"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Cekucum .. NAsılsın görüşmeyeli. Bende işde kpss çalışıyorum. SÜper iyi geldi bana. Aklıma kötü şeyler gelince mat. testin alıp çözüyorum. Aklımdakiler dağılıyor. Kurs beni açtı çok iyi geldi bana. Neyse konuma döneyim :)
. Bu arada anneme anlatmıştım. Annem bir göreyim dedi. İyi bakalım bir görüş dedi. İşde sonrada onunla konuşmaya buluşmaya karar verdim. akşam konuştuk face de. msj atmıştı görüşelim diye . yine havadan sudan konuştuk. derken tekrar sordu. bende onu yazmaya çalışıyordum da beceremedim nasıl söyleyeceğimi :). benim için uygun dedim. Telefonumu istedi. içsesim ; Hayır desem olmaz. E nasıl görüşceksiniz başka dedim :) Sen şurda bekle desem mi diye de düşündüm . oda çocukça olmazmı dedim içimden :) ))) dün çok kararsız kaldım ama en mantıklısı vermek dedim. Ona da söyledim müsait değilim dedim aramadı. sen msj atarsan kaydederim seni dedim. işde böyle oldu. Pazar günü sabah mesaj atarım. Sonrası ne olacak bu sefer bende telaş başladı :) bakalım hayırlısı .

inş güzel geçer cnm.

seni anlıorum çok stresli bi durum..

heycan yapma doğal davranmaya çalış :KK66:

gamzenk. Korkuyorum ben ya. Üç kere farklı kişiler tarafından 2 si hiç başlamadan biten. Birinde de ne olduğunu bile çözemedğim bir neden dolayı terk edildim. Şimdi kimseye evet deme cesaretim yok. Bu tanıştığım kişide Başak burcu. Ben ikizlerim .. O yüzden daha çok korkuyorum. BAşak erkeği ile asla demiştim. şimdide bir korku sardı terk edilme korkusu.. hayatta plan program yapmak yanlış ama içimdeki ses susmuyor. Yine çok üzülecekmişim ... yeryüzünde başak erkeğinden başka bekar erkek kalmadı sanki hepside beni blu

Bu durumdan nasıl kurtulabilirim ...

Son düzenleme:
günaydın kızlar :)

ayyy koştur koştur bu saa oldu yaa... numune bekliyorum; gelsin kontrol edicem sonra başka numunelerim de var iki gibi çıkarım...
sonra ispanyolca kursuna görüşmeye gideceğim :))
sonra da akadaşımla buluşucam ; yurtdışından tatile gelenle... geç saate kadar takılırız...

yarın da 11de güzellik salonuma girip uzunca bir süre kalacağım orda ; sonra yine arkadaşımla buluşuruz yarın dönüyor çünkü...
bu haftasonu güzel olacak yani... sizinkiler de güzel olur umarım :KK34:

gamzenkcim ve suskun sultan ikinizi de aşağıda gördüm ve diyorum ki ; zaman kaybetmeden karşınızdaki insan tanıyıp size uygun olup olmadığına karar verin... yaa tamam ağırdan almak iyidir de belki dehiç uymayacaksınız neden bilmede kafa yoruyorsunuz ki ... önce bir görün sonra ağırdan alırsınız iserseniz de bana fenalık geliyor ağır şeylerde :KK37:
öyle tek buluşmada da anlayamayabilirsiniz ;o yüzden birkaç kez görüşün... tabii ilk başta beğenmezseniz ikinciye ihtiyaç duymayabilirsiniz ama soru işaretleriniz varsa birkaç kez görüşün... ben böyle düşünüyorum ve kendim de bu şekilde davranıyorum :)

rapuşummm yaa; oyunun bu pazar demek... ağır abi de tiyatroya gidelim dedi sizin oyuna mı gelsek acaba :KK37:
ben şimdiden alkışlayayım ; eminim çok güzel olacağına :KK9:

jelim detaylar gelcek sana ama öğleden sonraaa :KK23:
cekucum film 21.30da olunca eve gelişim baya geç olmuştu... ama şimdi anlatayım :)

