"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

günaydın ; açılışı yapayım yine :)

bugün iyiyim neyse ki... off o depresif hallerde kalıcam diye çok korkuyorum ama o moda girince de çıkmam için güzel birşeyler olmalı...
ne mi oldu ; güzellik salonuma gittim tabii ki :KK37:

yaa o acılı huzurun yerini hiçbirşeye değişmem :KK53: feci bir gündü dün yaa ; o psikolojinin üstüne bir sürü aksilik de oldu iş yerinde... bütün gün beklediğim numuneler o kadar da "bana son dakika sürprizi yapmazsınız ; tüm detayları okudunuz değil mi ; şurası şöyle olacak ; buna mutlaka dikkat edin" diye kırk kere uyarmama rağmen inanılmaz bir son dakika sürprizi yaşattılar bana ; şoka girdm görünce... işi bilmeyen biri bil o kıyafeti görünce ne saçma şey der ama ben müşteriye göndereyim diye getiriyorlar bana... iyi ki kuryeye geç kaldık diye onlara güvenip göndermemişim off olacakları düşünemiyorum bile :KK50: ama artık birşey söyleyecek takatim kalmadığı için kibar kibar numuneyi geri verip ; lütfen düzeltir misiniz demekle yetindim...

güzellik salonum sonrası da yurtdışında yaşayan bir arkadaşım gelmişti izmire birkaç günlüğüne onunla görüştük... akşam 10 gibi buluştuk ; 1e kadar muhabbet ; çok iyi geldi...
arkadaş iyidir yaa :nazar:

rapuşum yaa ben söylüyorum çok "evde kaldım ben" diye ama tamam söz söylemicem bundan sonra... patronum beni sevsin gibi bir modda değilim , ama beni genelde koruyor ya geyik öyle başlamıştı... dediğin gibi içimdeki çocuğa dokunmuş biraz :) sevgilim terkettiğinde onun için ağlamamayı başarmak hiç de zor değildi benim için... sonuçta değmez diyebiliyordum ama bu hallerde kendimi teselli edecek birşey bulamıyorum... amaan neyse ; geçti işte uzunca süre de uğramasın o haller lütfen...

çileğimmmm nolur sen de kurtul o hallerden... tamam arasıra uğrasın da hep kalmasın... amasen hep uğra buralara...

gamzenkcim yaa ertelemeseydin keşke; nasıl tanıyacaksın böylee... gerçi sen hastayım da diyordun ama ben biraz da kaçma durumu sezdim :KK34:

neyse kızlar ben şu şakacı iş arkadaşlarıma bir bakayım bana ne sürprizler hazırlamışlar bu sabah :26:

hepinize güzel bir gün diliyorum ve de teşekkür ediyorum ; yazdığınız her cümle için :KK34:

günaydın hanımlar nasılsınız?

sizlerin arasına katılamıyorum uzun zamandır. Hayay devam ediyor. ben sizinle uzun zamandır iletişimde değilim. ama uzaktan haberlerinizi alıyorum. belki görmüşünüzdür beni :KK70: sizleri okumadan geçmiyorum.

Herşeyi oluruna bıraktım dostlar. Böcük, hayata, çilek , rapunzel, jeli, gamzenk, sm79.. kızlar herbirinize kucak dolusu merhaba yeniden. Yüzünüzden gülümseme eksik olmasın. Aynı zamanda mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle...

Son bir istek sizden.. Bu sayfaya katılımlarınız bekliyoruz.. Maddi yada manevi desteklerinizi bekliyoruz...

Sizleri bir sayfaya davet etmek istedim. Tekerlekli sandalye kamyanpasına katılmak istermisiniz? 15 katılımcı ile bir kardeşimize tekerlekli sandalye ile sevindiricez.

