"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

evet ya adam olsa bunu yapmazdı zaten de... anlayamıyorum yani ya cidden şaşkaloz farkında bile değil ya da nezakatten yoksun biri... hayır insan bir mahcup olur ya karşında evlilikten bahsettiğin bir bayan var... sonraki hareketi ne olacak acaba çok merak ediyorum...

Ben de merake diyorum da bende şarteller atmasa bari diyorum işte. Gene aynı ilgiyi gösterirse bir şey olmamış gibi davranırsa ve gerçeklerle yüzleştirmesi gereken ben olursam diye korkuyorum. Onunla bu şekilde mıhatap olmak kötü olur çünkü ben ne olursa olsun hesap soran biri değilimdir. Hala kırmak düşman olmak istemiyorum aynı ortamda olmak zor çünkü.

Bir de şunu düşünüyorum acaba nişan filan yapıcak da benimle herhangi bir şekilde görünmek istemedi mi? Benim onun dediklerini bu kadar ciddiye alıp kalkıp gideceğimi düşünmüyordu da ben dedim sen gelmedin ben de başkasıyla nişanlandım filan mı imajı yaratacaktı?

Ya da bir şeylerin öcünü alıyor olmalı. Ben ona karşı hep mesafeli oldum, korktu çekindi benden, seni kimse alt edememiş dur ben neler yapıcam gör mü dedi... Ayy bilmiyorum ki.:44::KK52:

Ben de merake diyorum da bende şarteller atmasa bari diyorum işte. Gene aynı ilgiyi gösterirse bir şey olmamış gibi davranırsa ve gerçeklerle yüzleştirmesi gereken ben olursam diye korkuyorum. Onunla bu şekilde mıhatap olmak kötü olur çünkü ben ne olursa olsun hesap soran biri değilimdir. Hala kırmak düşman olmak istemiyorum aynı ortamda olmak zor çünkü.

Bir de şunu düşünüyorum acaba nişan filan yapıcak da benimle herhangi bir şekilde görünmek istemedi mi? Benim onun dediklerini bu kadar ciddiye alıp kalkıp gideceğimi düşünmüyordu da ben dedim sen gelmedin ben de başkasıyla nişanlandım filan mı imajı yaratacaktı?

Ya da bir şeylerin öcünü alıyor olmalı. Ben ona karşı hep mesafeli oldum, korktu çekindi benden, seni kimse alt edememiş dur ben neler yapıcam gör mü dedi... Ayy bilmiyorum ki.:44::KK52:

senaryo konusunda sen benden daha uçsun yalnız :) erol taş mı bu çocuk yahu ; o kadar intika oyun filan... şaşkaloz olduğu fikri bende daha ağır basıyor valla :)

gamzenk sende durumlar nasıl, var mı bir gelişme?

yok cnm. şehir dışında ztn burada deil. o buraya gelcek bu sefer bn gitcem. rastlama ihtimalimizde yok tatilde. ancak 1 ay sonra görcem okul açılınca:KK51:

tatil iyi oldu ama uzaklaşınca insan unutuo baya.

ee ne demişler gözden ırak olan gönülden de ırak olur:KK37:

ama bi an önce okul açılsın da istiyorum hani bi yandan:KK9:

Yok yok iş yerini bulmak için tkip edermişsin diyorum:) Bir ışık almasan neden beğenesin şekerim o kadar insanın içinde dimi ama? O ışık büyüsün inşallah kocamaaan olsun:)) Sen de kokoş olma yolunda ilerliyorsun sanırım:)) Ben topuklu severim çok yorgun değilsem giyiyorum, normalde de süslü püslüyümdür makyajı çok sevmem ama mesela muhakkak bir farklılık olsun isterim giydiklerimde filan. :KK75:

Adam adam değil, akıllı da değil o yüzden bir tepki yok işte. Ben birine bunu yapmış olsam ve gerçekten elimde olmayan sebeplerden dolayı yapmış olsam şimdiye kendimi affettirmek için neler neler yapmıştım ama demek ki görgüsüzlük ve kabalık buna deniyor.:KK43:

hakkaten kaba biriymiş . bn yakın arkadaşıma bile yapsam böyle bişey çok utanırdım ve kendimi nası affettircemi düşünürdüm:26:

senaryo konusunda sen benden daha uçsun yalnız :) erol taş mı bu çocuk yahu ; o kadar intika oyun filan... şaşkaloz olduğu fikri bende daha ağır basıyor valla :)

:KK60: Erol Taş ha? Valla doğrudur bu kadar vicdansız biri ancak Erol Taş olur. :KK47: Elinde tavuk budu hahahahaaa diye gülüyor ben de Hülya Koçyiğit misali hıçkırarak yan yan koşaraktan kaçıyorum.

Ah canım bilemedim napıyım işte. İstemiyor beni demek ki bu kadar aslında olay. Ya da hayatına alamıyor diyelim. Evet bu daha şık durdu. :KK9:

yok cnm. şehir dışında ztn burada deil. o buraya gelcek bu sefer bn gitcem. rastlama ihtimalimizde yok tatilde. ancak 1 ay sonra görcem okul açılınca:KK51:

tatil iyi oldu ama uzaklaşınca insan unutuo baya.

ee ne demişler gözden ırak olan gönülden de ırak olur:KK37:

ama bi an önce okul açılsın da istiyorum hani bi yandan:KK9:

İlgili ama iletişimde sorun yaşayan erkekler konusunda bir kitap yazsak çok satar bence. Foruma da bakıyorum aynı sorunlar hep. Hormonlu domatesler bunları etkiliyor galiba sadece.

:KK60: Erol Taş ha? Valla doğrudur bu kadar vicdansız biri ancak Erol Taş olur. :KK47: Elinde tavuk budu hahahahaaa diye gülüyor ben de Hülya Koçyiğit misali hıçkırarak yan yan koşaraktan kaçıyorum.

Ah canım bilemedim napıyım işte. İstemiyor beni demek ki bu kadar aslında olay. Ya da hayatına alamıyor diyelim. Evet bu daha şık durdu. :KK9:

şaşkaloz işte yaaa :)

cok yannlız kadım yaaa. yanı nasıl oldu bılemıyorum. evde kalacagım sanırım

ayy dur biz daha evde kalmış değiliz sen niye öyle telaş yaptın :)

insan bilir kendini bee senın yas kac ki

E doğrusu da bu değil mi zaten? :)) Ruhumuzun eşi yok napalım. Eşsiz birer ruha sahibiz. :KK60:

canım benım yaaa ne o ole ruh ıkızımı bulamadım falan evde kalmak evde kalmaktır. :KK43:

30um ben canım... telaşa gerek yok ; olacaksa adam gibi biri olsun... ruh eşi de olsa fena olmaz tabii :)
öle depresf takılırsan zaten kimse farketmez seni... biraz güler yüzlü ve neşeli olman lazım...

X