ben işten çıktım ; organizatör arkadaş yüklememiz var diye sonradan katılacaktı ama katılmadı... yani 3lü buluşma olamadı...
ben servisimle çıkmıştım ; ağır abi de beni belli bir yerden alacaktı... biraz bekledim yağmur da vardı ; özür diledi hiç sevmem bekletmeyi filan dedi... ağır abi yaa hatunu öyle sokakta bekletmek pek ona göre değil sanırım:KK53: bu sefer giyimi daha iyiydi ; biraz daha spordu... deri ceket yerine kapşonlu mont giymiş; traş olmuş; parfüm de kokuyordu... bu sefer o süslenmiş ; ben pek özenmemiştim :KK1: filmden önce bir yerde birşeyler içtik ; biraz işinden ; biraz ailesinden bahsetti... ben genelde sessiz kaldım... öyle sus pus değildim tabii ama kendimi anlatmak yerine onu dinlemeyi tercih ettim... o sordukça cevapladım... sonra birşeyler atıştırdık; normalde akşam yemeği yemiyormuş ama eşlik edeyim dedi... sonra da film izledik ve beni eve bıraktı... konuşurken spora başlayacağından , ingilizcesini geiştirmek için arkadaşlarıyla ders alacağından da bahsetti... bir ara sigaradan konu açıldı ; sen kullanmıyorsun dimi diye sordu... ben de hiç sevmiyorum, alerjik astımım da olduğu için rahatsız da oluyorum dedim... o da ben de bırakmak istiyorum filan dedi... mesela benim için en önemli şeylerden biri sigara çünkü gerçekten rahatsız oluyorum... bu arada 78liymiş yani 35 yaşında değilmiş... amaaa bingo (!) üniversite okumamış... ben üniversiteye gitti diye anlamıştım ; zaten o an bir sessizlik oldu :KK25: bunu beni eve bırakırken öğrendim... bana uygun olmadığı aslında çok açık ; arayıp sormak gibi bir ihtiyaç da duymuyorum ama görüşelim derse bahane bulur muyum onu bilmiyorum... biraz garip bir durum ama galiba ön yargılı olmaktan çekiniyorum... bana da öyle davranılmasını istemediğimden olabilir belki... velhasıl sonuç ne derseniz bilmiyorum :44:

günaydın kızlar :)

ayyy koştur koştur bu saa oldu yaa... numune bekliyorum; gelsin kontrol edicem sonra başka numunelerim de var iki gibi çıkarım...
sonra ispanyolca kursuna görüşmeye gideceğim :))
sonra da akadaşımla buluşucam ; yurtdışından tatile gelenle... geç saate kadar takılırız...

yarın da 11de güzellik salonuma girip uzunca bir süre kalacağım orda ; sonra yine arkadaşımla buluşuruz yarın dönüyor çünkü...
bu haftasonu güzel olacak yani... sizinkiler de güzel olur umarım :KK34:

gamzenkcim ve suskun sultan ikinizi de aşağıda gördüm ve diyorum ki ; zaman kaybetmeden karşınızdaki insan tanıyıp size uygun olup olmadığına karar verin... yaa tamam ağırdan almak iyidir de belki dehiç uymayacaksınız neden bilmede kafa yoruyorsunuz ki ... önce bir görün sonra ağırdan alırsınız iserseniz de bana fenalık geliyor ağır şeylerde :KK37:
öyle tek buluşmada da anlayamayabilirsiniz ;o yüzden birkaç kez görüşün... tabii ilk başta beğenmezseniz ikinciye ihtiyaç duymayabilirsiniz ama soru işaretleriniz varsa birkaç kez görüşün... ben böyle düşünüyorum ve kendim de bu şekilde davranıyorum :)

rapuşummm yaa; oyunun bu pazar demek... ağır abi de tiyatroya gidelim dedi sizin oyuna mı gelsek acaba :KK37:
ben şimdiden alkışlayayım ; eminim çok güzel olacağına :KK9:

jelim detaylar gelcek sana ama öğleden sonraaa :KK23:
cekucum film 21.30da olunca eve gelişim baya geç olmuştu... ama şimdi anlatayım :)

