"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

o zaman hemen elemekle iyi yapmışsın..

en iyisi diğerine yönelmekk.

o baya ilgili bi şansı hakediyo bence..

Ayyyy nası tatlı anlatmışsın güldüm yaa:)))) Zaten böcükle sohbet sırasında sosyal tespitler yapmasanız şaşardım iki filozof:)))))
Asimile olanı yok mudur canım bunların yaa Gerçi onlar da başa sarıyor aynı oluyolar gene:)))) Özgürlükçü yayların peşini bırakmayan bağımlı kişilikler vah ki ne vah Ay gülüyorum ama inan ki sinir bozucu biliyorum canım yaa en iyi ben bilirim bunu ehe.

hemde nasıl sempatik gelmeye başladı sorma : ))))) melek oluverdi biranda : ))))))))))
boşverdim gitti bebişim, aynen öyle dedim bende, başlarım senin çarkına dedim : )))) manyak yaa bide adım adım nerde olduğumu öğrencek sanki bişeyim oluyor, öyle bile olsa bu sorular bana itici gelmiştir hep

ayrıca dergiyi soran seilla değil, cekuydu : ))

Off özür özür yüzlerce özür cekuuu, isim karıştırılmasından nefret ederim ama bugün 3 saatlik uykuyla duruyorum ben yaa

Bana da itici gelir sahiplendiklerini mi sanıyolar acana böyle yaparak? Sanki onlardan öğrencez nerde ne yapcamızı bu zamana kadar onlar korudu bizi hıh.

Sen diğeriyle kahve içmeye devam et canım:)) Falınız fallanır belki:)))

Son düzenleme:

sen sanki az filozofsun : )))) sende bir yay olarak seninde o yönlerin var kuzumm : ))))
yok kuzum yak aimilesi falan eksik kalsın, ben hiç bir türlüsünü almayayım. Bir insanın özü neyse yaşantısıda odur. İlk zamanlardaki sarhoşlukla değişeceğini olacağını sanırsın yada karşındaki öyle yansıtır ama kapasitesinin dışına çıkamaz, çünklü adamda yada kadında çap o kadardır, fazlası olmazzzz
sen ne diyosuuuuunn, hemde nasıl sinir bozucu, valla gözlerim doldu duyunca, ey güzel allahım hepmi beni böylesi bulur dedim : )))

neden öyle dediğinin açıklamasını yazsam burda inanki ne diyeceğini şaşırırsın rapuşşş
benimle ilgilenip şımartmak istemiş beyefendi, buda nasıl şımartmaksa
ayyyyyy ayyyyy vallahi cinler tepeme toplanıyor aklıma geldikçe
ben ne kadar medeni deikçe antisi geliyor, evreeeeeeennnnnnnnnnnn o kadarda sesleniyorum sana, kulakların yanlışmı işitiyor seninnnnn : )))))))))
vallahi en son sana el atıcam, k.b.b. uzmanına göstericem seni : )))))))))

Sevgilin iyi olursa mutlu olmazsa filozof olurmuşsun jelim benimki o hesap:))
Yalnız ben paçayı kurtaramıyorum tüm sınavları aynı yapmışlar bbaşla, o kadar edebiyatçının arasından bu işi kim seçer de bizi baş başa yazar anlamış değilim, önceden nasıl isterdim denk gelmezdi şimdi istemedikçe aynı oluyor ve biz küsüz, nasıl olcak( Anneni de al gel ben senle konuşmam mı desem:))))))

Aynen dediğin gibi ekşi yoğurttan mis ayran çıkmaz bak bu da benim atasözüm olsun tarihe geçsin:)))))

Tamam işte sahiplenmiş adam kızım bize de yaranılmıyor ki
Medenisi yokmuş bunların yaa az yontulmuşu oluyormuş jeli, şanslıyım dicez yani o kadarcığı çıkarsa bahtımıza

keçinin istemediği ot, burnunun dibinde bitermiş, o misal olmuş sizinkide : ))))
amaaaaannnn totişine bile takma kuzu yaa, napalım adam olsaydıda yanında dursaydı
itekaka hiiiiiiiçç bişey olmaz

keçinin istemediği ot, burnunun dibinde bitermiş, o misal olmuş sizinkide : ))))
amaaaaannnn totişine bile takma kuzu yaa, napalım adam olsaydıda yanında dursaydı
itekaka hiiiiiiiçç bişey olmaz

Öyle olmuş da konuşmadan nasıl olucak bu iş, kağıdı uzat yerine ne denebilir ki acaba?

Tamam işte sahiplenmiş adam kızım bize de yaranılmıyor ki
Medenisi yokmuş bunların yaa az yontulmuşu oluyormuş jeli, şanslıyım dicez yani o kadarcığı çıkarsa bahtımıza

ahahaaaaa dimi yaa, ne kaaa nankörüm bende : ))))))))

benim çok sevdiğim bir abim var, bir keresinde konuşurken, sen entel danteline bak birazda kızım, şöyle kulağında küpesi falan olanlarından
diğerlerine sen ağır geliyorsun, taşıyamıyorlar seni, o zamanda aptalsaptal şeyler yapıyorlar demişti
acep haklımı, kulağı küpelilerimi hedeflesem, napsammm

Valla İzmir'de çoktur onlaran yaa dene bi, burda yok pek olsa ben de denerim:))

ben geldimmmm jelim ya nolmus öle yuh güliyim mi ağlıyım mi bilemedim salla ozaman bire dönelim
rapusum öledir istemediğin ot burnunun dibinde biter işte
gamzenkcim güle güle giy canım evet süper indirimler varmıs bende bakabiilsem
cekum öperim senide lisede bizde dergi hazırlardık pc bölümü olarak kolay gelsin bitanem

kulagı küpeli sacı uzun dövmeli tam benlik bayılırım :))) biraz serseri salaş tipli olacakcok begenirim ben yakısanı ama öle abartı degil tabi kıvamında olacak

Hoşgeldinnnn. Ya ben onun için seni andım desene dergiciymişsin ya senn:)

Naptın seillacıım karar verdin mi?

Öyle olmuş da konuşmadan nasıl olucak bu iş, kağıdı uzat yerine ne denebilir ki acaba?

jelicim bu arada elendiğini adamcaaz biliyo mu?:))

Valla İzmir'de çoktur onlaran yaa dene bi, burda yok pek olsa ben de denerim:))

bebeğimm sen neden kendini kasıyorsun, iş bu ne gerektiriyorsa yapacaksın birgüzel oda ister seve seve ister sevmeye sevmeye mecbur yapacak
kağıtsa kağıt diyeceksin, kalemse kalem : )))

ahh benim gibi lafı gevelemeden pat diye söyleyen bir yay kadını söylemese çatlar bebişim ; ))

burdakilerde riskli bebem, nonoşta çıkabilir içlerinde : )))))))

sorma seillacım aynen bende öyle oldum valla, dumur üstüne dumurluktu resmenn
n

çok saol cnmm

kulagı küpeli sacı uzun dövmeli tam benlik bayılırım :))) biraz serseri salaş tipli olacakcok begenirim ben yakısanı ama öle abartı degil tabi kıvamında olacak

Ben bi ara derdim ki mümkün değil normal tipte bi erkekle olmaz, mümkünaaatı yok kazma olmaz diye düşünürdüm hey gibi ne günlere kaldık bee... Şimdi gerçi maço sever oldum Maçolar da hanıma maçolar sadeceeeee.

Bilirim şekerim bilmem mi pattt diye göndermekte üstümüze tanımam. Ama bi de gönderemediklerimiz var yani benim var Neyseee, kaleme kalem dicem taam ayyyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…