"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yaa göremedin demek ; ben de güzel birşeyler yazacaksın da ben de gülümseyerek okuyacağım diye sevinmiştim :)
neyse yarın inşallah :)

bugün organizatör arkadaşa da söyledim açık açık tarzı bana uygun değil diye... ona da bakıcaz işte...

az önce patronum beni sinir etti ... bir arkadaşa karşı güya beni koruyor o bugün sinirli kızdırma filan diye... çocuk da ama dedi sen de hep böcüğü koruyorsun ama karşısındakini korumuyorsun dedi bu hep bahsettiğim arkadaşımı söyleyerek... sevgili patronum da evet çünkü o aşık dedi; böcük de hep sinirli acaba neden ... sanki etrafta aşık olacak adam var da ben olmuyorum... off yaa... neden kötü hissettirmek için bu çaba anlamıyorum ya da ben mi çok alınganım :KK25:

Hayır canım alıngan filan diilsin resmen laf dokundurmuş işte. Hep kötü hissediceksin ki onlar kendi kötülüklerini ve b.ktan hayatlarını unutsunlar canım sebep bu. Kendi hayatından bezen her evli salak, bekarlara sarıyor. Sallama üzme kendini böcüğümmmm. :KK19:

Son düzenleme:
rapuşumm nasılsınn ??

Bittim artık kızlar ben yorgunluktan, yetişemiyorum hiçbir şeye bu nasıl iş yaa öğretmen yatıyordu hani?:KK43:(( Yatmak istiyorum ben.

Valla gamzenkim garip şeyler oluyor bu ara, eskiden hiç ısınamadığım kişilerle iyi ısındığım muhabebetimin olduğu kişilerle mesafeli olmaya başladık. Nasıl oldu ben bile anlamadım. :))

Bir de şey düşündüm, kendimi güçlü hissediyorum da bazen ciddi anlamda boşlupğa düşüyorum, psikolog işe yarar mı acaba yaa... Ya da hayat koçu filan mı bulsam napsam ne dersiniz?

günaydın kızlar... güzel bir gün olur umarım...
yarım saat kadar erken geldik bugün valla süper oldu ; kimseler gelmeden kahvaltımı yaptım, dün ben çıktıktan sonra gelen mailleri okudum ve cevapladım...
buraya yazdıklarınızı da okudum :)

gamzenkcim yaa ne güzeeeel ; bak tatil sonunu filan beklemek zoruna kalamayacaksın anlaşılan :))
bence görüşün haftasonu birşeyler içmek ne kadar sürer ki ; hem çocuğun aklı sendeyken zaten ders çalışamayacak :))
üstelik çalışmaya güzel de bir mola vermiş olur... ince düşünmek istiyorsan böyle düşün :KK34:

lamiacım ; kafanın karışık olması normal ; ne diyeyim umarım en kısa zamanda herşey netleşir kafanda... :)

cekumm yaa beni de kaplumbağalar arasına alabilirsin bence... bu çocuk olmayacak çünkü yaa düşündükçe içime sinmiyor...
dün tekrar aradı cuma görüşelim diye... benim de normalde yurtdışında olan bir arkadaşım var birkaç haftalığına gelmiş... izmire de prş gelip pazar gidecek ama programı onun da tam belli değil... ben de çocuğa bunu söyledim cuma olmaz diye , o zaman sen bak uygun günü söyle dedi... sonra da akşam aradım tamam cuma olsun diye... ayy bir an önce olsun bitsin gibi bir ruh halindeyim... dün de hani bahsettiğim bir abla vardı ya severim demiştim... o çağırdı biraz konuşalım diye... kendini kötü hissetmiş baskı yapıyor diye; sonra çocukla ilgili birkaç şey sormuş orgaizatöre :) evlenmeyi istiyor mu filan diye... o da şimdiye kadar ki ilişkileri pek uzun sürmedi ama doğru düzgün biri de çıkmadı karşısına filan demiş ; çocuk 35yaşındaymış... pek göstermiyor ya da insan 30 olunca 35 de küçük görünüyor demek gözüne :) abla üzülmeni istemem, dikkat et filan dedi... sonuçta insanın tavırları karşısındakine göre şekil alır... tamam elbette hoop evlenelim diye düşünmüyorum ben ; evlenelim diye başlarsın olmayabilir... ama şu yaşımdan sonra da sırf eğlenmek için birini istemem özellikle de tarzım değilken... off valla içim sıkılıyor...

