"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

evet lamişş sen nişan bohçanı hazır et erkeğini de öldürme evlen de sonra öldürürsün :))

lamia sen git de nişan bohçası filan hazırla feministliğin vakti geçti senin için:)))

aman rapuşum bana belli mi olur :) çocuk diyo ki lamia nikahta evetini duyana kadar tetikteyim sağın solun belli değil :) dengisizim be ya valla bak özeleştiri yapıyom tüm samimiyetimle :) daha doğrusu çok karasızım uydum akıllıyım

aman rapuşum bana belli mi olur :) çocuk diyo ki lamia nikahta evetini duyana kadar tetikteyim sağın solun belli değil :) dengisizim be ya valla bak özeleştiri yapıyom tüm samimiyetimle :) daha doğrusu çok karasızım uydum akıllıyım

Amann seninkisi hem gider hem ağlarım mı yoksa:KK9:
Uydum akıl ne yav, kime uydun gene adam dururken.

slm kızlar biz yarın sabah ameliyata gidiyoruz abim yolda suan onu bekliyorum beklerdkende size haber veriyim dedim dualarınızı eksik etmeyin öpüyorum ilk fırsatta girmeye calısırım yine ii geceler

slm kızlar biz yarın sabah ameliyata gidiyoruz abim yolda suan onu bekliyorum beklerdkende size haber veriyim dedim dualarınızı eksik etmeyin öpüyorum ilk fırsatta girmeye calısırım yine ii geceler

Dualarımız sizinle canım, İnşallah annecin en kısa zamanda sağlığına kavuşur, iyi haberlerini bekliyoruz.

inşallah güzel geçer ameliyat anneciğin bi an önce kavuşur sağlığına cnmm..

arkadaşlar bende yalnızım.ama bu yalnızlığı ben seçtim diyebilirim.tamam mesleğim var iyi para kazanıyorum eh güzel ve hoş olduğumuda söylerler.ama yalnızlığımı dolduracak biri maalesef yok.biz kadınlar beğenilmeyi korunulmayı bazen pohpohlanmayı ve en önemliside romantizmi istiyoruz.bana çok yaklaşmaya çalışan benimle ilgilenen peşimden koşan ve süreklide çok güzelsin diyen çok oldu.ve halende varlar.ama hepside köprüyü geçene kadar misali.üzülerek söylüyorum ki.size yaklaşır yaklaşmaz ilk gün çok güzelsin.ikinci gün hadi yemeğe gidelim alkol alalım gecede çuppp yatağa girelim istiyorlar.ben erkeklere güvenmiyorum.belki vardır iyi birileri.ama bana denk gelmedi.o yüzden ben hep yalnızım kimseyide yanıma yaklaştırmıyorum.galiba ben erkeklerden çokkk ama çokkk soğudum.:KK4:

Dualarımız sizinle canım, İnşallah kolay geçer ameliyat Allah yardımcınız olsun

arkadaşlar bende yalnızım.ama bu yalnızlığı ben seçtim diyebilirim.tamam mesleğim var iyi para kazanıyorum eh güzel ve hoş olduğumuda söylerler.ama yalnızlığımı dolduracak biri maalesef yok.biz kadınlar beğenilmeyi korunulmayı bazen pohpohlanmayı ve en önemliside romantizmi istiyoruz.bana çok yaklaşmaya çalışan benimle ilgilenen peşimden koşan ve süreklide çok güzelsin diyen çok oldu.ve halende varlar.ama hepside köprüyü geçene kadar misali.üzülerek söylüyorum ki.size yaklaşır yaklaşmaz ilk gün çok güzelsin.ikinci gün hadi yemeğe gidelim alkol alalım gecede çuppp yatağa girelim istiyorlar.ben erkeklere güvenmiyorum.belki vardır iyi birileri.ama bana denk gelmedi.o yüzden ben hep yalnızım kimseyide yanıma yaklaştırmıyorum.galiba ben erkeklerden çokkk ama çokkk soğudum.:KK4:

Merhaba. Nerde yetişmiş bu "modern" adamlar anlamıyorum ki:))

Allahın izniyle çok güzel geçecek ameliyat şimdiden geçmiş olsun

bişey yapmadım karar verdim ama eski erkek arkadaşım bugün yağmurda okulun kapısında bekledi içim acıyor böyle yapınca. ama soğukkanlı olmak zorundayım

Ay o da iyice duygu sömürüsü yapıyor, yağmur kar yağınca kendini dışarı mı atıyor bu adam ayol!? Küçük Emrah mıdır nedir.

ben o adamlara en çok neden kızıyorum biliyormusun. eğlenirken iyi hoşta evlenme yaşları gelip düzen kurmak istediklerinde eline erkek eli değmemiş kız arıyorlar ya deliriyorum

kızlar çok kötüyüm cok kötüyüm.haftasonu anlattıgım cocuk vardıya sürekli aklımda o var ama cocukla konuştuk ve cocuk jıgolalık yaptıgını vs anlattı olmaz ben para kazanmak ıcın bırlıkte oluyorum boyle bırısıyım yanlız,mutsuz kadınların kımı zaman yemek yemek ıcın,kımı zaman sınemaya gıtmek ıcın ,kımı zaman sevgılı rolü oynamak ıcın paralarını alıyorum.Senle olursak sana vakıt ayırmam gerekecek,ve benım yanımda aşık kadın oldugun ıcın sürekli bırseylerı eleştiriceksin kendımı dağıtacağım sana deger verıyorum ama ben buyum malesef olmaz dedi.Seni görmek senı kaybetmemek ıstıyorum ama başka türlüsünü yaşamadım,yaşayamam yoksa para kazanamam dedı.Kendimi çok kötü hissediyorum.ben bu kadar acız bırısınden nasıl hoşlanabilirim aklım almıyor yada bır erkek nasıl bu kadar kendını basit yapabilir.yada kadınlar yanlız kaldıgında bu kadar kendılerını acız hıssedıp erkeklerı,erkekler kadınlarımı kullanıyorlar.Nasıl bır dünya bu midem bulanıyor erkeklerden bırde bırcok arkadaşımız ortak cocugun babası oglu okusun dıye senede 30-35 milyar sene de para vermiş saygın bır aılesı var.Tek cocuk nasıl bır aıle hıc mi cocugunun halini anlamıyor görmüyor yada engellemek ıcın bırsey yapmıyorlar.
Ben karşı cınsten bırsı olarak degıl bır arkadaşı olarak kendımı kötü hıssettım.