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik-sohbeti/494796-15-cesur-yurek-araniyor.html

merhaba kızlar,
nasılsınız? moraller bozuk gibi sanki,aman dert etmeyin allahaskına,
böcüğüm senin o patronunu Allah bildiği gibi yappsın,bu durumlarla ilgili espri ,korumacılık vs yapınca sevimli olduklarını sanıyorlar ,boşver gitsin,senden rahatı mı var memlekette,hangi evli kadın senin kadar süsleniyo :)))))))))keyfine bak.
strawcum sen de moralsizdin sanırım.canım benim ,bu bir süreç ,geçici bir dönem demek ki bu dönem yalnız olmak gerekiyormuş,dinle kafanı sen de sal kendini güzellik salonlarına böcük gibi hayatını yaşa,an geliyor kıymetini bilmediğin herşey kıymetli oluveriyor,
sacıuzunum,çalıskan öğretmenim,çok öpüyorum seni,kendine iyi bak
seillacım,sana kolay gelsin,her şey gelip geçecek hızla,her şey çok iyi olacak inşallah,sonuçları kacırmıs olabilirim.kendine iyi bak canım.
gamzenkcim valla şüpheli bir durum,dikkatli, izle gözlemle çocuğu,çok önyargılı olmamak lazım belki,kinden belki canı acıdığı için söylemiştir o cocuk o lafları sana bilemiyorum .sen kendin gözlemle,şimdi düşündüm,zamanında beni de birisi bir takım insanlar için uyarmıştı,adın bile anılmasın ortak tanıdığın bile olmasın diye.tabii bu tanısıklıgımın basında gelmiş bir uyarı değildi,ben hatunları tanıyıp kararımı verdikten sonra gelen bir uyarıydı ama çok doğruydu,yine de insan düşünüyor ,bir üni öğrencisi ne kadar kötü olabilir ki ??dikkatli ol canım,ama bir de bir şekilde karşı tarafı dinle bakalım,nasıl olacaksa tabii,aralarında tam olarak ne geçti acaba ? sinirli kısmını tam anlamadım .
okuduklarımdan aklımda kalanlar bunlar,hayata,rapuş,lamia ve varsa unuttuklarım öpüyorum hepinizi kendinize iyi bakın.
benim tedavim devam ediyor,bu hafta zorlu bir hafta olacak,aynı zamanda baska bir ışın tedavisi daha almaya baslıyorum.sanırım o sırada uyutulacağım,agrılı oluyormuş bu çünkü,ayrıca son kemom bu hafta,öbür hafta da ışınım bitiyor sanırım artık.son ikiye giriyorum yani,benim için dua edin sonuçları iyi olsun.sevgiler.

katinaaam :))
inşallah sonuçların iyi olacak... bu hafta için de dualarımız seninle ; Allah yardımcın olsun canım... yeni başlayacağın tedavi ne kadar sürecek peki ; uyutacakları yani?

seillamın anneciği için de sonuçlar güzel olacak inşallah...

bu arada suskun sultan da uğramış ; süpriz oldu...
eee hani diğerleri ?

ağır abi ile sinema günlerinin 2.sine katılmak üzere az sonra aranızdan ayrılacağım... :KK37:
servisten indiğim yerden alacak beni ; yine bir bir buçuk saat sonra organizatörümüz katılacak aramıza... sinema da 21.30da... o saate kadar artık muhabbet edicez...
yaa amaan olsun bitsin kurtulayım modundayım ne ilginç bir psikoloji , acaba çocuk da sezmiş midir :26:

günaydın ; açılışı yapayım yine :)

bugün iyiyim neyse ki... off o depresif hallerde kalıcam diye çok korkuyorum ama o moda girince de çıkmam için güzel birşeyler olmalı...
ne mi oldu ; güzellik salonuma gittim tabii ki :KK37:

yaa o acılı huzurun yerini hiçbirşeye değişmem :KK53: feci bir gündü dün yaa ; o psikolojinin üstüne bir sürü aksilik de oldu iş yerinde... bütün gün beklediğim numuneler o kadar da "bana son dakika sürprizi yapmazsınız ; tüm detayları okudunuz değil mi ; şurası şöyle olacak ; buna mutlaka dikkat edin" diye kırk kere uyarmama rağmen inanılmaz bir son dakika sürprizi yaşattılar bana ; şoka girdm görünce... işi bilmeyen biri bil o kıyafeti görünce ne saçma şey der ama ben müşteriye göndereyim diye getiriyorlar bana... iyi ki kuryeye geç kaldık diye onlara güvenip göndermemişim off olacakları düşünemiyorum bile :KK50: ama artık birşey söyleyecek takatim kalmadığı için kibar kibar numuneyi geri verip ; lütfen düzeltir misiniz demekle yetindim...

