"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Arkadaşlar malesef dünya güzeli de olsak bazı şeyler eksik oluyo . bazıları var çok güzel bunun yanında cok da girişkenler herkesle konusurlar sohbete girerler, ben mesela tam tersiyim herkes güzel oldugumu söylüo ama senelrdir yalnız oldugmu duyunca şaşırıyolr sebebi ise dışarıya cok soguk duruyor olmam. sosyal fobimin olması kalabalık yerlerde oldugumda sıkılmam insanlarla iletişim kurmaktan çekinmem... böyle oldugunda karşı tarafta onları kaile almadıgmzıı sanıor olcak ki o da yaklaşmıor =) böyle ce uzaklaşıoruz insanlardan

ayy nekdar uzun zaman oldu topiğe girmeyeli bakalım görüp okuyan olacakmı iyice ıssız kalmış bizim buralar kızlar :) beğen butonuda gelmişşş özlemişim burayı ben:KK19:

gerçekten ıssızlaşmış burası ..bende uzun zamandır girmiyorum merhaba seila nasılsın?

iiyim canım teşekkür ederim sen nasılsın neler yapıyopsun evet biz biraz boşladık burayı ama kızlarla görüşmeye tam gaz devam

aklımdaykende eylüle bi çağrı yapayımmmm

eylülllllllllllllll olurda ugrarsan burdan bir haber bırak meraklardayım seniiiii

Son düzenleme:
ben kpss girecem o yüzden genellikle çalışmaya gayret ediyorum. işde bugün takıldım biraz. ne olsun hep aynı işde..

Hahaha biraz da burdan yazalım evet reklam olsun hem, topiğe uğrayanlar koca buluyolar bu anlaşılsın:)))

Hepimiz evleniyoruuuuuzz! İstisnasız hepimiz evleniyoruz kızlaaaar!

kapıya dizilmesine diziliyolar da içlerinden benim beğenebileceğim biri çıkmıyor, sorun da o zaten.

X