"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Ateşli hatun kişiler ben geldim!!! Mesai saatlerinize yetişemedim ama yazdıklarını okudum satır satır rüyamdan başlayayım; rüyamda üç tane kuş gördüm biri dişi biri erkek biri de yavru olmak üzere:))) Tabi ki hayra yordum İnşallah da öyle olur. Rüya tabiri bilen varsa yorabilirler sevinirim.

miskacım elbiseni görmüş kadar oldum ve bayıldım resmen süper bir seçim yapmışsın zaten sen her şeyin en iyisini seçersin canım yüzükleriniz de harika, enişteye o kısmını yaptırmamanız da iyi olmuş, sen bu işi sıkı tutuyorsun eferim.

seilla, eğer beyimizin ağır bir duruşu varsa onu face ten eklemen bile yeterince ilgi gösterdiğin anlamına gelir biraz beklemelisin bence bu durumda, sohbette denk gelmezseniz bi süre sonra bir merhaba dersin... o yemeğe davet eden evli adamla da konuşma döverim.

strawcım ben de bir kez benden iki yaş küçük biriyle görüşmüştüm, sonra beni çok havalı buldu olmayacağını anladı ve yaşı bahane etti çekip gitti:)) İlerde sağlam bir bahane oluyor yani. Ama tabi ki olgunluğuna bağlı vs. Hayırlısı olsun...

küçüğümmm yine mi göremedin yaa? Hazreılanmadığın süslenmediğin bi gün çıkar bu adam karşına bak demedi deme.

Yeni gelen arkadaşlara kocaman bir hoşgeldin diyorum. Bu topic sizlerle güzelll, elbet bir gün biz de evleneceğiiiizzzzzzzzzzz!!!

Yeni gelen arkadaşlara kocaman bir hoşgeldin diyorum. Bu topic sizlerle güzelll, elbet bir gün biz de evleneceğiiiizzzzzzzzzzz!!!

çok yaşa e mi sen:90:

bu arada evet unuttum rapuş hatırlatmış oldu,seilla o evli adamla sakın sakın görüşme! Allah'ım nefret ediyorum böyle adamlardan,kendilerini ne sanıyorlar,ne sanıyor da böyle bir şeye cüret ediyor.. sen saf,tertemiz bir ilişkiyle,evlilikle taçlandır hayatını bebem..inşallah..

Rapuş amiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn::)) moraller up up up!!! yeni slogan buldum,YAhşi cazibe'deki simge'den çaldım gerçi:90:

moraller de up,güzellik de up,böcüküm süslenmeye devam çünkü ben de rapuş gibi düşünüyorum kesin bu adam sen bir gün paspal takılayım derken çıkacak karşına! :)

Sen de çok yaşa bebeem. Yeni sloganı pek beğendim. Cidden topicte öğretmen norm fazlası var bu ne be, hani kapanın elinde kalıyoduk biz?!!!

hakikaten ya,onlar eskiden miydi yoksa? yeni moda çıtır öğretmen olmasın? yaşlandık sanırsam:90:

rapuş,erkekler gözü açılmamış kız arıyor 1..2.si yeni nesil speedy gonzalez gibi,daha ünideyken başlarını bi bağlıyorlar,açabilene aşkolsun,okul bitince de tey tey teeyyy bizim yaşımızda güzel bir işi olan,düzgün karakteli bekar adam pek kalmadı artık ben buna inanıyor ve gün geçtikçe kendimi kötü sonlara hazırlıyorum:90: yani ya benden küçük olacak diyorum(çünkü yaşıtlarımda tık yok) ya da bir bakacağım güzel bir işi yok vaya bana tam uygun değil ama mahalle baskısına dayanamayıp evlenmişim..pöfff Allah korusun ya..
bizim uzaktan bir akraba var,kız hayatta evlenmem diyordu.geçen duydum nişanlanmış şok şok şok flaş flaş flaş nasıl oldu dedim ablasına eniştesine,eee artık baskılara dayanamadı kız,evleneyim bari dedi,dediler bana..
Allah'ım ne olur gönlümüze göre biri çıksın artık karşımıza ne olur..

