BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Agirlikli olarak toplu niyetlenerek okumakla birlikte bazi dualarda ortak kararla kisi kisi okuma yapiliyor
• Tum dualara ortak karar verilip secilen dua ve kac defa okunacagina bagli uygun bir okuma suresi belirleniyor
Suresinde haber vermeyen duayi alip sonra bir daha haber vermeyen arkadaslar listeden cikartiliyor
• sayfaya belli araliklarla bakmak zorunlu ozellikle yeni dua belirleme sure belirleme vb durunlardada fikir beyaniniz icin sık sık iletisimde kalmaniz rica
•Muafiyetlerde oan okunan dua ayet ,sure ise kisi bitince arkadan okur digerleri dua suresi sonunda yeni duaya gecerler
OKUNAN:276.676 YA SEKUR ESMASİ
OKUMA TİPİ:TOPLU NİYET
SON OKUMA:

hmbg (Hatice)57.700
megos (Görkem)20.200
Namaria (Almıla)8.50
sl_12 (Seval)47.750
ebruli-- (Fatma)3.800
K Kelebek_131 (Neslihan)21.300
@OMRUM79(Derya)38.200
O Ozzgeee (Esra)25.376
bcgirl (Begum)12.550
@Tulelut29.750
@diclemm(Çağla)10.000
love_story (Özlem)2.000
TOPLAM:276.676

Hepinizin agzina yuregine saglik kocamanda bir Masallah ben 3 haftayi bulur diye dusunmustum 12 gunde tamamladik rabbim kabul eylesin guzel haberler vermek guzel haberler almak nasip olsun hanimlar bitince 2 rekat namazla bagislariz demistik ancak kilmaya musait degilim varsa aranizda kilabilecek olan 2 rekat sukur namazi kilip isimlerimizi sayip hayirli nasip kismet olarak duamizi yaparsa cok sevinirim
Kilamayiz derseniz artik ben cuma veya c.tesi gunu falan anca kilabilirim
Yrn dinlenme verip persembe cok kisa dua ile devam ederiz biraz kisa gidip dinlendirmek istiyorum sizin icinde uygun olursa 57 adet ya mecid esmasi yanina namerianin verdigi ayetlerden birini ki hepsi cok kisaydi 21 defa (hepsi bir arada anlasilmasin kizlar her duada bir ayeti 21adet olarak )okuma seklinde gidelim teklifim var dinlendikten sonra yine ortak kararla listemize doner oradanda okuruz duayi kisa tutacagim icin sureyi az vericem lutfen irtibatta kalin genel olarak liste max 2 gunde bir ugruyorki cogu arkadas gunluk geliyor gidisatimiz ona gore olur uyum saglayalim lutfen gec ugramak olmuyor hanimlar

Son düzenleme:
Masallah cnm senin adina cook sevindim dualarinda bizleride unutma

Masaallah canım ,Rabbim sevginizi, huzurunuzu daim etsin inşallah canımm
Amin canım inşallah bizde senin gibi dualarımızı yaşarız çok sevindim senin adına Rabbim mutluluğu daim etsin denizinmavisi

Masallah cnm senin adina cook sevindim dualarinda bizleride unutma

er: 547043"]hayırlı olsun canım çok sevindim senin adına darısı başımıza inşallah hayırlısıyla [/QUOTE]

Çok teşekkür ederim. Sizlerin de güzel haberlerinizi duyarım inşallah.

Öncelikle herkesten özür dilerim çok özel sebeplerden dolayı duada devamlı olarak size katılamadım( ancak dualarımdaydınız herzaman İnan'ın.. fırsatını bulmuşken yazayım dedim bugün regly oldum muafım arkadaşlar

ben muaf değilim benim için farketmez 1000 ya latif 100 salavatı fatih okuyabiliriz

ben muaf değilim benim için farketmez 1000 ya latif 100 salavatı fatih okuyabiliriz
Onu bir sonra dusunmustum cnm daha hafif sayili olsun demistim esmada yuksek devam ettik bir es olsun diye ama gerek yok bu olsun derseniz okuruz benim icin farketmez ben kisi kisi okumada yapmak isterim ama su haber verme olayini oturtmamiz gerek once

benim içinde farketmez nasıl uygun görürse arkadaslar öyle olsun

Ben daha önce hiç kılmadım şükür namazı o yüzden bir şey yazmadım daha iyi bilen biri kılmasının daha iyi olacagını düşündüm. kimse kılmazsa internet araştırır ben kılarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…