"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

slm kkızlarr:KK3:
bende ufakta olsa gelişme var.çok iyi biri,esprili
çook gülüyorum ona ve güven veriyor bana.kardeşlerimde çok sevdi.onun aileside beni
haa sevgili değiliz ama o ima ediyor
bi ışık yaksam teklif eder ama gelin ggörün ben ona aşk gibi şeyler hissetmiyorum:KK50:
ilerde bi şeyler hissederm diye de tamamen kesip atmıyorumda:KK1:
sizcede aşk olmalı mı,yoksa buldun bunama mı diyorsunuz
bu arada 26 yaşındayım,eylülde 27 olcam:78:

biraz sans tani ona bence hemen bitirme cünkü hem iyi biri diyosun
hemde kardeslerinde sevmisler, bu önemli bisey bana göre..
ama bir süre sonra baktinki hala bisey hissedemiyorsan o zaman vazgecersin..

sizin aranizada daha ciddi hic birsey yoktu ki yeni yeni bir elektiriklenme sana hemen simdiden herseyini soylemeye baslamali mi sence? Bir de daha o kadar yakin olmadigin birine neden hem mesaj atip cevap vermeyince arayip , mesgule alinca tekrar aradin?!! :))

Ya tabi bu sadece bir bakis acisi onun disinda senin icin buyuk ihtimalle vakit kaybina ve duygusal olarak yipranmaya yol acabilirdi onun icin birbirinize uygun olmadiginizi bu kadar erken anlaman belki de daha iyi olmustur :kk77:

bahsettiim kişiyle açıkça aramızda bu tarz konuşmalar geçmese bile beni evine bile çağırmasından anla ki aramızda konuşulmayan şeyler mevcuttu ve beni evine bile davet edebilecek kadar yakın davranabiliorsa bi zahmet gecenin 12sinde ne meşguliyeti olduunu açıklaması gerekirdi.. zaten sonrasında da hata ettiğini anlayarak özür diledi... ayrıcaaaaa o saatte meşgulüm diyen bi adamdan hayır gelmiyeceğini düşünerek daha fazla uzamaması için olayı netliğe kavuşturmak istedim.. hayatımın her aşamasında gerçekçi oldum.. gördüüm şeyleri görmezden gelmedim hiç bi zaman, hiç bi hataya göz yummadım zaten belki de o yüzden yalnız kalıorum.. neyse bu arada aynı düşünmek zorunda deiliz tabi...
miska saol tatlım :)

sizin aranizada daha ciddi hic birsey yoktu ki yeni yeni bir elektiriklenme sana hemen simdiden herseyini soylemeye baslamali mi sence? Bir de daha o kadar yakin olmadigin birine neden hem mesaj atip cevap vermeyince arayip , mesgule alinca tekrar aradin?!! :))

Ya tabi bu sadece bir bakis acisi onun disinda senin icin buyuk ihtimalle vakit kaybina ve duygusal olarak yipranmaya yol acabilirdi onun icin birbirinize uygun olmadiginizi bu kadar erken anlaman belki de daha iyi olmustur :kk77:

arama konusunda haklısın aslında 2. kez aramasa olurdu strawberry ama iyi olmuş... tabii ki çocuk herşeyi söylemek ya da hesap vermek zorunda değil ama tavrı da tuhaf ; üste çıkma modu olmuş... herşeye rağmen daha farklı davranabilirdi çocuk... kabalaşmış ve gerçek yüzünü göstermiş... yani iyi olmuş...

hakikaten yaa... yinemi olmadi diye düsündüm.. hepimizdeki sansizlikmi bu bilmiyorum :44:
olmamasina cok üzüldüm canim ama üzülme.. demekki sana layik biri degilmis..
sen cok daha iyilerine layiksin.. :KK34:

tatlımm çok tşk ederim.. zaten burdaki herkesss çok daha iyilerine layık kıymet bilmeyenler utansın di mi :))

Son düzenleme:
bahsettiim kişiyle açıkça aramızda bu tarz konuşmalar geçmese bile beni evine bile çağırmasından anla ki aramızda konuşulmayan şeyler mevcuttu ve beni evine bile davet edebilecek kadar yakın davranabiliorsa bi zahmet gecenin 12sinde ne meşguliyeti olduunu açıklaması gerekirdi.. zaten sonrasında da hata ettiğini anlayarak özür diledi... ayrıcaaaaa o saatte meşgulüm diyen bi adamdan hayır gelmiyeceğini düşünerek daha fazla uzamaması için olayı netliğe kavuşturmak istedim.. hayatımın her aşamasında gerçekçi oldum.. gördüüm şeyleri görmezden gelmedim hiç bi zaman, hiç bi hataya göz yummadım zaten belki de o yüzden yalnız kalıorum.. neyse bu arada aynı düşünmek zorunda deiliz tabi...

