"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Aa bu şubatta evlencek miydiniz siz, ee yeni olmuş bu ayrılık o zaman kızıımm. Baya öküzmüş o da, senin planlarını değiştirip sonra ayrılıyor. Ya da ayrılığa sebep oluyor neyse işte. Neyseee, umarım senden önce evlenmez.

evet cicim çok ince düşünüyosun. tamam ağırdan almak iyidir abla tavsiyesi dinle ama abartıpta çocuğun hevesini de kaçırma şaka şaka gayet iyi gidiyosun bence görüşmek için uğraşsın ki kıymet bilsin dimi ama

ayyyy rapuşuuummm deşme yaramı ömrümü yedi ömrümüüüü. 4 yıl helak oldum ama sevdim de. ya şubat olayı biraz benim baskımla oldu kabul :) ama sonuçta başına silah dayamadım adamın karar aldık şubat diye. karar aldık ama bi türlü söz nişan yok şu gün olsun yok bugün olsun yok en sonunda bahar sonu gibi bitti sonra şimdikiyle tanıştım işte.
yok kız ne evlenmesi arayıp duruyo eskisi açmıyorum şu an. ama kafam çok karışık. ooff off sormayın kızlar. yıllarımı verdim çok sevdim ama ayrıldık. durmadan mesajlar atıyo ki nişanlanacağımı da söyledim.en son dün gece sensiz bir hayat istemiyorum demiş. allak bullak oldum uykularım kaçıyo ya

:)))) O ne öyle yaa Küçük Emrah filmi gibi... Benü dört sene oyaladı soona gitti a dostlaaaarrr, şincik başka bi aga buldum diyi gurur yapıyo dönsem gene dirsek gösterir a dostlaaarrr!

bncede ağırdan almak en iyisi :)

bişe sorcam. benim kafam karıştı sen şimdi ayrıldın mı tamamen yoksa devam edio musunuz ilişkiye?

Son düzenleme:
:)))) O ne öyle yaa Küçük Emrah filmi gibi... Benü dört sene oyaladı soona gitti a dostlaaaarrr, şincik başka bi aga buldum diyi gurur yapıyo dönsem gene dirsek gösterir a dostlaaarrr!

ayyy cicim sen fazla küçük emra izlememişsin sanırım ya da benzetme yeteneğin sıfır.onda esas kız mutlaka kötü yola düşer daha benim çok yolum var yani :) ahahahah ondan da ne küçük emrah olur bee küçük emrahta bile ruh var ama ondaaa. ayy hakkını yemeyeyim be duygusaldır ama öküz postuna bürünür erkekliğe halel getirmez

bncede ağırdan almak en iyisi :)

bişe sorcam. benim kafam karıştı sen şimdi ayrıldın mı tamamen yoksa devam edio musunuz ilişkiye?

canım bu 4 sene süren vatandaştan mayıs gibi ayrıldım. temmuzda da şu an görüştüğüm evlenmiş boşanmış olan erkek arkadaşımla görüşmeye başladım. yani şu an görüştüğüm kişiyle yola devam ama son bi haftadır da eski sevgilim arıyo durum bundan ibaret arz ederim :)

Hıı o aklıma gelmemişti bak:))) Kendine haksızlık etme daha çok yolun varmış bak:))) Alemsin yaa.

Onu bilerek yapıyolar canım yaa bence, duygularını gizleyen adamlar edalarında, evlerine gidince afedersin o...ra o...ra uyuduklarına eminim.

Yok yok, yanlış yapıyoruz bu adamlardan beklentiye girmekle. Cidden. Aslında belki de normali budur. Evlilik filan düşünmeden takılcaksın aslında, bak o zaman kim kime divane oluyo.

hımm anladım şimdi :))

ya önce düşünmüyordum zaten yani yeni tanıştığımda. düşünen ailesine erkekenden açan oydu. ama çocuğu evlilikten uzaklaştırdım sanırım ne yaptıysam Şaka bi yana ailesi istemiyordu o da bazı şeyleri göze alamadı ama bırakmadı da öyle 4 sene oldu olacak derken geçti
demek ki bundan sonra napıyomuşuuzzz takılıyomuşuz evlilik yok hıhhh avuçlarını yalasınlar

Ya evlilik de güzeldir herhalde yaa, tatmak lazım:))

Ya evlilik de güzeldir herhalde yaa, tatmak lazım:))

tatmadan bilinmez :) anlaşırsan iyide kavun değil ki adamlar koklayıp seçelim ya doğru insan değilse nolcak. ayyy yoruma bak kavun değilmişşş nasıl seçecekmişizzz sanki adamlar sırada lamia beni seçsin diye :)

Valla yaa sırada bekliyolar sanki bizi:))) Yine senin var kırıntıların ilişki namına, bende el elde el başta şekerim. Ytatmadan bi bakıyım demiştim karanlıkta klavyeyi göremiyorm:)))

günaydın kızlar... güzel bir gün olur umarım...
yarım saat kadar erken geldik bugün valla süper oldu ; kimseler gelmeden kahvaltımı yaptım, dün ben çıktıktan sonra gelen mailleri okudum ve cevapladım...
buraya yazdıklarınızı da okudum :)

gamzenkcim yaa ne güzeeeel ; bak tatil sonunu filan beklemek zoruna kalamayacaksın anlaşılan :))
bence görüşün haftasonu birşeyler içmek ne kadar sürer ki ; hem çocuğun aklı sendeyken zaten ders çalışamayacak :))
üstelik çalışmaya güzel de bir mola vermiş olur... ince düşünmek istiyorsan böyle düşün