ben işten çıktım ; organizatör arkadaş yüklememiz var diye sonradan katılacaktı ama katılmadı... yani 3lü buluşma olamadı...
ben servisimle çıkmıştım ; ağır abi de beni belli bir yerden alacaktı... biraz bekledim yağmur da vardı ; özür diledi hiç sevmem bekletmeyi filan dedi... ağır abi yaa hatunu öyle sokakta bekletmek pek ona göre değil sanırım:KK53: bu sefer giyimi daha iyiydi ; biraz daha spordu... deri ceket yerine kapşonlu mont giymiş; traş olmuş; parfüm de kokuyordu... bu sefer o süslenmiş ; ben pek özenmemiştim :KK1: filmden önce bir yerde birşeyler içtik ; biraz işinden ; biraz ailesinden bahsetti... ben genelde sessiz kaldım... öyle sus pus değildim tabii ama kendimi anlatmak yerine onu dinlemeyi tercih ettim... o sordukça cevapladım... sonra birşeyler atıştırdık; normalde akşam yemeği yemiyormuş ama eşlik edeyim dedi... sonra da film izledik ve beni eve bıraktı... konuşurken spora başlayacağından , ingilizcesini geiştirmek için arkadaşlarıyla ders alacağından da bahsetti... bir ara sigaradan konu açıldı ; sen kullanmıyorsun dimi diye sordu... ben de hiç sevmiyorum, alerjik astımım da olduğu için rahatsız da oluyorum dedim... o da ben de bırakmak istiyorum filan dedi... mesela benim için en önemli şeylerden biri sigara çünkü gerçekten rahatsız oluyorum... bu arada 78liymiş yani 35 yaşında değilmiş... amaaa bingo (!) üniversite okumamış... ben üniversiteye gitti diye anlamıştım ; zaten o an bir sessizlik oldu :KK25: bunu beni eve bırakırken öğrendim... bana uygun olmadığı aslında çok açık ; arayıp sormak gibi bir ihtiyaç da duymuyorum ama görüşelim derse bahane bulur muyum onu bilmiyorum... biraz garip bir durum ama galiba ön yargılı olmaktan çekiniyorum... bana da öyle davranılmasını istemediğimden olabilir belki... velhasıl sonuç ne derseniz bilmiyorum :44:

sigaradan bende nefret ediyorumm.. inşallah bırakır.

bi çok yönden farklısınız böcükümm.

zor gibi gözüküyor bilmiorum tabi yinede :44:

sen de pek bişe hissetmiyorsun sanki hani sevio olsan olabilirdi belki :p

sigaradan bende nefret ediyorumm.. inşallah bırakır.

bi çok yönden farklısınız böcükümm.

zor gibi gözüküyor bilmiorum tabi yinede :44:

sen de pek bişe hissetmiyorsun sanki hani sevio olsan olabilirdi belki :p

kuzu ne sevmesi yaaa ; öyle hemen sevilir mi bir erkek hem de daha önceden tanımıyorsan...
ben öyle hemen aşkım cicim diyebilenlerden ya da öyle birinin hemen sevilebileceğine inanlardan değilim :KK34:

ama evet sevsen belki bazı şeyleri görmezden gelirsin ama o yaşları da geçtim ben :))

Son düzenleme:
kuzu ne sevmesi yaaa ; öyle hemen sevilir mi bir erkek hem de daha önceden tanımıyorsan...
ben öyle hemen aşkım cicim diyebilenlerden ya da öyle birinin hemen sevilebileceğine inanlardan değilim :KK34:

ama evet sevsen belki bazı şeyleri görmezden gelirsin ama o yaşları da geçtim ben :))

tabi cnm hemen hoşlanan arkadaşlarımda var benim.

görür görmez aşık olmak die bişeyde var yani :KK3:

ben hiç olmadım gerçi bilmiorum :p

öyle bi durumda yok sen de. hiç uymadığın birini zamanla sevebilir misin orası süpheli gelio bana :p belli de olmaz tabi.

sen çocuğa ne hissetiğinle ilgili hiç bişe söylemiosun o yüzden fazla yorum yapamıorum :26:

Son düzenleme:
tabi cnm hemen hoşlanan arkadaşlarımda var benim.

görür görmez aşık olmak die bişeyde var yani :KK3:

ben hiç olmadım gerçi bilmiorum :p

öyle bi durumda yok sen de. hiç uymadığın birini zamanla sevebilir misin orası süpheli gelio bana :p belli de olmaz tabi.

