"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar selam.Böcüğüm mantıklı bır karar vermışsın bencede tanımaktan zarar gelmez.
Kızlar ben şu cool takılan çocugu sevmeye başladım sanırım sürekli aklım onda.Dün akşam konuştuk ve ankarada suanda kendısı özür dilerim kötü durumdayım gelince herseyı anlatıcam ama bana zaman tanı nolrsun karşına doğru bır ınsan olarak çıkmak için zamana ıhtıyacım var bu halde olmaktan nefret edıyorum çok üzgünüm.Keşke hersey suanda bu kadar zor olmasa ve bırlıkte yılbaşına girebilseydık ama cok zor durumdayım suanda anlatınca hak vereceksın dedı bakalım beklıyorum.İlk kez bırısıne kendıne dıkkat et derken gerçekten dıkkat et diyorum onun için endişeleniyorum aklım karmakarışık.Off sadece beklıyorum onun kendısını bana ıfade edecegı zamanı .

Kimseyede birşey dıyemıyorum korkuyorum ınsanlardan tepkı almaktan yapma etme demelerinden ,konuşmalarından önce onu dinlemek nasıl bırısı oldugunu anlamam gerekiyor.Kötü bırısı degıl kendı özünde ama bılmedıgım ne var merak edıyorum.
Hayatını sonuna kadar yoluna koyarken yanında olmaya hazırım ama bılmedıgm seylerı öğrenmem lazım kızlar çok kötü durumdayım.

Son düzenleme:
aminnn inşallahh :))

evt bu velete hiç mi hiç benzemio çok şükür :)

sende de mi gelişme var yoksa hiç bahsetmiosun ??

Evet evet gelişme var belli sinyal almış baksana:)))
Benden selam olsuunnn Bolu beyineeeeeeee, hey hey:KK9:
Kafam güzel bre.:nazar:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
yok yavrucuklarım sinyaller öle sinyaller değillll ama amiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn diyorum inşallah öyleside olacak en kısa zamanda
bu sinyaller olumsuzlukları yaşamama sinyalleri
normalde bişi olur, beni terslikler bulurdu,
ama yeni yaşımla birlikte yaşamıyorum bu olumsuzlukları, bedeviliğim azaldı : )))

böcük madem gezeceksin gezmeye üçlü takılmayın bari:KK9:

:))))))))))))))) biz üçlü kahvaltı planları bile yaptık hahahaayyyyyyytttttt

yeni yılın ilk iş gününden merhabaaaaaaaa
niyetim bugün aslında tembellik yapmaktı ama yine duramadım yapıyorum iş :KK37:
ama usul usul, kendimi yormadan
kolay gelsin hepicinizeee meleklerimm:KK16:

slm kızlarr.. nasılsınızzz?

ben yine yorucu bi gün geçirdim ve sınavlar yaklaşmaya başladı :18:

neyseki 15 tatil var sonrasında :))

kuzular ; ağır abi aradı az önce... haftaiçi sinema programı yapalım ; uyar mı dedi... uyar dedim ben de... ben ; o ve organizatörümüz :)
organizatörümüz bu sefer onun yapmasını istemiş organizasyonu... sırayla yapıcakmışız...

haber veriim dedim size...

1 ay var cnm tatile..

onun araması güzel olmuş. :p

inşallah güzel şeyler olur. görüşmeye devam ettiğine göre sen de boş değilsin çocuğa karşı sanki :))

yaa kuzucum ; birşeyler hissettiğim söylenemez sadece şans tanıyorum...
ve de en azından aracı olan arkadaşıma karşı "denedim" demek için...
tabii tanımaya da çalışacağım çocuğu ; çünkü çok övüyor çocuğu... yani amacım sadece susturmak ya da oyalamak değil...

anlatabildim mi bilmiyorum :)

yaa kuzucum ; birşeyler hissettiğim söylenemez sadece şans tanıyorum...
ve de en azından aracı olan arkadaşıma karşı "denedim" demek için...
tabii tanımaya da çalışacağım çocuğu ; çünkü çok övüyor çocuğu... yani amacım sadece susturmak ya da oyalamak değil...

anlatabildim mi bilmiyorum :)

doğru olanı yapıosun bence de..

arkadaşın sordu mu senin fikirlerini çocukla ilgili?

günaydın önce :)

yavrucum yaa üçlü daha az riskli :))

