BEKAR KARDEŞLERİMİN DUA GRUBU

1000 okudum 115.600 oldu.

Kizlar bu sefer okurken cok yogun duygu icindeydim nedense. gozumden yas geldi diyebilriim :). Allah hemizin muradini tez vakitte nasip etsin. Allah guzel hayirli yuvalar kurdursun insallah

bence duan kabul olmuş olabilir internette okumuştum böyle birini iş için dua ederken gözünden yaş geliyordu derin duygular yaşıyordu senin durumda onu hatırlattı bana inş tez vakitte dualarını yaşarsın burada dua eden herkes için dilerim tez vakitte hayırlı yuva kurmayı Rabbim nasip eder bende dua ederken kaderimdeki insanın istanbul dışında bir yerde oldugunu hissediyorum atandığım yerde öğretmen biri gibi hissediyorum ne zaman dua etsem yada biriyle görüşsem hep bunu hissediyorum orda tanışıp evlenicem gibi geliyor. bcgirl bcgirl

Son düzenleme:
bence duan kabul olmuş olabilir internette okumuştum böyle birini iş için dua ederken gözünden yaş geliyordu derin duygular yaşıyordu senin durumda onu hatırlattı bana inş tez vakitte dualarını yaşarsın burada dua eden herkes için dilerim tez vakitte hayırlı yuva kurmayı Rabbim nasip eder bende dua ederken kaderimdeki insanın istanbul dışında bir yerde oldugunu hissediyorum atandığım yerde öğretmen biri gibi hissediyorum ne zaman dua etsem yada biriyle görüşsem hep bunu hissediyorum orda tanışıp evlenicem gibi geliyor. bcgirl bcgirl

Amin canim insallah hepimizin duasi kabul olsun :) . Eger oyle hissediyorsan canim dogrudur.. Bazen icimize doguyo derler ya oyle biseydir ben inaniyorum :) Bir duygusallik coktu dua ederken yakarma gibi soylerken soylerken yas belirdi sag gozumde hafifice. Bende birini bekliyorum canim insallah Allahim hayirlisini yazmistir benim icin . Guzel bir yuva kurmak icin . Ya Şekur esmasi iyi geliyor bana

X