sen çocuğa ne hissetiğinle ilgili hiç bişe söylemiosun o yüzden fazla yorum yapamıorum :26:

doğru söylüyorsun var öyleleri de :)))

valla ben birşey hissetmiyorum ; hissetmek de istemiyorum...
ama bir erkekle dışarı çık ; yemek ye ; muhabbet et ; seni eve bıraksın gibi şeyleri özlemişim sanırım... ya da birşeyler hissetmeyi özlediğim için de diyebiliriz...
bilmiyorum cidden... belki hiç görüşmemek en iyisi ama işte bunu ne zaman ifade etmeliyim bilmiyorum... sonuçta bu ikinci görüşme ve aslında arkadaş da gelecekti ama gelmedi ya da gelemedi... durum henüz yavaş ilerlerken de yok benim işim var demek biraz kabalık gibi geliyor... beni birşeye zorlayamaz kimse biraz inadımdır ; hatta yap diyorlarsa inadına yapmam... o yüzden istemediğim birşey yaşayacağımı da düşünmüyorum ama tabii büyük konuşmak da istemiyorum...

ama bir erkekle dışarı çık ; yemek ye ; muhabbet et ; seni eve bıraksın gibi şeyleri özlemişim sanırım... ya da birşeyler hissetmeyi özlediğim için de diyebiliriz...
bilmiyorum cidden... belki hiç görüşmemek en iyisi ama işte bunu ne zaman ifade etmeliyim bilmiyorum... sonuçta bu ikinci görüşme ve aslında arkadaş da gelecekti ama gelmedi ya da gelemedi... durum henüz yavaş ilerlerken de yok benim işim var demek biraz kabalık gibi geliyor... beni birşeye zorlayamaz kimse biraz inadımdır ; hatta yap diyorlarsa inadına yapmam... o yüzden istemediğim birşey yaşayacağımı da düşünmüyorum ama tabii büyük konuşmak da istemiyorum...

böcük senin burcun ne... bende bana yap denileni yapasım gelmez.. yay veya ikizler misin ?...

evet anlıyorum seni..

şöyle bişeyde var birisiyle vakit geçirdikçe sevmesen bile hiç anlamadan bi bakıosun bağlanıvermişsin o kişiye. ve hayatından hop die çıkaramıosun.

bu senin için geçerli değil tabi. henüz çok yeni sizinki.

elbette şu an görüşmek istememen kabalık olur. o ne düşünüo ne yapıcak bakalım :p

kimsenin lafıyla hareket edilmez evet. ben insanların dediklerine çok takılıorum mesela. aslında bu huyumu hiç sevmiorum. kötü bişey. doğrusunu yapıosun sen :KK66:

koçum ben canım ; bildiğin burnununun dikine giden tip :)

gamzenkcim ; fikir almak güzeldir tabii... ama işte zamanla kendin için doğru olanın kendi fkirlerin olduğunu düşünüyorsun... en azında yanıldığında suçlayacağın kişi kendinden başkası olmuyor ; ya da keşke kendi doğrumu yapmış olsaydım demiyorsun... her zaman da doğru karar vermen mümkün değil ; buna da hayat tecrübesi deniyor :)))

Son düzenleme:
evet anlıyorum seni..

şöyle bişeyde var birisiyle vakit geçirdikçe sevmesen bile hiç anlamadan bi bakıosun bağlanıvermişsin o kişiye. ve hayatından hop die çıkaramıosun.

bu senin için geçerli değil tabi. henüz çok yeni sizinki.

elbette şu an görüşmek istememen kabalık olur. o ne düşünüo ne yapıcak bakalım :p

kimsenin lafıyla hareket edilmez evet. ben insanların dediklerine çok takılıorum mesela. aslında bu huyumu hiç sevmiorum. kötü bişey. doğrusunu yapıosun sen :KK66:

gamzenkcim ; bağlanmakla ilgili söylediğin şey de haklısın ; benim de işte biraz o konuda çekincem var... :44:

gamzenk. Korkuyorum ben ya. Üç kere farklı kişiler tarafından 2 si hiç başlamadan biten. Birinde de ne olduğunu bile çözemedğim bir neden dolayı terk edildim. Şimdi kimseye evet deme cesaretim yok. Bu tanıştığım kişide Başak burcu. Ben ikizlerim .. O yüzden daha çok korkuyorum. BAşak erkeği ile asla demiştim. şimdide bir korku sardı terk edilme korkusu.. hayatta plan program yapmak yanlış ama içimdeki ses susmuyor. Yine çok üzülecekmişim ... yeryüzünde başak erkeğinden başka bekar erkek kalmadı sanki hepside beni blu

Bu durumdan nasıl kurtulabilirim ...

