"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

canım yaa boşver hiç ne canını sık ne de kafanı karıştırmasına izin ver... en sinir olduğum şey icraatsız boş laf söyleyen insanlar... birşeyi yamayacaksan söylemeyeceksin bu kadar mı zor yaa... gereksiz insanlar yaa...

off reglimin de ilk günü ; siz de böyleyapın aferin valla

küçücük böcücükkk seni seviyorum ben ya çok tatlısın bak benim moral hemen düzeldi,gülümsettin beni sağol..
dediğin diğer şeylere harfiyen katılıyorum,özel olduğumu hissetmek istiyorum!!! satış yapan arkadaşların saçını başını yolmak istiyorummm!!!

bu arada seilla eski platoniğinle meseleni bilemdiğimden yorum yapamadım,ama böcükün dediği gibi sırf laf olsun torba dolsun diye,kafa karıştırayım diye konuşuyorsa salla gitsin,bücürüğe haksızlık etme ve tabi önce kendine!

kızlar pardon ya birden yolladım yarıda harikasın sen ya dedi veeeeeeee bianda çekip beni sarıldı bana noldu ma ugradım hiç bişey diyemedim bi tepki veremedim ölece kaldım hiç beklemiyodum sonra hemen bıraktı tabi ben sok ve yine kocaman gülümseyerek gitti müdürün odasına ordan cıkarkende kapıdan el sallayıp göz kırptı ben yine tepkisisz kaldım neydi bu kızlar ben hiç bişey anlamadımmmmmmmmmm ve cok sinirliyim suan:84:

msj tekrarı olmuş netimde bi problem var kesilip duruyo sabhatan beri sinir tepeme cıktı zaten ittiremedim hiç bişey yapamadım anlık gelişti herşey ne yapmaya çalıştı anlamadım sorsanız sevincini paylaştı

Son düzenleme:

ay seillaa, ne alem hatunsun sen yaa :)) takicak yer ariyosun yemin ederim, ben de sinirliyim, moralim bozuldu deyince bi sey oldu sandim, telaslandim :)) bosver daha iyi, neler kacirdigini gorsun, surunsun, beter olsun, elini cabuk tutmamanin acisini ceksin, sen ne sinirlendin simdi? sarildi dedin de, is ortaminda ne kadar samimi bi dokunus olabilir ki, itsen tuhaf olurdu zaten. ben sana arkadasca yaklastim, senin icin fesat derdi, yine suclu sen olurdun, bak benden demesi. hic bosuna sinirini bozma, sen tepkisiz kalarak yapman gerekeni yapmissin.

bilmiyorum tatlım ya haklısın aslında ama öncesi varya benim için bi garip oldum kızdım sinirlendim işte mis gibi de parfüm kokuyodu uyuz şey ya bu kadar rahat olması sinirimi bozuyo işte cok umursamaz davrandım ama geriyo beni işte gereksiz yere

Kuzucum, benim de boyle bi arkadasim vardi. yani tam olarak ayni seyleri yapmiyodu ama bana, beni kullandigini hissettiriyodu. cok eski arkadasim, cok da ortak cevremiz oldugu icin, bi kac kere ciddi kavga etmemize ragmen baristik. gecen sene evlendi, cok tatli bi esi var. evlendikten sonra kiza bi haller oldu, simarikliklar, tripler tavan yapti. nereye gitsek, ne yapsak memnuniyetsiz ve negatif, surekli sikayet edip simariklik yapiyor, esiyle tartisip hepimizin gununu zehir ediyor falan.. en son tatile gittik gecen ay, erkek arkadasim, ben, o cift ve iki arkadasimiz daha.. her sey cok keyifli, herkes egleniyor, bi tek bu mizmiz surekli soyleniyor. kendi mutlu olmadigi gibi, mutlu insanlari da cekemiyor. uyarinca da anlamiyor.. en son tatilin yarisinda, bi aksam keyifli bir masada da agzimizin tadini kacirinca bana geldi gelenler!! kiyameti koparip, bildigin uzerine yurudum, elimden zor aldilar! sonra da bastik gittik, tatilimizin gerisini bas basa yaptik sevgilimle, cok da guzel yaptik. onu hayatimdan tamamen cikardim ve inan 9 yillik kankamin (!) zerre eksikligini hissetmiyorum. insan arada sirada bi temizlik yapmali hayatinda.