rapuşummm ; ben de tekrar yoğunluğum başlasın istiyoruuum... bu cts dil kursu ile grüşmeye gideceğim... ayy pek heyecanlıyım :)

jelimm bugün gitcektin dimi doktora... ararım seni ben :)

neyse öpüyorum hepinizi :KK23:

senin neden içine sinmedi ki belki iyi biridir. Hem çocuk kötü bişey dememiş bugüne kadar evliliği düşüneceği biri çıkmadığı için düşünmemiş seninle düşünmeyeceği anlamına gelmez ki. Zaten bence ısrarla evlilik istyene erkek bana çok itici geliyor. ama içine sinmiyorsa da yapacak bişey kalmıyor. sadece zaman kaybı oluyor karşı taraf içinde hayal kırıklığı

Bittim artık kızlar ben yorgunluktan, yetişemiyorum hiçbir şeye bu nasıl iş yaa öğretmen yatıyordu hani?:KK43:(( Yatmak istiyorum ben.

Valla gamzenkim garip şeyler oluyor bu ara, eskiden hiç ısınamadığım kişilerle iyi ısındığım muhabebetimin olduğu kişilerle mesafeli olmaya başladık. Nasıl oldu ben bile anlamadım. :))

Bir de şey düşündüm, kendimi güçlü hissediyorum da bazen ciddi anlamda boşlupğa düşüyorum, psikolog işe yarar mı acaba yaa... Ya da hayat koçu filan mı bulsam napsam ne dersiniz?

bu eskiden ısınamadığın şimdi ısındığın kişiler arasında aday olabilcek biri mi var yoksa :KK55:

hayat koçu olayını bilmiorum ama psikolog kesinlikle iyi gelir.

15 tatile az kaldı o zaman rahatlarsın inş:p ben de dört gözle bekliorum tatili az kaldı..

Son düzenleme:
Yok canım yaa erkeklerden soğudum ben zaten olsa ne fark eder.:KK53:
Sosyal ortam tamamen değişiyor, onu demek istemiştim aday filan yok:)
Olmasın da zaten, cidden baş belası bunlar yau:))

Birbirine zıt iki grup vardı, ben iki grupla da iyidim her zamanki gibi:)
Anlamsız buluyodum zıtlaşmaları.
Sonra bi grup kend kendine uzaklaşınca ben diğer gruba yakın gibi görünmeye başlamıştım.
Şu an iki taraf da kendi hatalarını fark etmeye başladı.
İçten içe karşı tarafa hak verir konuma bile gelindi.
Ben sabit duruyorum aslında iki tarafında hatalarını yüzlerine söylerim hep.
Şu an işler değişince ben diğer gruba yakın gibi görünmeye başladım:))))
Karışık gibi ama diil aslında.
Neyse işte hayat böle.:KK9:

Sen tatilde görüşmeye başlarsın İnşallah canım artık:)

Psikolog ne der acaba, "boşluk" hususunda?
Şey derse diye çekiniyorum, hayatında biri yok ondan filan ima eder mi acaba bunu yaa:KK43:(
Bi de ondan duyarsam tümden göçmeyim sonra.:KK24:

Son düzenleme:

Evet yaa hani öğretmenler yatıyordu ben de yatmak istiyorum. Yazılı oku soru hazırla sözlü notu ver, bi de bugün okul kütüphanemize açılış yaptık slayt hazırla fotoğraf çek, koşturup duruyorum valla yaa. Bi de okul dergisi çıkartcakmışız onda da görev verdiler, klonlanmak istiyorum ben
Gamzenk böyle olması iyi olmuş bence hem hemen atlamamış oldun hem de mantıklı bir bahanen olmuş. Herşey güzel olacağa benziyorrrr :)
Böcük bir kere daha görüş o zaman karar ver bence çünkü nasıl biri olduğu konusunda net fikirler oluşmadı sanırım kafanda. Hem bu sefer sinemaya gitmeyin oturun bişeyler yiyin için sohbet edin, sonrasında kararını verirsin.
Seillam inşallah güzel çıkar sonuçlar.
Hepinizi öpüp kaçıyorum yazılılarımı okumam lazım :KK43:

Sonra bi grup kend kendine uzaklaşınca ben diğer gruba yakın gibi görünmeye başlamıştım.