:KK25:

benim yazım arada kaldı .. böcük yoksa sende mi benim gibi düşünüyorsun.. Sonu olmayan birşey mi yaşıyorum diye aklıma geliyor. en çok ona üzülüyorum.

Günaydın kızlar gerginlikten uyuyamadım, sabahtan beri de son provayı aldık, geldim evimeee karnımı doyurayım önce...

böcük bana bu çocuktan beklentiye girmişsin gibi geldi. Seninle ilgilenmesini istiyorsun yani. İlgilendiğinden emin olunca karar vermeyi düşünüyorsun sanırım kafa karışıklığın bundan. Neyse haayırlısı:))

Acayip rüzgar var uçacaktım kızlar yaa:)))

Günaydın kızlar gerginlikten uyuyamadım, sabahtan beri de son provayı aldık, geldim evimeee karnımı doyurayım önce...

böcük bana bu çocuktan beklentiye girmişsin gibi geldi. Seninle ilgilenmesini istiyorsun yani. İlgilendiğinden emin olunca karar vermeyi düşünüyorsun sanırım kafa karışıklığın bundan. Neyse haayırlısı:))

Acayip rüzgar var uçacaktım kızlar yaa:)))

büyükbaşta mı gelicek tiyatroya :26:

Canım kıyamam sıcak mı iyi geliyor soğuk mu, onu denesen dicem de denemişsindir zaten, ah iyileş be güzelim hemencecik İnşallahhh.
Netin bağlandı galiba dimi artık burdasın akşamları uğrayabiliyosun?
Anladım böcük olayını, hadi bakalım al(alım) havadisleri:)

Bende de bi halsizlik var, bööyle bi arınma duygusu geliyor, bi kez yapmıştım çok iyi gelmişti şey var hani; detoks. Sadece meyve suyu içiyorsun üç gün, ya da sadece sebze meyve yiyorsun, ilk gün açlıktan ölüyorsun sonraki günlerde enerji yükselmeye başlıyor inanılmaz bir enerjiyle doluyorsun:KK9:

Zaten spora başlıycam kararlıyım bu sefer, yarıyıl gelsin de bi İnşallah.

Pazar günü oyunum sergilenecek DT'den yer aldık hem de:nazar::nazar:, onu bir atlatayım da ayyy bu oyun stresi geçsin artık özgür hissetmek istiyorummm:)

[COLOR="#800080"[B][/B][B]]sıcak iyi geliyor canım, soğuk anında ağrıyı tavan yaptırıyor. zaten fizik tedaviden sonrasında da soğuktan çok iyi korumak gerekiyormuş eğer iyi koruyamassan ağrıların fazlalaşabiliormuş
bütün çekincem o nedenle, bakalım artık p.tesi bi gidip konuşmak istiyorum ama bugünde tvde duydum sıcaklıklar yurt genelinde 5 ile 7 derece düşecekmiş, zaten soğuk dahada soğuk olacak
bizim yan komşunun neti vardı zaten bizde uğraşmayalım diye onunkine ortak olduk kısa bir süreliğine, bakalımb öyle bikaç ay kullanalım sonra bizim buraya süperonline gelince ona bakarız dedik, o çok avantajlı olacakmış diye duydukda
sende dikkat et canım kendine, havalar gerçekten çok soğuk, haberlerde izledim, bodrum bursa da fırtına olmuş resmen[/B][/COLOR]

