"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

slmm akşam bitürlü girip yorum yapamadım sürekli attı bei site heh dedim seilla burdada iin bitti :)) ay jelimmm seni okudumda yanı durumdayım hemen boşluk bulup girdim senin adına seviiniyorum ama böle oluyor işte kimsecikler yokken biren herkes geliveriyor iyi düşün canım yenisiylede görüş bi konuş bakalım acele etme derim ben zaman ver ikisine tüm sartları degerlendir dogru karar ver böcükümle degerlendirin beraber:))sıra bizde dimi ama:KK47:
bana gelincede su demiştimya bi abla beni biriyle tanıstıracak die simdi aradı durumlarda malum ama cocuk ısrar ediyor bu hafatiçi bigün buluşturcam sizi dei ben daha cvp veremeden tama m kabul ettin sende dedi şuan cok yogunum dedi kapadı öff cok yanlıs zaman ya hiç enerjim halim yok yok demek istemiyorum (yoksa b uraya yaptıgım bütün yorumlar boşa gidecek :KK36:) ama acıkcası cokda keyifsizim zamanlama cok yanlış yaaaa :KK43:(((

zamanlama biraz kötü olmuş ama buluş bence cnm.

belki enerjini yerine getiriri. hoş birisidir sana da iyi gelir belki :KK34:

işte bu ben!! Tam dabeni tarif eden bir başlık.
yorumları okuyup ben de kendi değerlendirmemi yapacağım :)

Son düzenleme:
Amanıınnn neler olmuş burdaa
Çok güzel hareketlenmeler bunlar jelicimmm, güzel haberler vermişsin bize. Bence ikisiyle de görüş bir süre tanımaya çalış sonra kararını verirsin zaten. Ben de yok bir değişiklik kimseden de haber filan çıkmadı
Seillam evet zamanlama yanlış, belki çocuk başka yerde çalışıyodur izin için gelmiştir o yüzden acele ediyolardır. Gamzenke katılıyorum belki sana iyi gelecek birisidir birlikte atlatırsınız bugünleri, bi kahve için bence. Bu arada annecin nasıl
Ben de okula başladım bugün özlemişim öğrencileri, arkadaşları. Müdürümüz değişmiş, okula bilgisayar öğrt geldi yeni ve ders saatim azaldı en çok buna sevindim. Bu dönem daha rahat ve hızlı geçecek :)
Rapuşş okul dergisi çıkartcaz da biz siz hiç böyle bir çalışma yaptınız mı elinde örnekler var mı bikaç orjinal fikir versene bana
Gamzenkk yok mu tekrar buluşma daveti :) şu tatili iyi değerlendirin gezin tozun hakettiniz. Aldıklarını da güle güle giy

slmm akşam bitürlü girip yorum yapamadım sürekli attı bei site heh dedim seilla burdada iin bitti :)) ay jelimmm seni okudumda yanı durumdayım hemen boşluk bulup girdim senin adına seviiniyorum ama böle oluyor işte kimsecikler yokken biren herkes geliveriyor iyi düşün canım yenisiylede görüş bi konuş bakalım acele etme derim ben zaman ver ikisine tüm sartları degerlendir dogru karar ver böcükümle degerlendirin beraber:))sıra bizde dimi ama:KK47:
bana gelincede su demiştimya bi abla beni biriyle tanıstıracak die simdi aradı durumlarda malum ama cocuk ısrar ediyor bu hafatiçi bigün buluşturcam sizi dei ben daha cvp veremeden tama m kabul ettin sende dedi şuan cok yogunum dedi kapadı öff cok yanlıs zaman ya hiç enerjim halim yok yok demek istemiyorum (yoksa b uraya yaptıgım bütün yorumlar boşa gidecek :KK36:) ama acıkcası cokda keyifsizim zamanlama cok yanlış yaaaa :KK43:(((

yaşanacak yada görülecek bişey varsa zamanı geldiğinde ortaya çıktığını düşünürüm ben hep
senin içinde bu zamanda yaşanılması gereken bişeydir belkide canım, belki senin havanı dağıtacak belkide sana destek olmayı başarabilecek birisi çıkacak karşına
birde böyle düşünüp görüşmen taraftarıyım ama tabi yinede en iyisini sen bilirsin

jeli Allah cızırtını vermesin emi, nerelerde bu hatun kişisi diye söyleniyordum ben de. Kısmet çift gelince birinden biri olur derler, bana uymuyor ama sana uyacak inş:))

seilla emrivaki olmuş canım bilmiyorum ki azcık da olsa buluşabilme durumun yok mu? Gerçekten aksi bi zamanlama olmuş.