güzellik salonum sonrası da yurtdışında yaşayan bir arkadaşım gelmişti izmire birkaç günlüğüne onunla görüştük... akşam 10 gibi buluştuk ; 1e kadar muhabbet ; çok iyi geldi...
arkadaş iyidir yaa :nazar:

rapuşum yaa ben söylüyorum çok "evde kaldım ben" diye ama tamam söz söylemicem bundan sonra... patronum beni sevsin gibi bir modda değilim , ama beni genelde koruyor ya geyik öyle başlamıştı... dediğin gibi içimdeki çocuğa dokunmuş biraz :) sevgilim terkettiğinde onun için ağlamamayı başarmak hiç de zor değildi benim için... sonuçta değmez diyebiliyordum ama bu hallerde kendimi teselli edecek birşey bulamıyorum... amaan neyse ; geçti işte uzunca süre de uğramasın o haller lütfen...

çileğimmmm nolur sen de kurtul o hallerden... tamam arasıra uğrasın da hep kalmasın... amasen hep uğra buralara...

gamzenkcim yaa ertelemeseydin keşke; nasıl tanıyacaksın böylee... gerçi sen hastayım da diyordun ama ben biraz da kaçma durumu sezdim :KK34:

neyse kızlar ben şu şakacı iş arkadaşlarıma bir bakayım bana ne sürprizler hazırlamışlar bu sabah :26:

hepinize güzel bir gün diliyorum ve de teşekkür ediyorum ; yazdığınız her cümle için :KK34:

evt kaçtım bahanem oldu :p

bugünde bi kaç kez konuşma ortamı oldu. kibardı yine. hastaydın nası oldun filan dedi. soğuk davrandım biraz bende gayri ihtiyari :p duyduklarımdan hemen etkileniorum ya.

ark ım da dedi hiç bakma söylenenlere kendin tanımaya çalış dedi. bi sonraki stajı beraber almanız fırsat işte dedi. tanırsın orda iyice dedi.

bakalım kızlar kafam karışık biraz bilmiorum napcamı :26:

merhaba kızlar,
nasılsınız? moraller bozuk gibi sanki,aman dert etmeyin allahaskına,
böcüğüm senin o patronunu Allah bildiği gibi yappsın,bu durumlarla ilgili espri ,korumacılık vs yapınca sevimli olduklarını sanıyorlar ,boşver gitsin,senden rahatı mı var memlekette,hangi evli kadın senin kadar süsleniyo :)))))))))keyfine bak.
strawcum sen de moralsizdin sanırım.canım benim ,bu bir süreç ,geçici bir dönem demek ki bu dönem yalnız olmak gerekiyormuş,dinle kafanı sen de sal kendini güzellik salonlarına böcük gibi hayatını yaşa,an geliyor kıymetini bilmediğin herşey kıymetli oluveriyor,
sacıuzunum,çalıskan öğretmenim,çok öpüyorum seni,kendine iyi bak
seillacım,sana kolay gelsin,her şey gelip geçecek hızla,her şey çok iyi olacak inşallah,sonuçları kacırmıs olabilirim.kendine iyi bak canım.
gamzenkcim valla şüpheli bir durum,dikkatli, izle gözlemle çocuğu,çok önyargılı olmamak lazım belki,kinden belki canı acıdığı için söylemiştir o cocuk o lafları sana bilemiyorum .sen kendin gözlemle,şimdi düşündüm,zamanında beni de birisi bir takım insanlar için uyarmıştı,adın bile anılmasın ortak tanıdığın bile olmasın diye.tabii bu tanısıklıgımın basında gelmiş bir uyarı değildi,ben hatunları tanıyıp kararımı verdikten sonra gelen bir uyarıydı ama çok doğruydu,yine de insan düşünüyor ,bir üni öğrencisi ne kadar kötü olabilir ki ??dikkatli ol canım,ama bir de bir şekilde karşı tarafı dinle bakalım,nasıl olacaksa tabii,aralarında tam olarak ne geçti acaba ? sinirli kısmını tam anlamadım .
okuduklarımdan aklımda kalanlar bunlar,hayata,rapuş,lamia ve varsa unuttuklarım öpüyorum hepinizi kendinize iyi bakın.
benim tedavim devam ediyor,bu hafta zorlu bir hafta olacak,aynı zamanda baska bir ışın tedavisi daha almaya baslıyorum.sanırım o sırada uyutulacağım,agrılı oluyormuş bu çünkü,ayrıca son kemom bu hafta,öbür hafta da ışınım bitiyor sanırım artık.son ikiye giriyorum yani,benim için dua edin sonuçları iyi olsun.sevgiler.