seillam canım cicim tavukçuklarım benim daha fazla zaman geçirebilsek manasında bi tavuk o biliyosun zaten:)) Çok garip yalnız kadının ses çıkarmaması, daha evvel göstertseymiş fotoyu o zaman sonra sana deseymiş neyse ama bunlar varsayım yine de olumlu düşün belki de foto muhabbetini açamadı henüz çocuğa. Beğenmedi filan deme kendi kendine kurup kaldırıyosun diyodun bana bak:))) kurup kaldırma sen de. Beğenmedi olmaz onun adı kendisinin senin yanına yakışmayacağını düşünmüş olabilir en fazla kız da demiş ya zaten beğenir misin bilmem diye...

jelim evet tatil ibremi kaydırdı benim geç yat geç kalk, gece yarısı yemek ye filan derken bi şekil bi şey oldum yauu:)))

Bak adam ne aradı ne sordu kafadan sildi belliydi zaten, neyse ben arkadaşım arayınca ne desem diye düşünüyorum.

olanı söyleyeceksin tabi kuzum, pat diye msnden çıktı sonrada sırra kadem bastı diyeceksin : ))

hani beyimiz seni şımartmaya çalışmış ya ilgisiyle ondan dedim canım benim. Yazık demem de şakaydı hiç acımam erkeklere (feminist smileyi) :))

:KK60: :KK60: : 60: :KK60: :KK60: :KK60:
ne kadar kötü davranırsan o kadar dibinde bitiyor bunlar kuzum, ben hiiiiçç anlamıyorum artık : )))))

Allah yardımcınız olsun kuzuummm, bütün dualarımız senin için bugün..

kızlar çok kötüyüm cok kötüyüm.haftasonu anlattıgım cocuk vardıya sürekli aklımda o var ama cocukla konuştuk ve cocuk jıgolalık yaptıgını vs anlattı olmaz ben para kazanmak ıcın bırlıkte oluyorum boyle bırısıyım yanlız,mutsuz kadınların kımı zaman yemek yemek ıcın,kımı zaman sınemaya gıtmek ıcın ,kımı zaman sevgılı rolü oynamak ıcın paralarını alıyorum.Senle olursak sana vakıt ayırmam gerekecek,ve benım yanımda aşık kadın oldugun ıcın sürekli bırseylerı eleştiriceksin kendımı dağıtacağım sana deger verıyorum ama ben buyum malesef olmaz dedi.Seni görmek senı kaybetmemek ıstıyorum ama başka türlüsünü yaşamadım,yaşayamam yoksa para kazanamam dedı.Kendimi çok kötü hissediyorum.ben bu kadar acız bırısınden nasıl hoşlanabilirim aklım almıyor yada bır erkek nasıl bu kadar kendını basit yapabilir.yada kadınlar yanlız kaldıgında bu kadar kendılerını acız hıssedıp erkeklerı,erkekler kadınlarımı kullanıyorlar.Nasıl bır dünya bu midem bulanıyor erkeklerden bırde bırcok arkadaşımız ortak cocugun babası oglu okusun dıye senede 30-35 milyar sene de para vermiş saygın bır aılesı var.Tek cocuk nasıl bır aıle hıc mi cocugunun halini anlamıyor görmüyor yada engellemek ıcın bırsey yapmıyorlar.
Ben karşı cınsten bırsı olarak degıl bır arkadaşı olarak kendımı kötü hıssettım.

Bana yollasana onu jigolo arıyorum artık ben. :KK60:

olanı söyleyeceksin tabi kuzum, pat diye msnden çıktı sonrada sırra kadem bastı diyeceksin : ))

:KK60: :KK60: : 60: :KK60: :KK60: :KK60:
ne kadar kötü davranırsan o kadar dibinde bitiyor bunlar kuzum, ben hiiiiçç anlamıyorum artık : )))))

Allah yardımcınız olsun kuzuummm, bütün dualarımız senin için bugün..

Yani açık konuşmak lazım her zamanki gibi di mi:)))
Hangisine kötü davranıyosun jeli?

ya sorma kafayı yıcem bıde adam cıddı cıddı oturdum düşündüm aynı işi yapsak neyse görüşebiliriz ama sen uyurken ben çalışcam ,sen çalışırken ben uyucam dedi lönk ne diyorsun dıye kaldım.Utanmasa sende yap aynı işi diyecek tövbe tövbe sinir oldum dün gece bütün gece uyuyamadım bırde ortak arkadaşlarımız falan süper birisidir falan dıye kefıl olmuştu.Adam jıgolo cıktı.Artık bızım üniversitenin çivisi çıkmış oldugunu gördüm.Bıde ınsanlara ne dıyecegım derdı var kımse emınım bılmıyor herkese anlattıgım kadarıyım dedi kaldım.

X