Ya ama ama ama insanlar yalnızken daha farklı olurlarr, öyle de denemek lazım, zamanı gelir belki onun da.:KK37:

kızlar selam.Böcüğüm mantıklı bır karar vermışsın bencede tanımaktan zarar gelmez.
Kızlar ben şu cool takılan çocugu sevmeye başladım sanırım sürekli aklım onda.Dün akşam konuştuk ve ankarada suanda kendısı özür dilerim kötü durumdayım gelince herseyı anlatıcam ama bana zaman tanı nolrsun karşına doğru bır ınsan olarak çıkmak için zamana ıhtıyacım var bu halde olmaktan nefret edıyorum çok üzgünüm.Keşke hersey suanda bu kadar zor olmasa ve bırlıkte yılbaşına girebilseydık ama cok zor durumdayım suanda anlatınca hak vereceksın dedı bakalım beklıyorum.İlk kez bırısıne kendıne dıkkat et derken gerçekten dıkkat et diyorum onun için endişeleniyorum aklım karmakarışık.Off sadece beklıyorum onun kendısını bana ıfade edecegı zamanı .

Kimseyede birşey dıyemıyorum korkuyorum ınsanlardan tepkı almaktan yapma etme demelerinden ,konuşmalarından önce onu dinlemek nasıl bırısı oldugunu anlamam gerekiyor.Kötü bırısı degıl kendı özünde ama bılmedıgım ne var merak edıyorum.
Hayatını sonuna kadar yoluna koyarken yanında olmaya hazırım ama bılmedıgm seylerı öğrenmem lazım kızlar çok kötü durumdayım.

Canım bu cool çocuk kimdi biraz hatırlatabilir misin yaa?:KK43:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
yok yavrucuklarım sinyaller öle sinyaller değillll ama amiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn diyorum inşallah öyleside olacak en kısa zamanda
bu sinyaller olumsuzlukları yaşamama sinyalleri
normalde bişi olur, beni terslikler bulurdu,
ama yeni yaşımla birlikte yaşamıyorum bu olumsuzlukları, bedeviliğim azaldı : )))

:))))))))))))))) biz üçlü kahvaltı planları bile yaptık hahahaayyyyyyytttttt

yeni yılın ilk iş gününden merhabaaaaaaaa
niyetim bugün aslında tembellik yapmaktı ama yine duramadım yapıyorum iş :KK37:
ama usul usul, kendimi yormadan
kolay gelsin hepicinizeee meleklerimm:KK16:

Canım aynen valla benim işlerim de kolaylaşmaya başladı hayırdır diyorum İnşallah böyle devam eder diyorum, Maşallah diyorum başka ne diyeyim yani:))) Zorlayarak ya da zorlanarak yaptığım şeyler daha bi kolay oldu sankiiiii! Uuuuuuu beybi neler oluyo bize:KK66:))

kuzular ; ağır abi aradı az önce... haftaiçi sinema programı yapalım ; uyar mı dedi... uyar dedim ben de... ben ; o ve organizatörümüz :)
organizatörümüz bu sefer onun yapmasını istemiş organizasyonu... sırayla yapıcakmışız...

haber veriim dedim size...

jeliyi de alın okey oynarsınız.:KK37:

Accayipp yorgun ama bi o kadar da keyifliyim pzt sendromu bile bozamadı keyfimi heheyt:)):nazar::KK53:

gamzenk seninki naptı be yav ne zaman gelcek bu çocuk, hadii bekliyorum bak söle ona tatilden evvel bi hareket bi heyecan bekliyoruz:)))

Accayipp yorgun ama bi o kadar da keyifliyim pzt sendromu bile bozamadı keyfimi heheyt:)):nazar::KK53:

gamzenk seninki naptı be yav ne zaman gelcek bu çocuk, hadii bekliyorum bak söle ona tatilden evvel bi hareket bi heyecan bekliyoruz:)))

bugün göremedim maalesef :KK43:(

o kadar da bakındım :KK43:

tatilden evvel zor gibi. çünkü onun haftaya sınavı var ondan sonra okula gelmicek sanırım.

15 tatille beraber 1 ay göremem yani :KK43:

senin günün nasıl geçti? büyükbaş hala isyanlarda mı ?

Bilmiyorum canım görmedim ki.

Bir ay çok uzun bir süreeeeee.:KK50:
Hızlı çocuk hızını kesmesin gör onuu!:KK9:
Face'e filan takılmıyor mu?

Bilmiyorum canım görmedim ki.