Şey derse diye çekiniyorum, hayatında biri yok ondan filan ima eder mi acaba bunu yaa:KK43:(

şimdi sana öyle gelio erkeklerden nefret ettim diosun. karşına düzgün biri çıkmadığı için. gerçi dört dörtlük düzgün erkek yok tabi de.

en anormali bulduğu için seni hepsini öyle sanıyo insan.

inşaallah en kısa zamanda karşına hoşlanabilceğin adam gibi bi adam çıkar. bak o zaman nası birden deişşio fikirlerin :)

psikolog hayatındaki boşluğun yalnızlıktan kaynaklandığını söyleyebilir. çünkü en başta sordukları soru o oluyo. hayatında biri var mı die sorarlar başta. ama çok faydasını görrsün diorum ben. herkes gitmeli aslında kimin derdi yok ki bi başkasına anlatmak her zaman iyi gelir..

msn e girersen hbr ver konuşuruz istersen :KK66:

Son düzenleme:
Evet yaa hani öğretmenler yatıyordu ben de yatmak istiyorum. Yazılı oku soru hazırla sözlü notu ver, bi de bugün okul kütüphanemize açılış yaptık slayt hazırla fotoğraf çek, koşturup duruyorum valla yaa. Bi de okul dergisi çıkartcakmışız onda da görev verdiler, klonlanmak istiyorum ben
Gamzenk böyle olması iyi olmuş bence hem hemen atlamamış oldun hem de mantıklı bir bahanen olmuş. Herşey güzel olacağa benziyorrrr :)
Böcük bir kere daha görüş o zaman karar ver bence çünkü nasıl biri olduğu konusunda net fikirler oluşmadı sanırım kafanda. Hem bu sefer sinemaya gitmeyin oturun bişeyler yiyin için sohbet edin, sonrasında kararını verirsin.
Seillam inşallah güzel çıkar sonuçlar.
Hepinizi öpüp kaçıyorum yazılılarımı okumam lazım :KK43:

inşallah cnm bakalım umarım güzel olur :))

topiğimizin şansı dönsün artıkkk..

iyi akşamlar kızlarrr : )
bugün dr.a gittim, fizik tedavi verdi
ağrın olduğunda boyunluğunu takabilirsin dedi
ama fizik tedavi sonrası çok iyi korumak gerekiyormuş eğer koruyamassan daha fazla ağrın olabiliyormuş
son 2 haftadır da burası çok soğuk, acaba diyorum biraz daha beklesemde mi gitsem fiziğe bilemedim..

böcüküm şuan çirkinleşmekle meşgul : ))
çabuk gel kuzucumm, bak ben buradayım bu saatte : ))

gamzenk canım sende çocuğu ertelemeseymişin iyimiş ama vardır herşeyde bir hayır :))
valla güzelim bu çocuk gayet normal davranıyor bence, bu zamana kadar hepimize tospalar denk geldiği için karınca misali oldu ilerlemeler
hatta o bile olmadı ama neyse..
haftalarca karşıdan melül melül bakıp beklerkende milyonlarca senaryo kurup can sıkmak gereksiz
en azından görürsün bişeyler içer bişeyler yaparsınız bikaç defa baktın olmayacak okul bitmeden fırsatları değerlendirmeye devam edersin :KK66:)

rapuşşşşş nerdesin burçtaşımmm : ))
psikolog iki türlüde iyi geliyor insana, hem maddi hem manevi : ))))))
kuzucum karışıklık yada ne bileyim doğrulanma konularında inanılmaz rahatlıyorsun ve dimdik hissediyorsun kendini ama onun haricinde enini sonunu bildiğin bir mevzu konusunda söyleyecekleri zaten senin bildiğin şeyler
iş sende bitiyor yani :KK66:)

seillacım sende biraz daha iyimişin orada, çok sevindim buna
anneciğinin sonuçlarıda inşallah iyi çıkar, dualarımdasın bebeğim

cekuuuuuuuu kaplumbaaaaaaa arkadaşımmmm : ))))
amaaaann napalım, şu sıra bizede bekleme sırası gelmiş olsun

katinacım sen nasılsın? iyimisin????

lamia sende kafası karışık gruptasın sanırım
acele etme canım, ne demişler acele işe şeytan karışır :)))

unuttuğum varmı kızçelerimm
hadi toplaşında muhabbet edeliim azcıkk

ama fizik tedavi sonrası çok iyi korumak gerekiyormuş eğer koruyamassan daha fazla ağrın olabiliyormuş
son 2 haftadır da burası çok soğuk, acaba diyorum biraz daha beklesemde mi gitsem fiziğe bilemedim..