iftar yaklaşıyor bacılar,Rabbim oruç tutanların orucunu ve iftar vakti dualarımızı kabul eylesin inşallahh..artık topik arkadaşlarım da dualarımda..artık biz de şu çeyiz sepet topikleri gibi onu aldım bunu aldım yazalım buralara ne olur Allah'ım....:26::26:

kızlar son yazdıklarınızı okuyamadım, çıkıcam birazdan ama haber vermek istedim.. bunla da olmıycak anlaşıldı :) arkadaşım akşam için aradı gel die, demiş ki "yazlığa gidicez, keşke daha erken sölesydin gelirdim" arkadaşım da sabahtan gidersiniz filan demiş yok demiş o da.. herhalde o gece güzelliğimin etkisinde kalıp "yaş sorun olmaz" deyip ertesi günü gerçekleri fark etti arkadaşıma "bi daha sakın davet etmiosun" dedim "tmm" dedi, bu iş benim açımdan bitti, zaten ben de sorun edicektim yaş olayını..
neyse ben kendi açımdan hiç bi ümit beslemiorum artık, bu ömrü yalnız geçirmem gerekiorsa da kader der yalnız yaşamaya bakarım :)
sizler hakettiniz kişilerle bi an önce karşılarşınız umarımm, hepinizi kocaman öptüm, görüşmek üzere

canım niye öyle diyorsun? ( moral bozmak,ümit kesmek yok,lütfen bak yakışmıyor sana..belki çocuğun size söyleyemediği başka bir durumu vardır..ha diyelim ki yok,adam akıllı oturdu düşündü yaşı sorun etti tamam..ama artık bitti oturacağım oturduğum yerde tarzı konuşmalar çok üzücü lütfen yapma..
sabır sadece sabır..Allah sevdiği kullarının dualarını biraz daha geç kabul eder,hayatta daha çok zorluk çıkarır karşısına,sabredebiliyor mu,şükrediyor mu,dua etmeye devam ediyor mu,güçlü duruyor mu diye..ne de olsa imtihan dünyası..yapma canım lütfen,iki kapı birden kapanmaz hiçbir zaman,elbet güzel şeyler de olacak..

Ayol çıtır öğretmen mi kaldı hepsi 30 unda göreve başlıyor:)) o yaşa kadar da bulmuş oluyorlar daha rahat bir ortam var şimdi, ondan oluyor sanırım.

Hem biz de çıtırız da adamlar kıtır.

Mahalle baskısıyla evlenmekten Allah korusun, düşünsene yanında bir erkek sevmediğin, evin içinde dolanıyor, ay amanıın..

Dularına aminnnn diyorum şeker. Hepimiz adına.

Hiç üzülme bebek, sana yetemeceğini düşünmüş olabilir, yaşı küçük ya annesinden izin alamamış olabilir filan, salla gitsin.

nedense bizim okulda göreve başlayanların hepsi 87-88li..ve nişanlı olarak gelip evli ayrılıyorlar..batıda yaş ort. daha fazla olabilir,doğuda çalışıyorum,hep ilk atamalar burda ve çok küçükler..ama yüzüksüz parmak yok ( bana da soruyo öğrenciler hocam sevgiliniz var mı diye,özel hayatımı konuşmayı sevmem diyorum,kapatıyorumm arkamdan mutlaka vardır,böyle güzel kızı yalnız bırakmazlar diyorlar ama nerde...yakın olduğum bazı öğrencilerim bilir ve şaşırır ama ne yaparsın kader :)geç olsun,süper biri olsun ne diyeyim

Hiç üzülme bebek, sana yetemeceğini düşünmüş olabilir, yaşı küçük ya annesinden izin alamamış olabilir filan, salla gitsin.

süpersin ya,süper yakalamışsın,çok güldüm

ama straw inşallah kendisini hiç üzmeyecek birini bulur da hatırlamaz bile bu bebeyi..

gunaydin kizlar, super bi gun olsun!!!

eylulcum, benim bundan once arkadaslarim araciligiyla ayarlanmis bi iliskim vardi ama iliski demeye bin sahit isterdi, sacma sapan bi seydi. burdaki cogu hatun da bilir, ben derin hisler beslemedigim halde, sirf denemeden bitirdi konumuna dusmemek icin bayaa bi cabaladim o iliskiyi ayakta tutmak icin ama iste duygu eksik olunca iki taraf icin de, mantik bi iliskiyi yurutemiyor...