Herkes için hayırlısıııı, ben de çok yorgunum acayip uzun bi toplantıydı millet uyudu resmen, eh ben de kestirdim kim horluyor kim horlamıyor kontrol ettim:KK9:

hiiiiiiçç merak etme rapuşum benimde senden farkım yok, eee nede olsa burçtaşız : ))))
dün meydana çıkan yenitalipi de elemiş bulunmaktayım : ))))
kaldık yine ilkine : )))) bakalım o ne olacak, hayırlısı diyorum
zaten bugün duyduğum şey psikolojimi altüst etti : ((

yazamadım sabah çıkmam gerekiodu :KK43:

evet buluştum cnm. okumuşsundur muhtemelen yazdım detaylı.

bilmiorum nasıldı valla :p

face ten konuşmaya devam ediyoruz. bakalım ne olur bilmiyorum..

okul açılınca kesin belli olucak..

ben de alışveriş yaptım bugün :))

baya bi indirim var herşeyde.

bi kaç parça topladım gene :KK1:

tabi sözkonusu alışverişse gerisi teferruat : ))) okudum canım okudum gayet normalmiş herşey
umarım iyi olur, hadi hayırlısı diyelim o zaman : )))

cekuuuuuuu sen nasılsın kuzuummm : ))

Amanıınnn neler olmuş burdaa
Çok güzel hareketlenmeler bunlar jelicimmm, güzel haberler vermişsin bize. Bence ikisiyle de görüş bir süre tanımaya çalış sonra kararını verirsin zaten. Ben de yok bir değişiklik kimseden de haber filan çıkmadı
Seillam evet zamanlama yanlış, belki çocuk başka yerde çalışıyodur izin için gelmiştir o yüzden acele ediyolardır. Gamzenke katılıyorum belki sana iyi gelecek birisidir birlikte atlatırsınız bugünleri, bi kahve için bence. Bu arada annecin nasıl
Ben de okula başladım bugün özlemişim öğrencileri, arkadaşları. Müdürümüz değişmiş, okula bilgisayar öğrt geldi yeni ve ders saatim azaldı en çok buna sevindim. Bu dönem daha rahat ve hızlı geçecek :)
Rapuşş okul dergisi çıkartcaz da biz siz hiç böyle bir çalışma yaptınız mı elinde örnekler var mı bikaç orjinal fikir versene bana
Gamzenkk yok mu tekrar buluşma daveti :) şu tatili iyi değerlendirin gezin tozun hakettiniz. Aldıklarını da güle güle giy

saol cnm :)

ufukta davet filan yok :p

ben geziyorum valla tatilimi değerlendiriorum :KK9:

yaşanacak yada görülecek bişey varsa zamanı geldiğinde ortaya çıktığını düşünürüm ben hep
senin içinde bu zamanda yaşanılması gereken bişeydir belkide canım, belki senin havanı dağıtacak belkide sana destek olmayı başarabilecek birisi çıkacak karşına
birde böyle düşünüp görüşmen taraftarıyım ama tabi yinede en iyisini sen bilirsin

hiiiiiiçç merak etme rapuşum benimde senden farkım yok, eee nede olsa burçtaşız : ))))

tabi sözkonusu alışverişse gerisi teferruat : ))) okudum canım okudum gayet normalmiş herşey
umarım iyi olur, hadi hayırlısı diyelim o zaman : )))

cekuuuuuuu sen nasılsın kuzuummm : ))

jelimm çok merak ettim niye eledin yeni talibi ?

ne duydun ki :26:

cekuuuuuuu sen nasılsın kuzuummm : ))[/COLOR]

sağol canım iyiyim ben bu döneme gayet mutlu bir şekilde başladım ders saatim azalıyo da :)
noldu ki neden eledin hemen çocuğu yaa

tipik aile bağı hikayesi işte... ne olabilirki...
bugün yazarken boşnak olduğunu söylemiştim aranızda boşnak olan varmı bilmiyorum ama bizim eski mahallemizde boşnak aileler vardı, onlardan biliyorum
çok bağlı ve hep birlikte yaşar bu tipler, yani evi ayrı bile olsa herşeyleri birdir ve ailenin en büyüğü ne derse o olur. diyeceğim şuki çekirdek aile yoktur onlarda, tek bir aile vardır ve hepsi birarada aşarlar,
bu boşnağım diyince içim bir garip olmuştu zaten ama bugün açıkçada söyledi
ilişkilerdn konu açıldı nasıl birini istiyorsun gibisinden sordum ben, kendi kafama ve aileme uygun birini bulamadım, denk gelmedi dedi
peki aile yapın nasıl dedim? "çok bağlıyızdır, tam boşnağız yani" diye net bir şekilde yazmış. zaten konuşmalarında, bana sorduğu sorularda çok net ve rengini belli ediyordu
buda benim hiç hoşlanmadığım bişey, bende aileme düşkünümdür, severim sayarım, bağlıyımdır ama bağımlı değilim. Bana göre bu bağımlılık, aileler tabiki önemli ama çiftler öncelikle kendi içlerinde biz olmayı becerebilmeli sonrasında aileler içinde zaten biz olabilirler
öyle işte kızlarr yaaa... rapuşun tipik b.baş olayı yani anlayacağınız : ))))