gamzenk canım sende çocuğu ertelemeseymişin iyimiş ama vardır herşeyde bir hayır :))
valla güzelim bu çocuk gayet normal davranıyor bence, bu zamana kadar hepimize tospalar denk geldiği için karınca misali oldu ilerlemeler
haftalarca karşıdan melül melül bakıp beklerkende milyonlarca senaryo kurup can sıkmak gereksiz
en azından görürsün bişeyler içer bişeyler yaparsınız bikaç defa baktın olmayacak okul bitmeden fırsatları değerlendirmeye devam edersin :KK66:)

kuzucum karışıklık yada ne bileyim doğrulanma konularında inanılmaz rahatlıyorsun ve dimdik hissediyorsun kendini ama onun haricinde enini sonunu bildiğin bir mevzu konusunda söyleyecekleri zaten senin bildiğin şeyler

okulda birbirimizi gördüğümüz zaman konuşuoruz cnm. bakışmalar geride kaldı :p

şu an grip semptomları var bende. burnum filan akıo :p pek buluşcak halde olamayabilirm hafta sonu :p

bakalım tekrar dicek mi bu hafta gidelim diye :p

evett nerdesinizz millettt gelsenizee !!!!

psikolog yorumuna katışıyorum arkadaşım o kadar para verince ister istemez bi hafifleme olur insanda :)

psikolog benim bildiğim yorum yapmaz sadece dinler rapuşçum

okulda birbirimizi gördüğümüz zaman konuşuoruz cnm. bakışmalar geride kaldı :p

şu an grip semptomları var bende. burnum filan akıo :p pek buluşcak halde olamayabilirm hafta sonu :p

bakalım tekrar dicek mi bu hafta gidelim diye :p

evett nerdesinizz millettt gelsenizee !!!!

biliyorum tatşım, gelip konuşmuş iyide yapmış
ben bundan önceki mevzuları örnek olarak vermiştim, öyle olmasından çok çok iyidir diye
aman dikkat et, bu seneki grip paçavra gribiymiş, sarsıcı oluyor ve geçmek bilmiyor
bizimkilerde geçen haftalarda gripti 10 gün toparlanamadılar
hatt yeğenlerim 2 3 defa acile gitti

sealamlaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrr

aleykümselaaammmm :))))))

psikolog yorumuna katışıyorum arkadaşım o kadar para verince ister istemez bi hafifleme olur insanda :)

: )))))))

rapuuuuuşşşşşşşş rahatlamayamı gittin yoksaaaa
böcüüüüükkk sende çirkinleşemedinmi canım sen dahaaa

biliyorum tatşım, gelip konuşmuş iyide yapmış
ben bundan önceki mevzuları örnek olarak vermiştim, öyle olmasından çok çok iyidir diye
aman dikkat et, bu seneki grip paçavra gribiymiş, sarsıcı oluyor ve geçmek bilmiyor
bizimkilerde geçen haftalarda gripti 10 gün toparlanamadılar
hatt yeğenlerim 2 3 defa acile gitti

aleykümselaaammmm :))))))

: )))))))

rapuuuuuşşşşşşşş rahatlamayamı gittin yoksaaaa
böcüüüüükkk sende çirkinleşemedinmi canım sen dahaaa

hadi ya. bana da arkadaşımdan bulaştı zaten o da iki hftadır grip atlatamadı bi türlü :KK43:

ilaç aldım ama grip hemen geçmez ki. salya sümük rezil olcam çocuğun yanında :KK37:

evett rapuş nereye gitti yaaa :KK19:

günaydın kızlar... yahuu hep ben açıyorum ama topiği yaaa...

jelimm yaa laptopu taşımayayım diye almamıştım yanıma ama keşke alsaymışım... valla bütün akşam oturup sinirden ağlayacağıma sizle muhabbet iyi olurdu... salak ben işte... şimdi nasıl başım ağrıyor ; gözler de bombaaa ; tam bir kurbağa oldum :KK53: ayy durup durup ağladım valla tutamadım kendimi :KK43: düşündükçe patronumun o aptal lafından sonraki kahkahalarını... türk filminden çıkmış kötü adam kahkahaları düşünün ; hem de yalnızlığınızla dalga geçen... ayy karşılıklı gülmekte kıpkırmızı bile oldular... normalde altta da kalmazdım ama ağzımı bile açmadım... neyse bir süre patronummuş gibi davranayım da görsünler bakalım evde kalmış hatun kaprisi nasıl olurmuş :KK37:

lamiacım sen sormuşsun galiba bu tanıştığım çocukla ilgili... konu çocuğun evlilik düşünüp düşünmemesi değil zaten ; dediğin gibi insanın fikirleri karşısındakine göre de ; zamanla da değişebilir... ama bundan önce çocuğun tarzı bana göre değil... ağır abi halleri var ; konuşması oturması filan... insanın arkadaşları da kendine benzer ; birlikte olduğu insanlar da... ben bu çocuğu arkadaşlarım arasında düşününce içime sinmiyor ; bariz bir fark var... ben böyle hali tavrı olan akrabalarımla bile mümkün olduğunca az görüşürüm... ama yine de görüşeceğim ama hani hoşlandığın biriyle yapılan bir görüşme gibi değil...

