Göz Makyajı Beğenmediğimiz Rimeller (Resimli)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mimilicious

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
551
6
Kızlar bence bu da çok önemli beğenmediklerimizi de neden beğenmediğimizi söyleyerek paylaşırsak faydalı olabilir diye düşündüm:KK34:

Benim şimdilik aklıma gelen beğenmediklerim

Rimmel-Scandal Eyes: ne kadar üst üste sürsem de hiçbir dolgunluk vermiyor tel tel ve cılız duruyor kirpiklerim.

Avon Color Trend Total Curl: Ne kadar color trend in plump out maskarasını çok beğensem de bunu hiç beğenmedim gereksiz.

Flormar Turbo Boost: Bunun da renklisini aldım topaklanma yapıyor ve yapış yapış oluyor kirpiklerim artı toz gibi dökülüyor özellikle çıkarırken.

Eklentiler

• $totalcurl.jpeg
    $totalcurl.jpeg
    13 KB · Görüntüleme: 81
  • $flormar.jpg
    $flormar.jpg
    7,8 KB · Görüntüleme: 72
  • $Rimmel-scandaleyes.jpg
    $Rimmel-scandaleyes.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleme:

ben konuyu çok yararlı buldum
herkes beğendiğini yazıyor
işe yaramayan boşuna para verdiğimiz rimelleride yazarsak iyi olur diye düşünüyorum
:KK34:

Bence de! Ama noldu millet resim yüklemeyemi üşeniyo anlamadım. Burda bas bas bağırıyo herkes şunu aldım pişman oldum bu işe yaramıyo diye ama şimdi ilgilnenen yok :KK53: Dedimki millet almadan önce buraya bakar almaz yani bu kadar basit. Konuyu bir derdim var bölümüne açsam ya da geyik muhabbetinden hamilelik bölümünden edindiğim 10-15 arkadaşım olsa eminim sadece 'hayırlı olsun topiğin' demeye 3 sayfa dolardı:KK31:

annem çok memnun hatta özellikle ona alıyorum ama ben memnun kalmadım,göya 3 kademeli ama benım kirpiklerde fos çıktı:))

burda o rimele ait konu bile açılmış ben ve etrafımdakiler çok memnun yani yüzde olarak bakarsak hani alıcak olanları yanıltmasın gayet güzel bi rimel kirpiklere ve sürmeylede alakalı aslında.. :)

$Bodyography-Mascara-Primer-Dramat-Eyes-669-1.jpg
$mascara.jpg

Bodyography- dramat eyes. Hiç memnun değilim o kadar da para verdim. :KK19: Üstelik kirpiklerim uzun siyah ve dolgundur zaten benim kirpiklerimi bile cılız göstermeyi başardı.

Son düzenleme:
rimmel scandal eyes maskarayı (turuncusunu) watsonsdan 13 tl ye aldım, kasada indirimli fiyatı şu anda ister misiniz dediler, iyi bişi sanıp tamamdedim aldım ama nokta nokta dökülüyor gözaltlarına , çok kötü sakın almayın... $100_0099.JPG $100_0099.JPG

bu rimellerden hiç memnun kalmamıştım ben kirpiklerimi birbirine yapıştırmaktan başka bir işe yaramadılar malesef...

Eklentiler

• $24268_1.jpg
    $24268_1.jpg
    16 KB · Görüntüleme: 77
  • $images.jpg
    $images.jpg
    6,4 KB · Görüntüleme: 67
max factor 2000 kıvrıltıcı berbat.Keşke almasaydım çok pişmanım.Lütfen bana bir rimel önerin

phsycians formula.....bu rimelini hiç beğenmedim...hiç bir özelliği yok...üstelik dökülüp duruyor göz çevresine....
organik diyolar belki de ondandır...

$url.jpg

maybelline cat eyes rimelini aldım iyi kıvırıyor kirpikleri ama kesinlikle dolgun göstermiyor. o yüzden pek beğenmedim..

Beğendiklerim:

$golden-rose-3d-fantastic-lash-maskara.jpg

bunu çok sık kullanıyorum hatta 1. sini bitirdim ikinciye tekrar aldım :) tavsiye ederim

$url.jpg
bunu ise arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine avon katoloğundan sipariş ettim ve şimdiye kadar kullandığım en güzel mascara diyebilirim :)

ben bi rimeli beğenmezsem hemen üstüne diğer rimelimden sürüyorum kat kat daha çok hoşuma gidiyor benim :) en beğendiğim rimel maybelline-sarı olan (ama cat eyes olanı değil diğer sarı) loreal volume 5x... avonun rimelleri sanki eskiden daha iyiydi ben eskiden color trend maskara çok beğenirdim son aldığım kötü çıktı gibi :/

X