bu adamdan ayrildim, topikte bi bayram havasi estirdik kizlarla :)) cunku resmen uzerimden bi yuk kalkmis gibi oldu. simdiki benim 8 yillik arkadasim ve bana hep asikti. surekli sansini denerdi ama ben "biz cok iyi arkadasiz, olmaz" diye cocugu reddederdim. sonra ben bu sacma sapan iliskiyi bitirdikten sonra, bana "seninle bi sey konusmam lazim" dedi ve izmirden atlayip istanbula geldi. beni karsisina aldi ve ciddi bi konusma yapti. dedi ki "sen, hicbi sey hissetmedigin halde, sirf bi arkadasin referans oldu diye biriyle bi iliskiye basladin, o adami sevmedigin halde bu iliskiyi yurutmek icin emek harcadin, ona bi sans verdin.. soyler misin o ne yapti seni haketmek icin, benim yapmadigim?" dedi. soka girdim, lokmalar bogazima dizildi. dusundum.. dedim ki: "hayatima bi takim insanlar girdi cikti, denedim, oldu olmadi, hayatimdan ciktilar. ben onlarla bi iliski yasayip yasayamayacagimi denerken korkusuzdum, cunku olur da yurumezse, hayatimdan cikartabilirdim, kaybetme korkum yoktu. ama seni kaybedemem. bunu goze alamam."dedim. o da: "o zaman evlen benimle!" dedi.

olaylarin sonrasi nasil gelisti ben de bilmiyorum, ben hayir, hayatta olmaz!! derken ne ara kendimi yuzuk bakarken buldum inan bilmiyorum... enteresan bi surecti benim icin. ama simdi cok mutluyum, insanin arkadas olabildigi biriyle evlenmesi gerektigini dusunurdum hep, sansa bak ki en yakin arkadaslarimdan biriyle evleniyorum

hayat bazen insana sag gosterip sol vuruyo iste

günaydınnnnnnnnn canlarrrrrrrrrrrr:))))))))))))))))

nerden başlasam ha strawcım pek bi gelişme yok ekledi ama henüz müşerref olamadık kendisiyle çünkü anladım ayda bir girip ne var ne yok yapıyo ve tam bir ağır abi oysaki resimlerine falan bak sürekli 32 diş meydanda (aynı ben) ama böle giriyim bakıyım yorumlıyım inceliyim bi tip değil bu hoş bi durum benim için gerçi bende hiç hoşlanmıyorum ama son bi haftadır cılkını cıkardım yani nese durum bu şeker

yukarıda da belirttiğim gibi kızlar onu etiketle buna yorum yap sevmedim kendimi o yüzden biraz ara veriyorum bu face olayına çevirim dışı olarak arada bi girer bakarım okadar ama tabii yine rahat duramadım düğünde annemle ablanın bi resmini cektmiştim telime cok cici cıktılar istiyorum bunu falan demişti abla düğün muhabbetine atamamdan ayrıldık işte nese unutmuşum bunu ben dün gördüm hemen paylaştım duvarımda bi güzelde beğendim ablayada mesaj attım resmi paylaştım sudur budur die ayrıtısı da su bende pcde büyük görünce farkettim resmin arkasında uzakta benim bücürükte görünüyo vee direk resmi cekene bakıyo bariz belli ve o ben oluyorum
yaa görün kızlar ne hallere düştüm minicik karelerden neler cıkarıyorum öle işte yani ona bi fırsat sundum kendimce sonucta ablası bi yorum yapsın bakalım ben edavetle ilk nadımı attım sıra onda biraz böle bekliycem sanırım yine anca hafta sonu girer oama baktım yine bi tık yok ozaman yazıcam bi slm şimdilik kararım bu

gelelim amortilere evli olan kişilikten uzak duruyorum ama iş icabı mecbur muhattap olucam ama henüz tehlike arzeden bi durum yok kızlar adam bişeyler yaşıyosa iinde öle cesaretli işi uzatacak bi tip değil ama beni rahatsız etmeye yetti o yüzden mümkün olduğunca uzak durmaya calışıyorum ama etraf böle ac kurtlarla dolu malesef yapacak bişey yok ama merak etmeyim baktım abartıyo gerekeni yaparım

vee kızlar ya bana bi ragbet var bu ara cözemedim gecen trafiği felç eden bi arkadastan bahsetmiştim çıkarken rastladım ona selamlaştık akşam cıkalım gelip alıyım seni dedi yok dedim başkasına sözüm var ozaman yarın görüşelim dedi bakarız dedim acelem var diyip kaçtım çünkü benim kanka kızdı ban iyi cocuk ama bi gariplik var onda sana göre bi tip değil mesafeni koru uzak dur dedi:26:
acaba kıskanclık mevzusumu dedim ama değil hak verdim cocuk yılışık bi tip umarım bugünde ısrar etmez dün ekiyosun beni diyip durdu
sonra akşam cıkışta kanka nöbete kalıyomuş ugra bana cıkarken dedi ona ugradım benim bücürüğü oda biliyo anlatıyorum ona herşeyimi ben saklamam hiç herkesten haberi var yani :))) bücürük konusunda oda destekli ama laf dokundurmadan da durmuyo bizim 35 işi yattı diye ben bunları yazarken oda karşımda şimdi bilgisaya bakna ya calışıyosaklıyorum ama anladım biz gerçekten kankayız gerisi işin şakası