cekucum ; rapuşum kolay gelsin size... kardeşim de öğretmen , üstelik dersane öğretmeni de olunca ders saatleri oldukça fazla... o da helak olmuş bir şekilde geliyor eve...
hepinize kolay gelsin :))

bu arada rapuşum psikolog yerine yaşam koçu daha mı eğlenceli ve havalı olur acaba :KK37:

jelimm yaa laptopu taşımayayım diye almamıştım yanıma ama keşke alsaymışım... valla bütün akşam oturup sinirden ağlayacağıma sizle muhabbet iyi olurdu... salak ben işte... şimdi nasıl başım ağrıyor ; gözler de bombaaa ; tam bir kurbağa oldum :KK53: ayy durup durup ağladım valla tutamadım kendimi :KK43: düşündükçe patronumun o aptal lafından sonraki kahkahalarını... türk filminden çıkmış kötü adam kahkahaları düşünün ; hem de yalnızlığınızla dalga geçen... ayy karşılıklı gülmekte kıpkırmızı bile oldular... normalde altta da kalmazdım ama ağzımı bile açmadım... neyse bir süre patronummuş gibi davranayım da görsünler bakalım evde kalmış hatun kaprisi nasıl olurmuş :KK37:

lamiacım sen sormuşsun galiba bu tanıştığım çocukla ilgili... konu çocuğun evlilik düşünüp düşünmemesi değil zaten ; dediğin gibi insanın fikirleri karşısındakine göre de ; zamanla da değişebilir... ama bundan önce çocuğun tarzı bana göre değil... ağır abi halleri var ; konuşması oturması filan... insanın arkadaşları da kendine benzer ; birlikte olduğu insanlar da... ben bu çocuğu arkadaşlarım arasında düşününce içime sinmiyor ; bariz bir fark var... ben böyle hali tavrı olan akrabalarımla bile mümkün olduğunca az görüşürüm... ama yine de görüşeceğim ama hani hoşlandığın biriyle yapılan bir görüşme gibi değil...

cekucum ; rapuşum kolay gelsin size... kardeşim de öğretmen , üstelik dersane öğretmeni de olunca ders saatleri oldukça fazla... o da helak olmuş bir şekilde geliyor eve...

bu arada rapuşum psikolog yerine yaşam koçu daha mı eğlenceli ve havalı olur acaba :KK37:
Aman canımcım densiz insanların küçücük beyinleriyle yaptığı aptalca espirilere mi üzülüyosun. hem insanların yaptığı espiri ve güldükleri şeyler zeka seviyesini gösterirmiş karşındaki de o kapasitede bir insan işte.
Çocuğun tarzı uymuyorsa ısınmak zor olur ama sen yinede nimete nankör gelme bence :) görüş belkide göründüğü gibi değildir

aaa böcüküm bilseydim arardım seni, nette edemediğimiz muhabbeti telde ederdik
bende sandımki işin uzun sürdü yada ondan sonra proğram falan yaptın :KK43:(
akşam evde yalnızdım, bizimkiler çocukları akşam sirke götürdüler, kendileride gitti
ben duş aldım diye çıkmak istemedim üşütmeyeyim diye
dangalak insanları çok fazla kaale almayacaksın canım benim, sıkma canını hiç
onlar evlideçokmu mutlu sanki, kimin eli kimin cebinde bellimi bu devirde
evli barklı nice insanlar kadını olsun erkeği olsun gözler fıldır fıldır dışarda, hatta flört bile edenler var başkaları ile
bu halleri sanıyormusunki mutluluktan, onlarda bal gibi mutsuz ama işte ne var onların kulbu hazır
evli mutlu ve çocuklular güyaa ama güya iştee
bende akşam annemler geldikten sonra muhabbet arasında görüşmediğim bir kız vardı mahalleden, eskiden arkadaştık.
Evlenmişti çocuğu olmuş, Hey allahım dedim yaa o bile evli barklı çocuklu oldu ya bırak gerisini
hatun bütüüüüünnn gün uyurdu, ama öle böle değil saat akşam 4-5 olurdu mesela uğrardık birbirimize kapıyı çal çal kimse açmaz
derdik bu kız yine uyuyor, duymazdı bile kapıyı
neler var neler, can sıkmaya değermi hiç, vardır herşeyde bir hayır, bu sene uğurlu gelecek hepimize sen hiiiiiççç sıkma o tatlı canını
seviyorum seni arkadaşımm : )

Son düzenleme:
X