BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

KİSİ KİSİ OKUMAYA GECTİK HANİMLAR!!!!!!

OKUNAN:489 YA FETTAH CC
129 YA LATİF CC
20 YA VEDUD CC
37 YA EVVEL CC
41 FATİHA
MUAF OLANLAR FATİHA YERİNE 51 SALAVATİ MECULE

OKUNAN KİSİ:ÖZZGEEE(ESRA)
SON OKUMA: PAZAR SAAT :23 00
hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
megos megos (Görkem)OKUNDU
Namaria Namaria (Almıla)BU LİSTE PASİF
sl_12 sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli-- (Fatma)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)OKUNDU
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl bcgirl (Begum)OKUNDU
HayallerimGercekOldu HayallerimGercekOldu OKUNDU
D diclemm (Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)OKUNDU

Son düzenleme:
sl_12 sl_12 OMRUM79 OMRUM79 kizlar okuyup liste icin fikir beyan ederken yazmayi unuttugunuzu varsayarak yeni listeyi yapiyorum gorunce teyit edersiniz sizde
Duzeltme ;Yazmissiniz ben kacirmisim kusura bakmayin kizlar Allah razi olsun

Son düzenleme:
Esra için okudum Rabbim hayırlı eşler nasip etsin

esra için okudum Allah kabul etsin
Ben bu liste bittikten sonraki duaya katılamayacağım bu aralar yoğunum biraz ondan sonrakilerde varım ama

Esra için okudum Allah kabul etsin tez vakitte hayırlısıyla bir yuva kurmayı nasip etsin inşallah.

Esracım senin için okudum rabbim hayırlı muradını tez zamanda karşına çıkarsın inşallah..

Esra için okudum. Rabbim hayirli es olmayı ve hayırlı ese sahip olmayı nasip etsin inş Allah
Kizlar agziniza yureginize saglik Allah razi olsun rabbim hepimizin avuclarini bos cevirmesin insallah

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

129 YA LATİF CC
20 YA VEDUD CC
37 YA EVVEL CC
41 FATİHA

OKUNAN KİSİ:BCGİRL(BEGUM)
SON OKUMA: PAZARTESİ SAAT :23 00
hmbg hmbg (Hatice)
megos megos (Görkem)
sl_12 sl_12 (Seval)
ebruli-- ebruli-- (Fatma)
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
bcgirl bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu HayallerimGercekOldu
D diclemm (Çağla)
@love_story(Özlem)

129 YA LATİF CC
20 YA VEDUD CC
37 YA EVVEL CC
41 FATİHA

OKUNAN KİSİ:BCGİRL(BEGUM)
SON OKUMA: PAZARTESİ SAAT :23 00
hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
megos megos (Görkem)
sl_12 sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli-- (Fatma)
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl bcgirl (Begum)
HayallerimGercekOldu HayallerimGercekOldu
D diclemm (Çağla)OKUNDU
@love_story(Özlem)

DUA LİSTESİ
1.Taha suresi (okuduk)
2.313 Fatiha(okuduk)
3.Fetih suresi(okuduk)
4.Ashabi Bedir(okuduk)
5.Cuma suresi(okuduk)
6.Furkan suresi(okuduk)
7.Yasin suresi (okuduk)
8.A.kursi/Fatiha/Felak/Nas/ihlas/kafirun (okuduk)
9.276.676 Adet Ya Sekur esmasi (okuduk)
10.Esma Fatiha kisi okumasi(Okuduk)
11.cevsen i kebir
12.313 A kursi (bolusma usulu kisi)
13.313. Kevser suresi
14.1000 Ya latif 100 salavati fatih
15.786 besmele 133 salavat Geylani hz besmele duasi
16.Haşr suresi ilk 7 Hadid suresi son4 Ayet
17.3 tane Duhan suresi
18.540 adet Hadid suresi 3. Ayet (bolusmeli kisi okumasi)
19.1900 Tane Tovbe suresi 129. Ayet

Son düzenleme:
Hanimlar listemizi duzenledim yeni dualar ekledim varsa sizinde aklinizda olan dualar ekleyelim bu dumiz toplu niyet usulu olacak ama ara ara kisi okumasida yapalim dediniz onun icin liste icerisinden iki duayi kisi okumasi bolusme usulu yaptim orn 12 kisiyiz sure ayet olduklari icin 9 kisi kalsak 313/9 kisi basi 35 tane A.kursi okuyup toplamda bir kisiye 313 okunmus olacak gibi
Yine hadid 3. Ayet cok kisa olup oda cok okunabilir makul sayi oluyor 40-45 arasi

Siradaki okuma toplu okuma ayetmi salavatlimi olsun karar vermek icin muafiyet durumunuzu yazarmisiniz

canım 1900 tevbe suresinin 129. ayetini okuyabiliriz buda etkili diye biliyorum okuma listesine ekleyebiliriz Benim için farketmez toplu yada kişi okunası olarak

O Ozzgeee kuzum baya okumusuz masaallah bize , ben muaf değilim Haşr suresi olan duayı okuyalım diyorum , aklıma başka dua gelirse de yazarım canım

X