[quote="ceku, post: 22527985"]Ben geldiiimm
Jeli doğru tahmin etmişsin cuma gezmelerindeydim ben :) Arkadaşlarla buluştuk gerçekten eğlenceli güzel bir akşamdı. Ama eve gelmek ve birsürü işin beni beklediğini hatırlamak kötü geldi yine. Fizik tedaviye başla canım sıcak tutarsın boynunu, o ağrıyı çekme hem de daha fazla ilerlemesin.
Rapuşş orda olsaydık gelirdik oyununu izlemeye ne güzel olurdu yaa. Hiçbir aksilik çıkmadan atlatırsın inşallah
Katinam sonuçların güzel çıkacak biz eminiz ve dualarımızla yanındayız canım. Bu tedavini daha kolay atlatacaksın inşallah
Suskuncum düşünsene senin tanıdığın birisi, biriyle görüşse tanımaya çalışsa sen ona kötü gözle mi bakarsın tabiki hayır arkadaşların da senin hakkında kötü düşünmeyeceklerdir. Bence bir kere görüş zaten kafanda bişeyler netleşir ona göre devam edersin
Gamzenk bence de en azından tecrübe açısından bu çocuğu tanımaya çalışmalısın. Zaten aklı başında birisin kendin tanıdığında çocuğun nasıl biri olduğuna karar verebilirsin. Bence daha fazla erteleme çocuğun buluşma talebini.
Böcüküm geldin mi nasıl geçti görüşme anlat bakalım :)
Hayatacım sen de durumlar nasıl dans nası gidiyo[/QUOTE]

iyi yapmışsın cekucum, bende bugün annemle ev gezmesi yaptım : )
aylardır söylüyordu bir tanıdığa gitmek istiyordu, daha fazla sallamayayım dedim birazda anneciğimin gönlünü yapayım dedim

Amin canım, çok iyi hazırlandık bakalım güzel bir sonuç bekliyoruz İnşallah. Keşke gelebilseydiniz ne güzel olurdu sizleri izleyiciler arsında görebilmeeekk!:KK52:

gamzenk çocuğun hevesi kursağında kalacak diye ben de endişeleniyorum canım yaa yapma artık hadi buluuş.:KK55:

Yazılılar sözlüler beni bekler ceku benim de işim başımdan aşıyor, ikinci dönem daha rahat bir dönem olsun hepimiz içinn...

Bu arada soracaktım unutmuşum jelicim sen ne zaman görüşmeyi düşünüyosun ayda bir telde görüşüp face ten konuşmaya başladığınız şahısla durumlar nedir? Bu çocuğa da bi isim bulsak iyi olucak sıfatı pek uzun oldu:))

canımmmm herşey yolunda gidecek ve muhteşem bir oyun sergileyeceksiniz ve en sonunda koltukların kabarıp gururlanacaksın iyi iş çıkardık diye
bizde izleyebilseydik keşke, 2 yada 3 saatlik uzaklıkta olsaydın gelirdik biz böcükümle : )

Cekucum .. NAsılsın görüşmeyeli. Bende işde kpss çalışıyorum. SÜper iyi geldi bana. Aklıma kötü şeyler gelince mat. testin alıp çözüyorum. Aklımdakiler dağılıyor. Kurs beni açtı çok iyi geldi bana. Neyse konuma döneyim :)
. Bu arada anneme anlatmıştım. Annem bir göreyim dedi. İyi bakalım bir görüş dedi. İşde sonrada onunla konuşmaya buluşmaya karar verdim. akşam konuştuk face de. msj atmıştı görüşelim diye . yine havadan sudan konuştuk. derken tekrar sordu. bende onu yazmaya çalışıyordum da beceremedim nasıl söyleyeceğimi :). benim için uygun dedim. Telefonumu istedi. içsesim ; Hayır desem olmaz. E nasıl görüşceksiniz başka dedim :) Sen şurda bekle desem mi diye de düşündüm . oda çocukça olmazmı dedim içimden :) ))) dün çok kararsız kaldım ama en mantıklısı vermek dedim. Ona da söyledim müsait değilim dedim aramadı. sen msj atarsan kaydederim seni dedim. işde böyle oldu. Pazar günü sabah mesaj atarım. Sonrası ne olacak bu sefer bende telaş başladı :) bakalım hayırlısı .

canım se,nin içinde hayırlısı olur inşallah, olumsuz düşünme vardır herşeyde bir hayır muhakkak

böcüküm gündüz konuştuğumuzda akşam ararım dedim sana ama arkadaşınla buluşacaksın diye rahatsız etmek istemedim seni canıım, yarın ders arasında dürterim ben seni . ))
sanada iyi eğlenceler diliyorum tadını çıkar bu güzel h.sonunun :KK66:)

X