bugün yazarken boşnak olduğunu söylemiştim aranızda boşnak olan varmı bilmiyorum ama bizim eski mahallemizde boşnak aileler vardı, onlardan biliyorum
çok bağlı ve hep birlikte yaşar bu tipler, yani evi ayrı bile olsa herşeyleri birdir ve ailenin en büyüğü ne derse o olur. diyeceğim şuki çekirdek aile yoktur onlarda, tek bir aile vardır ve hepsi birarada aşarlar,
ilişkilerdn konu açıldı nasıl birini istiyorsun gibisinden sordum ben, kendi kafama ve aileme uygun birini bulamadım, denk gelmedi dedi
peki aile yapın nasıl dedim? "çok bağlıyızdır, tam boşnağız yani" diye net bir şekilde yazmış. zaten konuşmalarında, bana sorduğu sorularda çok net ve rengini belli ediyordu
buda benim hiç hoşlanmadığım bişey, bende aileme düşkünümdür, severim sayarım, bağlıyımdır ama bağımlı değilim. Bana göre bu bağımlılık, aileler tabiki önemli ama çiftler öncelikle kendi içlerinde biz olmayı becerebilmeli sonrasında aileler içinde zaten biz olabilirler

o zaman bu kişiden uzak duruyoruz 1. ye yöneliyoruz jelicim :)

bağlıyız derken beraber yaşamayı kastettiğinden emin misin ?

belki o anlamda dememiştir..

boşnaklar nasıldır hiç bilmiorum eğer öyleyse boşver bencede..

o zaman bu kişiden uzak duruyoruz 1. ye yöneliyoruz jelicim :)

aynen öyle yaptım bende : )) direk buz gibi oldum : )) bide akşam çıkıştada falsosu oldu, resmen kararımın doğruluğu kanıtlandı allah tarafından, bir çeşit haklı olduğuma dair işaret diyelim : ))
nerdesin diye msj attı cvp vermedim ben, bakalım napçak niye soruyo diye
bidaha sordu, neden soruyosun dedim, merak ettim bende yokum eve geç kalma diye söyledim diyo
manyakmıdır nedir yaaaa, nevrim döndü yaaa... verdim ağzının payını aaaaaa hiç gelemem öyle şeyler hem hangi devirdeyiz cekucum yaaa
hepte benimi bulur böyle hasta ruhlu kişiler, inanki canım sıkıldı bunu düşününce

Tipikmiş ki hem de ne tipik jeliii:KK9:
Benim etrafımda da hep Boşnaklar var o zımann:))))

Aman sakın sakın tüküttürmesin aile bağlarına boşver onu birincisi nasıl şu an gözüne daha bi sempatik geliyodur dimi:))

seilla okul dergisi çıkardım çıkarmam mı canım da net üzerinden paylaşabileceğim şeyler yok elimde adresine dergi yollim mi:))

bağlıyız derken beraber yaşamayı kastettiğinden emin misin ?

belki o anlamda dememiştir..

boşnaklar nasıldır hiç bilmiorum eğer öyleyse boşver bencede..

canım onun öncesinde başka bir soru daha sordum ben,
dedimki nasıl bir insan istiyorsun hayatında; bana ve aileme saygı duyacak, beni sevecek, empati yapabilecek birisi olsun istiyorum. Çünkü evliliklerde sadece çiftler değil ailelerde önemli dedi, onun üzerine ikinci soruda böyle dedi.
kısaca boşnakların bilgisi demin yazdıklarıma ilave olarak, saygıya çok önem verirler ve gelin herdaim hizmete ve hertürlü şeye hazır olmalıdır onların kültüründe
bizim eski mahalledekiler öyleydi, bunun içinde aklkıma geldi ama böcükümle kouşurken asimile olduklarını düşünmüştük olabilir demiştik
ama bunlar asimile olmamışlar, hala özlerini koruyorlar
zordur tatlım zordur, hep onların istediği olmalıdır kısacası

X