BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

Kızlar ne güzel duygular içinde okuyorsunuz maşallah Rabbim kabul etsin dualarımızı hay ırlı yuvalar nasip etsin ben de tam tersi bir yılgınlık bıkkınlık var Rabbim hayırlata cıkarsın inşallah

Kızlar ne güzel duygular içinde okuyorsunuz maşallah Rabbim kabul etsin dualarımızı hay ırlı yuvalar nasip etsin ben de tam tersi bir yılgınlık bıkkınlık var Rabbim hayırlata cıkarsın inşallah

Canim bnde de yilginlik varsi ama dedim ki okumaliyim .. elimden geldigince dusuk yuksek .. okudukca gecti canim ustumde yine var tabii :) galiba dualar agir geliyo diye dusunuyorum bu ara olabilir canim :) Allahim hepimize nasip etsin :)

her şeyin hayırlısı Rabbim nasip ettikten sonra her şey olur evliliği nasip görmezsede vardır bunda hayır öyle düşünüyorum ama karamsar değilim Çevremde evlilik konusu yüzünden arkadaslarım akrabalarım çok üstüme geliyor. Oldukça güzel biriyim uzun boyluyum fiziğim düzgün güler yüzlüyüm konuşkan pozitif biriyim övmek için demiyorum ama bu işler tamamen kader oldugunu düşünüyorum. kısmetim çok kapalı herkes şaşırıyor yani böyle olmasına duada sürekli ediyorum. Demekki hayırlısı böyle öyle düşünüyorum

her şeyin hayırlısı Rabbim nasip ettikten sonra her şey olur evliliği nasip görmezsede vardır bunda hayır öyle düşünüyorum ama karamsar değilim Çevremde evlilik konusu yüzünden arkadaslarım akrabalarım çok üstüme geliyor. Oldukça güzel biriyim uzun boyluyum fiziğim düzgün güler yüzlüyüm konuşkan pozitif biriyim övmek için demiyorum ama bu işler tamamen kader oldugunu düşünüyorum. kısmetim çok kapalı herkes şaşırıyor yani böyle olmasına duada sürekli ediyorum. Demekki hayırlısı böyle öyle düşünüyorum
+1 milyon katiliyorum nasip yani kime ne yazmissa olmayacaksa olmaz yazgi diyede birsey var ovguyle alakasi yok yazdiklarinin hani biraz gorunus olarak daha kusurlu olunsa cevre belki ya uzerine baska alinir diye susacak yada senn icin uzulmeyecek ama elin ayagin duzgun derli toplu sevilende biriysen bir giriyorlar konuya agit yakacaklar nerdeyse senden cok uzuluyorlar MİS gibi daha sinir bozucu oluyor ay gul gibi kizsin niye yok herkes gul sevmiyiiii:deli:

Herseyide duaya yikmamak lazim kuzum ya cogumuz ortulu depresyon dedigimiz seyi geciriyoruz farkinda olmayan insan sayisi o kadar cokmuski dr lar inanilmaz diyor
Yasam kosullari hayat cevre insani darliyor zorluyor bikkinlik umitsizlik yapiyor bu zamanlarda biraz bunlarin aciga ciktigi zamanlar herkes ayni cunku gecer yakinda
Misal bendede felak nasli okumamizdan beri bir agresiflik vr ama duaya yormadim cunku zaman dilimi olarak ser zaman diliminin icindede olabiliriz Herkes ayni seylerden sikayetci modu dusurmeden dvm

işte kader kısmet dediğiniz gibi yazgıdan ötesi yok. çok güzel açıklamışsınız :)) Hayırlısı olsun hakkımızda ☺️ O Ozzgeee

Evet canım hayat şartları yoruyor aslında duaya yormamak lazım ilaç kullanıykrum zaten uzun süredir Rabbim kalıcı şifalar nasip eylesin

D diclemm sizden hic haber alamadim 1 hafta oldu baslandigini bilip disardanmi okuyorsunuz yoksa gormedinizmi bir irtibat saglasak oncede etiketlemistim
Duayi okuyup sonrada yazabilirsiniz ama arada herhangi bir msj yazmak begenmek benim sizin gordugunuzu anlamami sagliyor
Hic irtibat kuramazsak nasil ilerleyelim

X