sen simdi ayni isyerinde oldugun icin pek mumkun degil tabi ama, en azindan onun hatasini farketmesini saglayacak bi mesafe kurabilirsin? mesela, yeni arkadaslar edin ve surekli onlarla takil? bakalim nolucak :)

icraat yok diye sinirlenip söylenmiştim ama meğer icraat de varmış ayy seilla yaa yine de gıcık bir durum ne bu çocuk gibi anlamsız hareketler ; rapuşun başında da vardı... off yaa ne var biraz açık olsalar... ama dilerim bücür bey adam çıkar da bu da sana son kez sarıldığıyla kalır

miskacım saol yazdıkların için... çoğu zaman suratsız olan ben oluyorum aslında çünkü bozuluyorum açıkçası... ve ben sinirlendiğimde saklayabilenler değilim maalesef...aslında sorun hayır demeyi beceremeyen bir insan olması o yüzden en son kim ne derse onun dediği oluyor ama ben de yapılan planın saçma sapan şeylerle bozulmasına sinir oluyorum... belki de buna tahammül edememin nedeni de bir plan iptal edilince kös kös evde oturacak olmam... yani aslında evde kalmış hatun kaprisi belki de benimki :26:

sinirlendim kızdım bocaladım şaşırdım ama silkelendim geçti takmıycam ama bilmiyorum bi garip hissettim kendimi öffff tek odağım var oda bücürüğüm herşey gayet güzle yolunda gidiyo bozulsun istemiyorum bi yol belirledim devam etmek istiyorum bende iş yerinde arkadaşlarla ilgili problemler yaşıyorum hatta suan sadece kankam var diyebilirim samimi olduğum iki kişiydi ikisindende uzak duruyorum artık tek başımayım ve inanın daha mutluyum beni gerçekten seven vede değer veren insanlar zaten hep yanımdalar gerisi boş sende takma böcükcüm bak biz varız

kızlar bilmiorum hatırlarmısınız daha önce biraz bahsetmiştim durumumdan.

ama şu an çok kötüyüm

hani hep diodum ya seneye hep birlikte olcaz diye bugün öğrendim ki ayrı gruplara düşmüşüz benimkiyle. yani sadece aralarda filan görüşebilcez

benim iş iyice suya düştü anlıcanız.

unutmam lazım heralde

canım siz aynı okuldaydınız değil mi ? yaa niye sıkıyorsun ki canını aralarda görüşür ama biraz aktif zaman geçirirsiniz...hani var ya "kaliteli zaman" kavramı ondan bahsediyorum :)
aynı gruptayken iletişimde sorun yaşıyordunuz ama şimdi belki daha iyi olur nadir görüşeceğiniz için görüştüğünüz zamanları faydalı şekilde kullanırsınız... dert etme şimdiden

evt cnm aynı okuldayız ama çok samimi değiliz. ben aramızın iyice kopmasından korkuyorum. gerçi onun en samimi iki arkadaşı bizim grupta bu da bi şans. arada mutlaka uğrar bizim grubun yanına da. görüşebilirim yine .

aslında önümde bayaaa bi zaman var. ( 3 sene gibi) hemen umutsuzluğa kapılmamalıyım haklısnı. ama ben hep aynı grupta olcaz diye hazırlamıştım kendimi bu seneye şok oldum onun üzüntüsü var.

arkadaşlar merhaba.

üzmeyin kendinizi Allah hiçbir sıkıntısı olmayanı ilişki ile sınarmış.Dua edinde tek sorunumuz ilişkimizin olmaması olsun.
Bugün bende giremedim eğitimdeydim.Okuduğum kadarıyla herkes iyi.
Bende iyim.hemde cok ıyım yarın benim aday irandan iş seyahatinden dönüyor bakalım arayacakmı napacak? yoksa hıc cumartesı konuşmamış gibi mi davranıcak sımdı eve gıdıp süslenicem :) bu bahaneyle kendime bakım yapmış olucam :)

hayata kısss,ne güzel heyecanlar demi,çok güzel sonuçlanır hayırlısıyla inşallah..
bu arada benim aday demişsin ya,hani evlilik programındakiler gibi,aklıma geldi:90:Allah iyiliğini versin,:90:gerçi hayat böyle karşımıza çıkan herkes sonuçta aday..

iftar yaklaştı,herkeslere afiyet bal şeker olsun,ama löp löp et olmasınnnnnn:90::90:
Allah kabul etsin.. görüşürüzzzzz!!!!

Merhaba gamzenk yoktun uzun zamandır.
Senin adına üzüldüm anlayabiliyorum kendini ona göre ayarlayıp fos çıkmasını durumun.
Umarım bı ayrılık daha çok işine yarar.
Birbirinizi görmek için ziyaretleriniz olur, heyecan artar:))

bende ankaradayım iki kızım var ev hanımıyım öyle işte kısalr

Ay çok hoşmuşsun sen yaa, eee?
Ne diyorsun bizim durumları yorumlamak istiyorsun herhalde?
Evli birinin gözünden nasıl görünüyoruz?

Amin, tek sıkıntımız bu olsun.
Hatta bu da olmasın sıkıntımız olmasın:)
Senin olayını hatırlayamadım ben canım yaa.
İran filan ne iş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…