veeeeeeee bugün benim ex platonik geliyorrr şoktayım aradı beni dün cepten bugün bir mevzu için ugrayacakmış ayrıntı yok durumlar böle kızlarrr

ruyan supermis hayatim, kus hayirlidir zaten, bi de aile gormussun :) en kisa zamanda supper haberler alacagina yormak istedim ben! :)

elbisemin fotosunu cektim telde ama pc`ye atmam lazim, gonderirirm size atinca. yuzukleri begendigine de sevindim melegim darisi basiniza insallah, allah hayirli kapilar acsin, hicbirimizi utandirmasin.

ayy evet rüyayı unutmuşum daha doğrusu kaptırmış yazıyoken kafam dağıldı çok güel bi rüya görmüşsün rapucum hayrı olur inşallah

günaydın kızlar ... miska ve seilla enerjiniz tavan yapmış yine :))
ben bugün biraz fazla çalışacağım o yüzden ara ara uğrarım zaten anlatacak birşeyim de yok sabah biz biraz erken çıktık onlar da biraz geç kaldılar... ben arabaya bindiğimde onlar geliyordu yani tam karşılaşma sayılmaz ama beni arabaya binerken görmüş olmalı insan kafasını bir çevirip bakar demi.... yok ya adam dimdik karşıya bakıyordu valla malum gözlükleri de vardı... ara ara yazdıklarınızı okumaya uğarım :)

bu arada miskacım ben de tam olarak senin hikayeni bilmiyordum gerçekten hoşmuş ; hep yanında olsun arkadaşın eşin inşallah :)

seilla kuzucum hadi bakalım beklemeye devam... sende bekleme potansiyeli görüyorum bana nazaran :)

hadi öpüyorum sizi ; kaçtım been....

miska olayın nasıl başladığını bukadar ayrıntıyı bilmiyodum bak harika olmuş ya güzel başlamış güzel devam ediyo hep böle gider umarım ne hoş yaaa

valla böcüğüm evet biraz beklemem gerektiğini düşünüyorum belki hata ama içimden böle geliyo gerçi sabredebilecekmiyim onuda bilmiyorum ama

karşılaşamamanız kötü olmuş ya üzüldüm buna ben şimdi yarını bekliycez yine desene nese bende evraklarıma döniyim ramazan sakin geciyo pek yoğun olmuyoruz ara ara ugrarım görüşürüz

günaydın kızlar :) seillacım evet kısmetlerin baya açılmış, iyi değrlendir cnm, sonrasında pişman olma, hayırlısıyla biri olur inş. :) miskaaa bu arada söylemeyi unutmuşşuummm yüzükleriniz harika olmuşş, bi ömür boyu mutlulukla takabilmenizi diliorum cnm :)

tatlım sanırım öyle, annesi izin vermemiştir muhtemelenn :) bu arada biz dün dışarı çıktık..
o saat 10 gibi arkadaşımı aradı, doğum günü hediyeleri onda kalmıştı, evlerine yakın bi yere bırakıormuş hediyeleri dün yazlığa gidicekleri için kendisi verememiş..
arkadaşım dün ona demiş ki bi daha bizden davet bekleme.. o da yok tatilden dönüşte ben davet edicem sizi filan demiş ama beni direk adımla davet etmediği sürece ben görüşmeyi düşünmüorum, hatta öyle yapsa bile görüşmem sanırım.. içimde bi istek kalmadı çünkü dün 1 saatliğine bile olsa kesinlikle gelebilirdi.. benim çok kötü bi huyum var, birine karşı olumsuz bişey düşündüm mü eskisi gibi davranmam zor oluor.. yani bu sayfa da böyle kapandı, hızıma yetişebilene aşkolsun, bi de doğru adamı bulsak
rapunzelim yaaa ben de senin gibi sözüm tutup şu erkeklerden yakamı sıyırmaya çalışıorum ama olmuor, neyse bu sondu

Son düzenleme:

bakalım canım hayırlısı diyip duruyorum neolur artık bilemem ama bu sıralar iyi hissediyorum her acıdan sanırım ondan böle
sende cok takılma olacagına varıyor herşey sonucta kendine yönle biraz sende bak insan kediyle alakalı olunca kendine odaklanınca bi şekilde yoluna giriyor herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…