Bekaret mevzusu ve biten ilişkim (!)

alnım aksa her teste girerim...
Doktorların dahi yanıldığı zamanlar oluyor hanımefendi bir arkadaşım teste gitmişti kendi isteği ile doktor yaklaşık 5-6 ay önce ilişkiye girdiğini ve bekaretini yitirdiğini söylemiş fakat arkadaşım 1 yıl kadar önce ilk ilişkisini yaşamıştı. Zarın esnekliği durumundan bihabersiniz galiba ayrıca nasıl bir kadınsınız böyle düşünebiliyorsunuz aklım almıyor? Ki konu bakire olup olmamak değil erkek kişisinin tavrı ve zorlayacağı iğrenç test muhabbeti. Siz ve sizin gibiler olduğu sürece herkes namusu bekaret, temiz ve “alnı ak” olmayı gerizekalı bi test sonucuna bağlayıp işte böyle saçma magandavari tavır sergileyecek. Bir de anne olacaksınız (nickinize ithafen diyorum bunu umarım anne değilsinizdir zira kendi kızınız yaşasa böyle bir durumu öldürürsünüz gibi geliyor.)

Önceki konunuzda sizi aldattığını yazmışsınız,kişi kendinden bilir işi derler ya,adam herkesi kendisi gibi zannediyor demek ki.

istediğini sorabilirsin, insanın alnı ak olunca sorun değil..

Siz galiba bakire kalabilmek için çok zor tuttunuz kendinizi. Sürekli bunu vurguladığınıza göre hayattaki en önemli başarınız bu. Böyle bir şeyi başarı olarak görüp övünebilmek için de baya z zorlanmış olmanız lazım!..

Yazık gerçekten çok yazık sizin yetiştireceğiniz erkek evladına -_-

İlişkiniz birbirinize güven temeli üzerine bile kurulamadıysa, kendisi nasıl ispat edecekmiş bakir olduğunu. Baştan kaybetti o zaman. İğrenç bir insanmış gerçekten. Evlenilir mi böyle biriyle, bu düşüncede olduğunu bile bile sevişilir mi? İnsanın midesi almaz. Kurtulmanız isabet olmuş leş heriften.

Bakire biriyle olmak istemesini anlarim belki ama burda mevzu o degil ki.. Sorun, olur da bi durum olur ve kan gelmezse diye sormana karşılık sana guven duymayacagini ve teste götüreceğini soylemesi.. Sözüne guvenmedigin kadinla ne diye evleniyorsun ulan o zaman?!
Zihniyet sakat bi kere..
Eski eşimle oncesinde böyle muhabbetimiz olmadı ama evlendikten sonra oyle bi konu olmustu da nerden geldi hatırlamıyorum, "ben seni bilmiyor muyum, cahil miyim ayrica, oyle bi durum oldu diyelim, herkesin yapısı farklidir, ne testi ne doktoru" gibi bi şeyler demişti.. Şöyle konularda açıklayıcı olsun diye kendimden ornek verirken ayrildigim adami övdürüyorsunuz bana, düşünün durumun vehametini, düşünün konudaki er kişisinin nasil arizali oldugunu..

Bakir değil. Sayısız kadınla birlikteliği olmuştur.
Bu detayi simdi gordum.. Kendisi iliski yaşamamış olsa bakire istemesini anlarim (test olayi bambaska bi rezalet, ona asla onayim yok) ama hem sayisiz kadinla yat hem de karsindaki insan mutlaka bakire olsun, olmazsa test yaptirir (resmen) hesabini sorarim diye dayılan.. Lutfen kurtul bu rezil zihniyetli heriften..

Muhendis olmuş ama adam olamamis demek neymiş okumakla adam olunmuyormus.

Birak 5 yılı adamın kendi cöpmus zaten. Arkana bakma bir daha, böylesi yarın öbür gün iftara bile atar sana...

Başka konu bulamadınız mı konuşacak ergen muhabbeti gibi. İlk birliktelikte kan gelmezse ne tepki verirsin diye soru yöneltmen zaten erkek arkadaşını iyi tanımadığını gösteriyor.
Ne tepki vereceğini bilmediğin karakterde biriyle 4 yıl geçirmişsin..

Evrim teorisi bir din değil ki! Biraz okuma yapınız konuyla ilgili, karşı çıktığınız konunun içeriğini bilin ki ortamlarda komik duruma düşmeyin.
Anlatabileceginizi dusunuyor musunuz gercekten? Binlerce makale yollasaniz dahi alacaginiz cevap "Benim atam maymun degil!!!!!" olacak en fazla. Kapasite bu.

Türkiye gerçeği maalesef, bizler ne kadar karşı olsakta bu duruma önüne geçilmesi imkansız.

Bende geçenlerde, hala (!) ilk gece sonunda damat kişisinin; kız kardeşi, ablası, teyzesi, halası vs damadı arayıp tamam mı? diye sorguladıklarını öğrendim ve kusasım geldi.

2018 yılındayız ama ne mahrem hayattan haberdarız ne karşımızdakinin de insan olduğunun bilincide değiliz.

O yüzden erkek arkadaşının bu konuda ki dar düşüncesi şaşırtmdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…