmiş uykusuz kalmış, başarmış doktor olmuş insanlara bu şekilde gidip de meslekten soğutmayın. O sevgilin insan değil. Seni sevmiyor. Onunla evlenirsen mutsuz olursun. 40 kere yazıldı sana.

Neden gidiyorsunuz muayeneye nasil kabul ediyorsunuz bu durumu? Benim bildigim tecavuz gibi ozel durumlar olmadikca boylr bir muayeneyr yapilmiyor yanlis biliyorda olabilirim. Ayrica gercekten hala bakirede olabilirsiniz surtunmeyle bozulmaz ki
Kan gelmişti eve gittigimde ondan süphelendim ozel biyeri aradim 550 tlye bakiyolarmis yani korktum bilmiyorum

E tamam bozulduysa da ikiniz yapmışsınız, niye sıkıntı yaptınız ki?
Böyle şeyler için darlamayın doktora, siz araba mısınız ekspertize gireceksiniz?

Kan gelmişti eve gittigimde ondan süphelendim ozel biyeri aradim 550 tlye bakiyolarmis yani korktum bilmiyorum
Oncelikle sakin gitmeyin muayeneye boyle bir insanla beraber olmayinda gecmis gecmiste kalmistir. Ayrica hala bakiresiniz kimseyle birlikte olmamissiniz ki karsinizdaki tecrubeliyse zaten darliginizdan vs anlar bakire oldugunuzu kan gelmese bile. Bu kadar cirkin seylere boyun egmeyin ne demek muayene

Böyle şeyler için darlamayın doktora, siz araba mısınız ekspertize gireceksiniz?
Sanırım bakire değil,adama öyle söylemiş
O da inanmamış doktora gidelim diyor
Bu da yalanına şahit tutma peşinde

O yapti ben senle iliski yasamadim 4 senedir o gün kan geldi dedi ciplak bile degildik nasil bpzulcak baska biseyin kanidir dedi kabul etmedi

Evet olmadim kimseyle bu sevgilimle sadece sürtünme yasadim ondada iki saat sonra kan geldi anlamadim

Sanırım bakire değil,adama öyle söylemiş
O da inanmamış doktora gidelim diyor
Bu da yalanına şahit tutma peşinde
Bakireyim bilmiyorum aslinda bakiremiyim kimseyle iliskim olmadi benim bu sevgilimle surtunme yasadik ic camasirlae varken kan geldi iki saat sonra oda inanmiyo

yahu ilişki olmamış ki,ne kanı sen adet olmuşsundur? ayrıca o adamlamı evleniyorsun anlamadım orasını?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…