yaaa özür mü diledi... sanırım senin için bir önemi yok artık; bence olmasın da yaa... dediğin gibi gecenin o saati meşgul bir erkek ki senden hoşlandığını da iddia etmişken pek makbul olmasa gerek :) ben de dürüst ve açık olmaktan yanayım hep ama biraz da bu konularda gizemli olmak lazım sanki... yalan söylemek değil tabii demek istediğim..

arama konusunda haklısın aslında 2. kez aramasa olurdu strawberry ama iyi olmuş... tabii ki çocuk herşeyi söylemek ya da hesap vermek zorunda değil ama tavrı da tuhaf ; üste çıkma modu olmuş... herşeye rağmen daha farklı davranabilirdi çocuk... kabalaşmış ve gerçek yüzünü göstermiş... yani iyi olmuş...

cnmm normalde bunu yaşayan siz olsaydınız eminim ben de 2. kez araman yanlış olmuş derdim... ama işte o an tlf suratına kapanınca baya kötü hissediorsun, sinirden yapılmış bişey diebiliriz yani.. bu arada zaten daha olay bu aşamadayken böyle davranan biri ile bişey düşünülmeyeceği için açıkçası belli bi noktadan sonra iplerin kopması umrunuzda olmuor.. öle işte :)

En doğru kararı vermişsin, sorumsuzluğunu bile bile göz yumsaydın. Beni böyle kabul etti deyip ilerde neler yapacaktı kimbilir.
Karşımıza adam gibi adam çıkmadığı için yalnız kalıyoruz bence

yaaa özür mü diledi... sanırım senin için bir önemi yok artık; bence olmasın da yaa... dediğin gibi gecenin o saati meşgul bir erkek ki senden hoşlandığını da iddia etmişken pek makbul olmasa gerek :) ben de dürüst ve açık olmaktan yanayım hep ama biraz da bu konularda gizemli olmak lazım sanki... yalan söylemek değil tabii demek istediğim..

evet cnm özür diledi, sevgilim yok ama senle sevgili olduğumuzda da ben sana hesap verecek deilim dedi :) benim istediim öyle biri deil ki olsa bile cnm baştan böyle yapan birinden ne hayır gelir ki.. boşver yani :)

Allahım herkes çeyizim, gelin evim, kocamın bilmem ne huyu, görümcemin filancası,çocuğum çoluğum die başlıklar açar bi de bizim yazdığımız başlığa bak...
kader utansn:)

Allahım herkes çeyizim, gelin evim, kocamın bilmem ne huyu, görümcemin filancası,çocuğum çoluğum die başlıklar açar bi de bizim yazdığımız başlığa bak...
kader utansn:)

cnm ya daaaa bu kadar iyi özelliğe sahipken bizi görmeyen erkekler utansın :) ya kızlar bişi sorcam sorunca hepten kafayı yedi dersiniz muhtemelen :) geçen sene bi arkadaşımın eşinin iş arkadaşı beni görüp aşık olmuştu hala da sorup duruormuşş. ben hiç ilgilenmedim çünkü baya yaşı büyük 45 yaşlarında.. yaa bi görüşsem mi sizce???

Son düzenleme:
cnm ya daaaa bu kadar iyi özelliğe sahipken bizi görmeyen erkekler utansın :) ya kızlar bişi sorcam sorunca hepten kafayı yedi dersiniz muhtemelen :) geçen sene bi arkadaşımın eşinin iş arkadaşı beni görüp aşık olmuştu hala da sorup duruormuşş. ben hiç ilgilenmedim çünkü baya yaşı büyük 45 yaşlarında.. yaa bi görüşsem mi sizce???

senin yaşın kaç canım

biraz sans tani ona bence hemen bitirme cünkü hem iyi biri diyosun
hemde kardeslerinde sevmisler, bu önemli bisey bana göre..
ama bir süre sonra baktinki hala bisey hissedemiyorsan o zaman vazgecersin..

aslında haklısın
ama korkuyorum.bununla da olmazsa diye...laf aramızda benle ilgilenmesi hoşuma gidiyor bizimkilere belli etmiyorum:KK52:
bi de bu kişi eski erkek arkadaşımı çok sevdiğimi biliyodu.geçen sordu bitti dedm sahiden bitti ama
vee başka bi eski sevgilimin komşusu:26:ama bilmiyo.bi öğrense:KK30:
neyse belki yarın görüşürüz artık bakacam:97:

strawbery:KK3:

merhaba:KK3:

bence de fazla.ama şu önemli.hiç evlenmemişse bu kötü...hani neden bu adamı kimse almadı de mi

aslında haklısın
ama korkuyorum.bununla da olmazsa diye...laf aramızda benle ilgilenmesi hoşuma gidiyor bizimkilere belli etmiyorum:KK52:
bi de bu kişi eski erkek arkadaşımı çok sevdiğimi biliyodu.geçen sordu bitti dedm sahiden bitti ama

Hadi hayırlısı bol şanslar canım :78:

Kızlar kızlar ben geldim yeni haberler çoğalmış, ben de size haberler getirdim, iyi mi kötü mü bilmiyorum da yorumlayın nolur.

