BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

KİSİ KİSİ OKUMAYA GECTİK HANİMLAR!!!!!!

OKUNAN:489 YA FETTAH CC
129 YA LATİF CC
20 YA VEDUD CC
37 YA EVVEL CC
41 FATİHA
MUAF OLANLAR FATİHA YERİNE 51 SALAVATİ MECULE

OKUNAN KİSİ:ÖMRUM79 (DERYA)
SON OKUMA: CUMARTESİ SAAT :23 00
hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
megos megos (Görkem)OKUNDU
Namaria Namaria (Almıla)BU LİSTE PASİF
sl_12 sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli-- (Fatma)OKUNDU
K Kelebek_131 (Neslihan)OKUNDU
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
bcgirl bcgirl (Begum)OKUNDU
@TulelutOKUNDU
D diclemm (Çağla)OKUNDU
love_story love_story (Özlem)OKUNDU

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler

129 YA LATİF CC
20 YA VEDUD CC
37 YA EVVEL CC
41 FATİHA

OKUNAN KİSİ:ÖZZGEEE(ESRA)
SON OKUMA: PAZAR SAAT :23 00
hmbg hmbg (Hatice)
megos megos (Görkem)
sl_12 sl_12 (Seval)
ebruli-- ebruli-- (Fatma)
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
@TulelutOKUNDU
D diclemm (Çağla)
love_story love_story (Özlem)

Esram senin için okudum Rabbim hayırlı kapılar açsın , gönlü güzelim benim

Esra için okudum içime çok huzur geldi okurken. Sanki çok hayırlı kısmet çıkıcak gibi hissettim inş. Rabbim hayırlı yuva nasip etsin

Esra icin okudum coktan listeye gectik yazayim :) . Allah kabul etsin insallah :dua:

Esram senin için okudum Rabbim hayırlı kapılar açsın , gönlü güzelim benim

• Kızlar herkesten Allah razı olsun.Allah tez zamanda hayırlı eşler çıkarsın karşımıza ...
O Ozzgeee Canım senin için okudum.

Esra için okudum içime çok huzur geldi okurken. Sanki çok hayırlı kısmet çıkıcak gibi hissettim inş. Rabbim hayırlı yuva nasip etsin
Allah razi olsun agziniza saglik kizlar
Sevalll ay hadi insallah rabbim hepimize hayirlisi ile nasip etsin

129 YA LATİF CC
20 YA VEDUD CC
37 YA EVVEL CC
41 FATİHA

OKUNAN KİSİ:ÖZZGEEE(ESRA)
SON OKUMA: PAZAR SAAT :23 00
hmbg hmbg (Hatice)OKUNDU
megos megos (Görkem)
sl_12 sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- ebruli-- (Fatma)
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 OMRUM79 (Derya)OKUNDU
O Ozzgeee (Esra)OKUNDU
@TulelutOKUNDU
D diclemm (Çağla)
love_story love_story (Özlem)

Kizlar listeye az kaldi sonraki dua toplumu olsun kisi kisimi (ltfen benim icin farketmez demeyin bir fikir beyan edin ortak kararla gidelim)

Kizlar listeye az kaldi sonraki dua toplumu olsun kisi kisimi (ltfen benim icin farketmez demeyin bir fikir beyan edin ortak kararla gidelim)

esra için okudum Allah kabul etsin
Ben bu liste bittikten sonraki duaya katılamayacağım bu aralar yoğunum biraz ondan sonrakilerde varım ama

Esra için okudum Allah kabul etsin tez vakitte hayırlısıyla bir yuva kurmayı nasip etsin inşallah.

X