BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Herkese merhaba kızlar. Bende 33 yaşındayım ve bekarım hiç evlenmedim.dua grubunuza katılmak istiyorum. Allah herkesin duasını kabul etsin

merhaba kızlar ben de bekarım 37 yaşındayım beni de ekleyin nasıl olucak

Herkese merhaba kızlar. Bende 33 yaşındayım ve bekarım hiç evlenmedim.dua grubunuza katılmak istiyorum. Allah herkesin duasını kabul etsin

merhaba kızlar ben de bekarım 37 yaşındayım beni de ekleyin nasıl olucak
Valla kizlar soyle olacak burayi birakmayacaksiniz yani bir gun gel sonra unut 2 gun gelme haftada bir ugra olunca duzenli okuyan arkadaslarin modu dusuyor bir kisinin agirligindan herkes etkilenir oluyor dua belirliyoruz sure koyuyoruz toplu niyetlenip okuyoruz eger gun gun ugrarsa herkes kisa ama kisi kisi niyetlenerekte okuruz
Ha yok ben herdaim takip edemem derseniz daha arali gruplarda var ora sizin icin daha uygun olur yok okurum her daim iletisim kurarim derseniz buyrun

Arkadaslar yeni duamizi esma salavat okuyalim dedim 3 arkadas muafiyet dondu olup donmeyen arkadaslarda vardir belki
Sizler icinde uygunsa kisi basi 489 ya fettah esmasi yanina 21 tane tefriciye okuyalim

Arkadaslar yeni duamizi esma salavat okuyalim dedim 3 arkadas muafiyet dondu olup donmeyen arkadaslarda vardir belki
Sizler icinde uygunsa kisi basi 489 ya fettah esmasi yanina 21 tane tefriciye okuyalim
Bu arada binada sikinti var bilg icin elekt yok sarjimda cok az sonra gelip liste olarakta yapicam ama gece si yrni guzel bir gun baslamak isteyen arkadaslar baslayabilir ben sonra duzenlerim

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:489 YA FETTAH 21 SELATEN TEFRİCİYE
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:CUMARTESİ SABAH 09:00

hmbg (Hatice)
megos (Görkem)
Namaria (Almıla)
sl_12 (Seval)
ebruli-- (Fatma)
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
@bcgirl(Begum)
HayallerimGercekOldu
D diclemm (Çağla)
@love_story(Özlem)

okudum canım Allah kabul etsin inş.

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:489 YA FETTAH 21 SELATEN TEFRİCİYE
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:CUMARTESİ SABAH 09:00

hmbg (Hatice)
megos (Görkem)OKUNDU
Namaria (Almıla)
sl_12 (Seval)OKUNDU
ebruli-- (Fatma)
K Kelebek_131 (Neslihan)
OMRUM79 (Derya)
O Ozzgeee (Esra)
@bcgirl(Begum)
HayallerimGercekOldu OKUNDU
D diclemm (Çağla)
@love_story(Özlem)

Kuzum bende selalar okunurken okudum Rabbim kabul etsin inşallah hayırlı yuvalar kurmayı nasip etsin Rabbim inşaallah , Hayırlı cumalar kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…