"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Boşver o zaman... Herkese söyleyen sana da söyler. Bana göre değil diye düşündüğünü anlamıştır da ondan.

İşte bu işte buu!! Baak insan ne de güzel oluyor alt edince karşısındakinii! Benimki de şimdi böledir!

Şaka bi yana bu vurdumduymazlığına uyuz oluyorum adamın yaa. Çok da borcu falan var acaba ondan mı bi şey yapamıyor?

ayy ne güzel evin mi var yaaa... en çok istediğim şey her ay kiraya verdiğim paraya sinir oluyorum... ödemeler elbet birgün bitecek ve o zaman senin evin olacak yaa böyle düşün biraz sıkışmak lazım mal sahibi olmak için... ben yalnız yaşıyordum daha doğrusu ev arkadaşım vardı ama o başka şehre gidince ailem geldi 3sene önce... şimdi ailemleyim...

güzellik salonunu sordun galiba :) cilt tedavisi yaptırıyorum ; üniversite son sınıfta aknelerim oldu niyeyse ... onların izlerini geçirmek üzere bir tedavi işte... bir de epilasyon yaptırıyorum... ben hep derdim 30umda güzel bir hatun olacağım diye... çabalıyorum işte 31 olmadan bitsin hepsi :) bu arada 3 yıldır da diş tellerim var ama yakında çıkacaklar umarım... yani hakkaten 30umun sonunda oş hatun olacağım... ay böyle bile kendimi pek beğeniyorum o zaman tahmin edemiyorum... Allah bilmiş de beni çok güzel yaratmamış... nasıl olsa her türlü beğenecek bu hatun kendini diye :)

Evet annemin zoruyla girdim bi siteye ödemeye yoksa girmezdim korkardım ödeyemem filan diye onu da kiracı ödüyordu işte büyük bir kısmını, şimdi çıktı yenisini bulsam bulurum da ben ailemle 15 yıldır yaşıyorum artık çekilmez oldum, onların bir zararı yok da ben evi talan ettim oturma odası kalmadı, salon oturma odası oldu eşyalar karıştı derken bir de psikolojim bozuluyor her şeyi annemle paylaşan biriyim, kadın da bıktı benim koca adaylarımdan. En iyisi gideyim diyorum da hem ödemeler hem de evin boyası tadilatı derken bir yıl maaşımı çekemem yani o derece. Annemlerde yer giderim artık:)) Çok da korkuyorum üstüne bir de faturalar bilmem neler.:44:

Eğer mümkünse az ödemeli bi yere girmeye çalış canım yoksa benim gibi pılı pırtıya verme paranı.

Lazer demişsin canım benim de batıklarım var istiyorum da cildim hassas bişey olur mu bilmiyorum yaa yanık iziydi yok tüy çoğalmasıydı falan?

Yüzüne karbonat maskesi uygulayabilirsin çok iyi gelir.

Diş teli her yaşta uygulanan bir şey bildiğim kadarıyla da şeffaf olanalrından kullanıyor olmalısın zaten.

Hepimizin var kusurları da beğenmemek elde mi şekerim kendimizi?:))

yaaa yok benim ev alma gibi bir durumum yok maalesef şimdilik ama çok isterdim... halledersin ya hiç korkma ; çok güzel birşey yapmış annen...
lazerle ilgili istersen özelden konuşalım sonra bıdı bıdı yapmasınlar konu dışı diye :)

kizlar ben geldim..

saciuzunaklikisa bende herkes gibi cok sinir oldum.. ama bir kacimiz demistik galiba.. bosver onu eger ondan süpheleniyorsan diye..
gicik herif.. ne saniyorsa kendisini, senin gibi birini kaybettigi icin üzülsün...

kücüböcük.. oooh icimin yaglari eridi iyi yapmissin, vay sizmisiniz bizi üzen kalbimiizi kiran..

gamzenk hersey umarim istedigin gibi olur ama cok karisik bir durum belliki...:26:

bana gelince, elif safak'tan - ask isimli kitabi bi yarim saat önce bitirdim.. cok güzel kitap..

bu akşam biraz erken döndüm eve 15-20dk kadar vee sabahları karşılaştığımız çocukla karşılaştık ama o sırada işle ilgili sıkıcı bir telefon konuşması yaptığım için suratına bile bakamadım... amaaan nasılsa hep bakıyorum arada bir de bakmayayım değil mi :)

Son düzenleme:

iyi yapmissin, birazda sen bakma o baksin, sen bakmiyorken o baktimi merak ediyorum :)