Bir ay çok uzun bir süreeeeee.:KK50:
Hızlı çocuk hızını kesmesin gör onuu!:KK9:
Face'e filan takılmıyor mu?

evet ya 1 ay çok uzun cidden :KK36: :KK36: :KK5::KK5:

haftaya çarşamba sınavı var bakalım inşallah görürüm o zamana kadar :p

yoksa kaçmaya mı başladı bu da :p

face e takılmıo. face i aktif kullanmııo sanırım hiç girmio belli yani duvarından :KK43:(

kızlarr neler oldu bugünn anlatıyim sizee..

dersim bittikten sonra çalışma salonuna geçtim yeni çocukta orda :p

arada dışarı çıktım bana söyleyen arkadaşla konuşuolar. sonra arkadaş yanıma geldi. işte sana bahsettiim çocuk oydu filan dedi.

ayrıca dünkü tahminimde yanılmamışım. çocuğun haberi yok sana söylediğimden dedi. istersen git konuş filan dio böyle. ne diosun ya ben mi konuşcam dedim.

o cesaret edemio. kabul etmez die düşünüomuş. ( dışardan öyle bi izlenim mi veriyorum ben ya :p)

neyse iyi o zaman kendi bilir dedim ben de. gelse terslemezsin dimi dedi ben de niye tersliyim terslemem tabi dedim. o kazmadır gelip söyleyemez dio :p

ne düşünüosun dio. ben de teklif mi var ki dedim. ayrıca sana söylemicem heralde filan dedim.

sonra ben dışarda tek başıma duruodum. yeni çocuk geldi yanıma. kusura bakma filan dedi. tanıştık :))

ay çok çekingen yaa. ben daha rahatım yani. ama yine de heycan yaptım tabi. biraz derslerden filan konuştuk.

sonra ben buna dedim ki bi ark la buluşcam şimdi gitmem lazım dedim. neyse görüşürüz dedim. öyle ayrıldım. pztsi görürüm artık.

yaa ben çok çabuk bişeler olsun istemiodum aslında hızlı mı oldu ne :p
demek sonunda tanışabildiniz:) çekingen olması iyidir ya fırıldak çevirenden hayır gelmez :) Ayrıca neresi hızlı sadece tanışmışsınız. Ama bundan sonraki süreci biraz yavaşlatabilirsin bence. zamanla tanıdıkça hayatına alabilirsin. hızlı gelişen ilişkiler çok sağlıklı olmuyor

deme me kalmadı face te şu an bakalım bişey yazcak mı :)))

Ayyy yazcak mı yazcak mııı!:)))

demek sonunda tanışabildiniz:) çekingen olması iyidir ya fırıldak çevirenden hayır gelmez :) Ayrıca neresi hızlı sadece tanışmışsınız. Ama bundan sonraki süreci biraz yavaşlatabilirsin bence. zamanla tanıdıkça hayatına alabilirsin. hızlı gelişen ilişkiler çok sağlıklı olmuyor

Kızım sen gündemi ne kadar geriden takip ediyosun yaa, çok mu meşgulsün:))))

slm kızlarr..

arkadaşıma anlattım yeni çocuğu.

çok sevindi hoş bi çocuk. inşallah olur yakışırsınız dedi.

benim yaptığım hataları yapma yalnız dedi. garibim çok çekti ve hala çekio :KK43:

hatasını gördüğün anda sepetliceksin dedi. çünkü huylu huyundan vazgeçmio ve aynı şeyler tekrar tekrar yaşanıo. her seferinde üzülüosun dedi :p

bana baya akıl verdi. bakalım kızlar umarım güzel şeyler yaşarım :p

arkadaşın çok haklı denenmişi denemeyeceksin sözü de benden sana gelsin cicim :) hakkında hayırlısı olsun inşallah istediğin gibi olur arkadaşım

Ayyy yazcak mı yazcak mııı!:)))

Kızım sen gündemi ne kadar geriden takip ediyosun yaa, çok mu meşgulsün:))))

ya sorma türksel sağolsun vınn ımı kesmiş. sebepte üzerime bir faturayı vermem gerekiyormuş. aylardır kullanıyorum yeni akıllarına gelmiş. çokkk sinirli girdim yeni yıla anlayacağın :) gündemden o nedenle uzak kaldım. meşgulüm tabi kafam hep meşgul nereme ne yaptırsam :) bugün giydiğim bluzdan azıcık dekolte vermişim :) arkadaş diyo ki sen silikon mu yaptırdın :) bir kerede dudağımda uçuk çıkmıştı okuldkilere silikon yaptırdım dedim herkes yedi :) evet evet ben bi manyağım :KK52:

X