haklısın katinam bende şüpheye düştüm. çocuğu uzaktan gözlemliorum. ne biliyimm normal duruo yani bi tuhaflık yok :p

aralarındaki tartışmayı tam bilmiorum. çocuğu kötüleyen üst sınıftan bi kız.

bence o çocuğu sevmediği için abarttı biraz. çünkü anlattğı bariz bi olay da yok. sadece kaba biri filan dio.

ben biraz daha soruşturiyim bakim :p

katinaaam iyi olmana sevindim canım dualarımız seninle yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin, sabır.
böcük düzelmene sevindim,1.30 saatlik kısımda sıkı muhabbet etmenizi diliyorum canım.
gamzenk arkadaşın da benim kafadanmış dimi, kendin karar vermelisin her durumda her şeye.

yine uğrdadım böcük :KK70:

gönül meselerinden uzak kalmadan yanaydım.. ..yazacak birşeyim yoktu ...

şimdi sizinle paylaşmak istediğim birşey var...

beni tekrar aranıza alacakmısınız.. fikirlerinize ihtiyacım var...

biri sizinle tanışmak istese. kahve ısmarlamak istese. nasıl bir yol izlersiniz. naısl cevap verirsiniz.

yüz yüze görüşmediniz. ark. vasıta oldu. netten görüştünüz..

katinaaam iyi olmana sevindim canım dualarımız seninle yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin, sabır.
böcük düzelmene sevindim,1.30 saatlik kısımda sıkı muhabbet etmenizi diliyorum canım.
gamzenk arkadaşın da benim kafadanmış dimi, kendin karar vermelisin her durumda her şeye.

evet o ark ım aynı senin dediklerini söyledi.

bugün biraz soğuk davrandım dünkü konuşmalardan etkilenip..

bakalım yarın belki mesaj atarım :p

gerçi mantıklı olanı da yüz yüze konuşmak ama işde tam ikna olamadım sanki..kendimi koştura koştura buluşmada bulmak istemiyorum.. çok istekli gibi ... ben sadece tanımak istedim. belkide konuşmaya ihtiyacım var onun etkisi..bilmiyorum..

ben tanımaktan yanayım ama 2 günde hemen evet dedi demesin arkamdan. gerçi bu 3.cü teklifi her konuşmadan sonra yüzyüze konuşalım diyor. ben uygun bir cümle bulamıyorum

benzer bi olayı ben de yaşıorum şu an. ben de tanımaktan yanayım öncelikle.

tanıma olayı da buluşmadan pek olmuyo sanki :p

üatelik sen yüzyüze hiç görmemişsin. belki görünce sevmiceksin yada tam tersi çok hoşuna gitcek belli mi olur :p

benzer bi olayı ben de yaşıorum şu an. ben de tanımaktan yanayım öncelikle.

tanıma olayı da buluşmadan pek olmuyo sanki :p

üatelik sen yüzyüze hiç görmemişsin. belki görünce sevmiceksin yada tam tersi çok hoşuna gitcek belli mi olur :p

haklısın ... sadece fotoğ. gördüm.

ortak tandıklarım var. en çok beni korkutan beni tanıyanların hakkımda yanlış düşünmesi. beni bilen bilir. ama işde belli bir yaşdan sonra ne biliyim aklım karıştı.

haklısın ... sadece fotoğ. gördüm.

ortak tandıklarım var. en çok beni korkutan beni tanıyanların hakkımda yanlış düşünmesi. beni bilen bilir. ama işde belli bir yaşdan sonra ne biliyim aklım karıştı.

seni tanıyanlar niye yanlış düşünsinki cnm anlamadım orayı ben ?

aman bilmiyorum işde saçmalamışda olabilirim.

bu pazar görüşürüm sanırım. bakalım ne olacak.. bir başak erkeğiyle anlaşmam zor ama bakalım nasıl olacak

X