Bugün çok yoğun bi şekilde bazı resmi işlerle ilgili koştururken telim çaldı bi baktım benim muhterem şahıs arıyor, gözlerime inanamadım telime baktım bi süre. Şoku atlatınca açtım, merhaba nasılsın faslından sonra "nerelerdesin sen yaa!" diyen kırgın sitemli bir ses, beni bekliyormuş günlerdir. Benim bi süre sonra tatile çıkacağımı biliyordu, çıkmadan gelirsin diye bekliyorum dedi.

O an başımdan kaynar sular döküldü kızlar, kendimi suçlu ötesi hissettim, birine söz vermişsiniz ve 10 günü geçmiş haber vermiyorsunuz falan. Bana psikolojik baakı mı yaptı bilmiyorum ama "Tamam , ne zaman görüşüyoruz?" deyince cevap vermek zorunda hissettim kendimi ve bir şans daha dediğiniz geldi aklıma. Haftasonu görüşelim dedim, iyi mi ettim ben yaa, deli olucam kendime.

Napıyorum ben ne düşünüyorum ben yaaa!!! :KK50:

evet cnm özür diledi, sevgilim yok ama senle sevgili olduğumuzda da ben sana hesap verecek deilim dedi :) benim istediim öyle biri deil ki olsa bile cnm baştan böyle yapan birinden ne hayır gelir ki.. boşver yani :)

haha ... özür dilemesi de böylemiymiş... hay allahım ya valla ucuz kurtarmışsın... ya tamam hesap vermesin kimse kimseye ama hesap verilecek konumlara da düşmesinler biz de hesap sormayız elbet :)

78 doğumluyum yani 33 cnm.. ama küçük gösterdiimi sölerler.. zaten bu yüzden yaşça çok küçük olanlar da talip oluor ama olucak şey deil işte :)

ben yaş konusuna esnek bakıyorum aslında... çünkü yaşı küçük olup olgun olan ya da yaşı büyük olup çocuk ruhlu olan insanlar çok fazla... o yüzden yaş öncelikli belirleyici olmamalı ilişkilerde... tanımak ve öyle karar vermek lazım... görüşebilirsin bence baktın uymuyor uzatmazsın :) bu arada ben de küçük gösteriyorum acaba diyorum bazen bundan mı eee ne güzel işte çıtırım niye kimse yok... :) bir şarkı var çok hoşuma gidiyor ; " bu ne biçim manita 35inde lolita" diye :KK24:

aslında haklısın

sen kaç yaşındaydın canım... genççsen korkma yaşa derim :)

Kızlar kızlar ben geldim yeni haberler çoğalmış, ben de size haberler getirdim, iyi mi kötü mü bilmiyorum da yorumlayın nolur.

Bugün çok yoğun bi şekilde bazı resmi işlerle ilgili koştururken telim çaldı bi baktım benim muhterem şahıs arıyor, gözlerime inanamadım telime baktım bi süre. Şoku atlatınca açtım, merhaba nasılsın faslından sonra "nerelerdesin sen yaa!" diyen kırgın sitemli bir ses, beni bekliyormuş günlerdir. Benim bi süre sonra tatile çıkacağımı biliyordu, çıkmadan gelirsin diye bekliyorum dedi.

O an başımdan kaynar sular döküldü kızlar, kendimi suçlu ötesi hissettim, birine söz vermişsiniz ve 10 günü geçmiş haber vermiyorsunuz falan. Bana psikolojik baakı mı yaptı bilmiyorum ama "Tamam , ne zaman görüşüyoruz?" deyince cevap vermek zorunda hissettim kendimi ve bir şans daha dediğiniz geldi aklıma. Haftasonu görüşelim dedim, iyi mi ettim ben yaa, deli olucam kendime.

Napıyorum ben ne düşünüyorum ben yaaa!!! :KK50:

amanıın bizim gay mi aradı yani :KK37: ya tamam deli olmuyorsun gayet sakin oluyorsun ve olayları objektif olarak değerlendiriyorsun tamam mı...
gay olabileceğini de düşünerek dikkatlice hareket ediyorsun mesela gaylarin muhabbetti çok tatlıdır ; çok eğlenirsin birlikte... baktın çok eğleniyorsun hemen bir dışardan bakmaya çalış :)

böyle bir görüşmeye ihtiyaç vardı bence ; güzel oldu ama bak sonradan vazgeçtim ben görüşmeyeceğim deme...

X