Bakamadığını boşver de bence artık 15 dk erken çıkmaya çalış:) Gözlüğü var mıydı?

iyi yapmissin, birazda sen bakma o baksin, sen bakmiyorken o baktimi merak ediyorum :)

Bakamadığını boşver de bence artık 15 dk erken çıkmaya çalış:) Gözlüğü var mıydı?

valla gözlükleri vardı ve de cidden bakmadım o yüzden bilmiyorum :)
15dk erken çıkamam canım ya servisim var ve otobandan geliyoruz yani mümkün olduğunca kısa sürüyor yol zaten ama işte bugn biraz erken çıktık... :)

Keçke çalıştığı yeri falan biliyor olsan, en azından ufak bir iletişim için...

herkese diyorum iletişime geçmek lazım diye ama sonuçta yolda sokakta gördüğüm insan bu ; öyle pat diye iletişime de geçemem ki :)
yani bilsem de işini filan bişi yapmam heralde şu aralar... ama sanırım kurumsal bir şirkette çalışıyor çünkü takım giyiyor ve ctsleri çalışmıyor :) ayrıca bir kere de takım elbisesi çantası ile görmüştüm... hani olur ya başka şehirlerde eğitimler filan öyle resmi giyinirsin filan... öyle bir durumu var sanırım... ev arkadaşım da öyle bir şirkette çalışıyordu da ordan bağlantı kurdum... bu arada benim ex ( nasıl hitap edeceğimi bilmiyorum da ) senaryo yazma özelliğime şaşkınlıkla hayran kalırdı :)

Hani bi işin düşerdi falan kafanda plan yapabilirdin en azından somutlaşırdı diye diyorum, tahmin değil de öğrenmelisin, takip ediyormuşsun:)) Takım elbise giyince daha bir etkileniyorsun gibi geldi bana:)

ex kadınları çok iyi tanımıyormuş galiba, biz senaryo uzmanlarıyız ama bi sorsunlar niye? Onlar o kadar gizemli ve boşluklar yaratıyorlar ki hayatımızda o kısımları dolduruyoruz ister istemez.

Mesela ben hala yazıyorum kafamda. :86:

ya takip etmiyorum işte önümden geçerken bakıyorum :) aslında takım elbiseli tipleri filan pek beğenmezdim ben genelde spor giyinirdim ama bu sene sanırım yaşımla da ilgili biraz daha hoş giyinmeye çalışıyorum... sonuçta fabrikada çalışıyorum ve her ne kadar müşteri temsilcisi de olsam koşturururken topuklularla dolaşamam zaten alışık da değilim... ama sanırım biraz daha dikkat edince kendime bu çocuk da dikkatimi çekti sanırım bilmiyorum ki :) aslında ondan başka da bir sürü takımlı tip geçiyor ben beklerken ama ne biliim neden o dikkatimi çekti :)

Yok yok iş yerini bulmak için tkip edermişsin diyorum:) Bir ışık almasan neden beğenesin şekerim o kadar insanın içinde dimi ama? O ışık büyüsün inşallah kocamaaan olsun:)) Sen de kokoş olma yolunda ilerliyorsun sanırım:)) Ben topuklu severim çok yorgun değilsem giyiyorum, normalde de süslü püslüyümdür makyajı çok sevmem ama mesela muhakkak bir farklılık olsun isterim giydiklerimde filan.

bu arada hala bir tepki yok mu çocuktan ? adam akıllı bir özür filan ?

Adam adam değil, akıllı da değil o yüzden bir tepki yok işte. Ben birine bunu yapmış olsam ve gerçekten elimde olmayan sebeplerden dolayı yapmış olsam şimdiye kendimi affettirmek için neler neler yapmıştım ama demek ki görgüsüzlük ve kabalık buna deniyor.

saol cnm evt karışık bi durum konu erkekler olunca karışık olmaması mümkün mü

bnde okumuştum aşk ı. güzel kitap gerçekten. etkilenmiştim bnde.

evet ya adam olsa bunu yapmazdı zaten de... anlayamıyorum yani ya cidden şaşkaloz farkında bile değil ya da nezakatten yoksun biri... hayır insan bir mahcup olur ya karşında evlilikten bahsettiğin bir bayan var... sonraki hareketi ne olacak acaba çok merak ediyorum...

saol cnm evt karışık bi durum konu erkekler olunca karışık olmaması mümkün mü

bnde okumuştum aşk ı. güzel kitap gerçekten. etkilenmiştim bnde.

bi de bize derler karmaşıksınız diye ... onların karmaşıklığı ne istediklerini bilmediklerinden kaynaklanıyor sanırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…