lamiacım ; kafanın karışık olması normal ; ne diyeyim umarım en kısa zamanda herşey netleşir kafanda... :)

cekumm yaa beni de kaplumbağalar arasına alabilirsin bence... bu çocuk olmayacak çünkü yaa düşündükçe içime sinmiyor...
dün tekrar aradı cuma görüşelim diye... benim de normalde yurtdışında olan bir arkadaşım var birkaç haftalığına gelmiş... izmire de prş gelip pazar gidecek ama programı onun da tam belli değil... ben de çocuğa bunu söyledim cuma olmaz diye , o zaman sen bak uygun günü söyle dedi... sonra da akşam aradım tamam cuma olsun diye... ayy bir an önce olsun bitsin gibi bir ruh halindeyim... dün de hani bahsettiğim bir abla vardı ya severim demiştim... o çağırdı biraz konuşalım diye... kendini kötü hissetmiş baskı yapıyor diye; sonra çocukla ilgili birkaç şey sormuş orgaizatöre :) evlenmeyi istiyor mu filan diye... o da şimdiye kadar ki ilişkileri pek uzun sürmedi ama doğru düzgün biri de çıkmadı karşısına filan demiş ; çocuk 35yaşındaymış... pek göstermiyor ya da insan 30 olunca 35 de küçük görünüyor demek gözüne :) abla üzülmeni istemem, dikkat et filan dedi... sonuçta insanın tavırları karşısındakine göre şekil alır... tamam elbette hoop evlenelim diye düşünmüyorum ben ; evlenelim diye başlarsın olmayabilir... ama şu yaşımdan sonra da sırf eğlenmek için birini istemem özellikle de tarzım değilken... off valla içim sıkılıyor...

rapuşummm ; ben de tekrar yoğunluğum başlasın istiyoruuum... bu cts dil kursu ile grüşmeye gideceğim... ayy pek heyecanlıyım :)

jelimm bugün gitcektin dimi doktora... ararım seni ben :)

neyse öpüyorum hepinizi

slm kızlarr giremiyorum pek bir sürüde sayfa gecmiş fırsat bulupta okuyamıyorum bana özet gecin bi ara olurmu
anneme biopsi yaptırdık kızlar sonuc bir hafta sonra belli olacak hala abimdeyiz sanırım haftasonu döneriz 3 -4 gün daha buralardayım yani ama iyi oldu kendimi rahat hissediyorum burda bi şekilde dönmem lazım buralara geri ordan hayır yok bana belki kpss olurda gelirim bakarsınız ne güzel olur bende hiç bir değişiklik yok kızlar iyice cektim elimi ayagımı herkesten aslında rahatımda valla kendimi dinliyorum bu senede böle devam edcekmişim gibi zaten dershaneye falanda başlyınca sebebim olur diyorum böle herkeslerden kacasım sadece kendime kalasım var anneciğime aileme vakit ayırmak ve kendimle işlgilenmek istiyorum yapamadıklarıma yapmak istiyorum su dans işini halletmeye kararlıyım mesela bunun yanı sıra farklı neyapabilirim bunlara bakıcam belki bende bi, güzellik salonuna müptela olabilirim yani dicem o ki sadece kendimle ilgilenmek ve kendimi mutlu etmek hevesindeyim umarım başarabilirim
sizlerde bi degişiklik varmı bi anladıgım gamzenk su yeni cocukla buluşacak böcüğümde öle ama pek hevessiz gördüm onu jelimin doktorluk ne işi var yine mi hasta oldu katinamı ve miskayı ve strawı göremedim neredelerrr cekum ve rapusum sizde bi degişiklik yok anladıgım kadarıyla ama cekum bi cocuk vardı görüşemeyiz sanırım diyodun hala bi gelişme yok mu? başaka lamia cım pek anlayamadım ama bi eniştemiz vardı zatmalı onunla işler kötü galiba başka unuttugum varmı suan bilemedim aa hayatayıda göremedim bak cok gözatamadım sayfalara ama güzel degişimler yaşanır hepimşz için umarım öptüm sizi

evet bu da iyi bi fikir olabilir..

bakalım cnm. bugün göremedim.. öğleden sonra okulum yoktu

demek önceki ilişkileri uzun sürmemiş

bi kaç sefer daha görüş anlarsın niyetini. takılmak istiosa sadece , yol verirsin gider..

Son düzenleme:

yaa göremedin demek ; ben de güzel birşeyler yazacaksın da ben de gülümseyerek okuyacağım diye sevinmiştim :)
neyse yarın inşallah :)

bugün organizatör arkadaşa da söyledim açık açık tarzı bana uygun değil diye... ona da bakıcaz işte...

az önce patronum beni sinir etti ... bir arkadaşa karşı güya beni koruyor o bugün sinirli kızdırma filan diye... çocuk da ama dedi sen de hep böcüğü koruyorsun ama karşısındakini korumuyorsun dedi bu hep bahsettiğim arkadaşımı söyleyerek... sevgili patronum da evet çünkü o aşık dedi; böcük de hep sinirli acaba neden ... sanki etrafta aşık olacak adam var da ben olmuyorum... off yaa... neden kötü hissettirmek için bu çaba anlamıyorum ya da ben mi çok alınganım

organizatör ark ne dio peki?

çocuk sadece takılmak istiosa ne diye tanıştırdı sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…