"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

evet canım buluştuk görüştük.

Sohbet ettik. rahat ve hoş bir sohbet oldu. Arabayla aldı beni. Güzel bir yerde çay içtik. emin değilim bende negatif birşey bulamadım. Ayrılırken memnun oldum tanıştığıma deyince ben bir tuaf oldum sanki... görüşmek üzere ...dedi. bende görüşmek üzere dedim. Güler yüzle uğurladık birbirimizi. Ben msj attım teşekkr ettim . Benim için güzel bir gündü sohbetin çin teşekkür ederim dedim. benim için de güzel bir gündü teşşekür ederim dedi. Yorum senin Gamze ne anlamam gerekir.

Bizim sohbetimiz tamamen arkadaşçaydı birbirimizin aileleri hakkınd asorular sorduk. Hiç memnuyetsizlik olmadı ama belkide hissettirmek istemedi dedim. Bilemiyorum ki. Başak burcunun ne düşündüğünü kestirmek zor.

benim kararım net oluşmadı. onun kararı oluştumu çözemedim.

Son düzenleme:
evet canım buluştuk görüştük.

Sohbet ettik. rahat ve hoş bir sohbet oldu. Arabayla aldı beni. Güzel bir yerde çay içtik. emin değilim bende negatif birşey bulamadım. Ayrılırken memnun oldum tanıştığıma deyince ben bir tuaf oldum sanki... görüşmek üzere ...dedi. bende görüşmek üzere dedim. Güler yüzle uğurladık birbirimizi. Ben msj attım teşekkr ettim . Benim için güzel bir gündü sohbetin çin teşekkür ederim dedim. benim için de güzel bir gündü teşşekür ederim dedi. Yorum senin Gamze ne anlamam gerekir.

Bizim sohbetimiz tamamen arkadaşçaydı birbirimizin aileleri hakkınd asorular sorduk. Hiç memnuyetsizlik olmadı ama belkide hissettirmek istemedi dedim. Bilemiyorum ki. Başak burcunun ne düşündüğünü kestirmek zor.

benim kararım net oluşmadı. onun kararı oluştumu çözemedim.

çok heycanlanıodun bak güzel geçmiş gibi buluşmanız :) belki o da senden emin olamadığı için çok belli edememiştir duygularını.

ilk buluşma daha bu. zaman gösterir bnce.

peki ben şimdi benim beklemem mi gerekir yoksa... aynı devam etmem mi gerekir. ne yapmam gerekir. hangisi uygun olur çözemedi. ben daha önceki tanıştığım görücü olanlarla asla msjlaşmadım.

şimdi biz kendi aramzıda buluştuk arada aracı yok. aracı çekildi :) sanki. kendi işleriyle meşgul. o sadece tanışın bu işler kısmet işi. İyi biridir. Ama seneler önce tanırdım dedi.

aklım olur mu olmaz mı diyor. ben düşünüyorum da karşı taraf olmaz derse diye bazen düşüncelere dalmak bile istemiyorum. Ben açık sözlü biride değilim. ondan şunu duymayı isterdim. Tekrar görüşmek isterim sende istersen demesini bekledim açıkça. o memnun oldum tanıştığımıza deyince ... ben biraz bozuldum .. ama oda iyi neyeten mi dedi bilemiyorum

Son düzenleme:
peki ben şimdi benim beklemem mi gerekir yoksa... aynı devam etmem mi gerekir. ne yapmam gerekir. hangisi uygun olur çözemedi. ben daha önceki tanıştığım görücü olanlarla asla msjlaşmadım.

şimdi biz kendi aramzıda buluştuk arada aracı yok. aracı çekildi :) sanki. kendi işleriyle meşgul. o sadece tanışın bu işler kısmet işi. İyi biridir. Ama seneler önce tanırdım dedi.

aklım olur mu olmaz mı diyor. ben düşünüyorum da karşı taraf olmaz derse diye bazen düşüncelere dalmak bile istemiyorum. Ben açık sözlü biride değilim. ondan şunu duymayı isterdim. Tekrar görüşmek isterim sende istersen demesini bekledim açıkça. o memnun oldum tanıştığımıza deyince ... ben biraz bozuldum .. ama oda iyi neyeten mi dedi.

belki öylesine demiştir. fazla takılma. her sözümüzü düşünerek söylemiyoruz sonuçta.

hem iyi bişey söylemiş.

bence şu an beklemelisin. yani ilk sen msj atma. ilk adım ondan gelmeli .

eğer o da hoşlandıysa bugün yarın msj atacaktır yada arayacaktır :KK66:

sen çocuktan hoşlanmışa benziosun hadi bakalım hayırlısı :))

kendi duygularım gerçek olmayabilir. çevremde etkilemiş olabilir.

ilgi hoşuma gitmiş devamını istemişde olabilirim. daha önce görüştüğüm kişiler hep bir şekilde itici gelmişdi. bu çocukda bir iticilik hissetmedim.

ama hoşlanmadım desem yalan olur. kendime itiraf etmem lazım sanırım.zor olsada :)

Son düzenleme:
kendi duygularım gerçek olmayabilir. çevremde etkilemiş olabilir.

ilgi hoşuma gitmiş devamını istemişde olabilirim. daha önce görüştüğüm kişiler hep bir şekilde itici gelmişdi. bu çocukda bir iticilik hissetmedim.

ama hoşlanmadım desem yalan olur. kendime itiraf etmem lazım sanırım.zor olsada :)

inş o da hoşlanmıştır. bana olumsuz gibi gelmedi.

topiğimizin şansı açılıyo maşallah diyeyim :nazar:

:nazar: nasip Allah hayırlısını nasip etsin.

gamzenk sen degörüşecektin diye hatırlıyorum... ne oldu ne zaman görüşeceksin

:nazar: nasip Allah hayırlısını nasip etsin.

gamzenk sen degörüşecektin diye hatırlıyorum... ne oldu ne zaman görüşeceksin

evt cnm o davet etti cuma günü gidelim diye ama ben bahane uydurdum .

başka zaman olsun dedim.

kafam karıştı çünkü arkadaştan duyduklarımdan sonra :KK43:

ne güzel herkes bırlerını bulmaya başlamış bende ıstıyorum ya ne yalan soylıyım gerçi ayırcak vaktım yok ama hayatıma byenı bırısı gırsın bır heyecan olsun ıstıyorum artık.Herkes sevgılısıyle ben garıp kalıyorum.

doğru hatırladım ark. kötü şeyler söylemişdi. Aslımda sende onu deneyebilirsin onu kızdırmaya çalış belki ark. haksız çıkar. arkadaşlara bazen hiç güven olmaz. kendin test et. Ayırmak için bile söyleyebilir. insanları tanımadan bilemezsin.

ne güzel herkes bırlerını bulmaya başlamış bende ıstıyorum ya ne yalan soylıyım gerçi ayırcak vaktım yok ama hayatıma byenı bırısı gırsın bır heyecan olsun ıstıyorum artık.Herkes sevgılısıyle ben garıp kalıyorum.

hayata işde düşünmeye başlarsan yanlış kararlar verir başka insanların canını yakarsın. Zamanla yanlızlıkdan değil gerçekten beğendiğin insanla karşılaşman lazım. emin olmadan adım atmamak lazım.

doğru hatırladım ark. kötü şeyler söylemişdi. Aslımda sende onu deneyebilirsin onu kızdırmaya çalış belki ark. haksız çıkar. arkadaşlara bazen hiç güven olmaz. kendin test et. Ayırmak için bile söyleyebilir. insanları tanımadan bilemezsin.

ark lara güven kesinlikle güven olmaz. güvenemiyorum zaten kimseye. ama etkilenio insan yine de :p

tanımaya çalışıyorum bakalım cnm. gayet kibar davrandı şu ana kadar. görcez bakalım nolur bilemiyorum hayırlısı demekten başka..

yeni birisinin heycanı güzel oluyo evt. sonu da güzel biterse tabi :p

inşallah olur cnm..

en son bi çocukla konuşuodun noldu o iş?

geçoldu ben yatayım artık. yarın görüşmek üzere.

Hayırlısı gamzenk , umarım hoş ve güzel gelişmler olur.

Öpüyorum sizi.

Son düzenleme:
sıpsevdi olduğum için malesef hıcbırsey olmadı ilgim bitti.
Benım ılgımın bıtmeyecegı körü körüne aklımı alacak bırısı olması lazım bakalım kısmet zaten bırısı olsun dıye olmasını beklemıyorum erkeklere de güvenım kalmadı zaten.

günaydın ; iyi haftalar kızlar :KK34:

güzel bir haftasonu geçirdim ; gerçi dün arkadaşımla görüşemedik ama yine de güzeldi... odamı topladım; fazlalık kıyafetleri ayırdım, temizlik yaptım, yemek yaptım... sabahtan güzellik salonu ziyaretimi saymazsak tam anlamıyla pazar günüydü... hatta jeliiii inanamazsın ama ütü bile yaptım :KK37:

suskuncum, sevindim senin adına... sizin aranızda önceden birşeyle olmamış olması rahat sohbet etmenize sebep olmuştur... bundan sonraki görüşme biraz daha farklı olabilir :KK1: bu tarz tanışmalarda böyle oluyor ; biraz objektif olabiliyorsun; hatta ilk başta hoşlanmamak en güzeli sanırım :KK37: olumsuz dşüncelerle ayrılmamak bi sonraki görüşmenin işareti bence... teşekkür mesajını da atmışsın ; o da memnun kaldıysa görüşmenizden tekrar iletişime geçecektir... ben mesela öyle bir mesaj atma ihtiyacı hissetmedim...

rapuşum benimle ilgili yazdığı şeyde haklı olabilirsin... ben birşey yapmayayım ama o yapsın hali var korkarım :18:
ya cts 4 hatun kişi toplaştık... bunlardan biri arkadaşım ; birini daha önce görmüştüm; diğerini de ilk kez görüyorum... bir ara muhabbet eşlerine/sevgililerine hangi ev işini yaptırabildiklerine ; bunlarla ilgili deneyimlerine filan döndü... bu muhabbeti yapanlar da üniversitelerde çalışan akademik hayatı ola insanlar yani öyle ev hanımı komşu teyzeler ve kızları değil... sinir oldum... o an amaan dedim olsun da çamurdan mı olsa acaba; bu ağır abiye azcık yüz vereyim en kötü şu muhabbette "benim ki de hiç iş yapmaz" diye söyleyecek sözüm olur... :KK37:

gamzenkcim ; sen de bir an önce görüş bence , erteleme... ayrıca çocukla buluştuğunuzda da arkadaşının söylediklerini aklına getirme... bence kızdırmaya da çalışma çocuğu daha tanımadan... :KK34:

hayata ; bence de seni kör edecek adamı isteme artık... biraz zihninin açık olduğu bir ilişki yaşamak daha kolay olsa gerek :) öbür türlüsü genelde taraflardan biri için işkenceye dönüyor...

rapuşuummm ; nasıldı oyunun anlat bakalım... bir de kamerayla filan çektiniz mi ?

X