"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Organizatör baayan bekar mıı?:KK9:

Of ben kafayı buldum saçmalıyor olabilirim kızlar. böcüküm biraz fazla açık yazmışım galiba kusura kalmayasın. Bi kro demedğim kalmış:)))

Hadi 2012 ile ilgili dilek ve temennilerimizi yazalım hadiii!!!! Tabi önce 2011 in özetini yapalım:):KK39:

canlarımmmmmmmmm yeni yıl sağlık huzur mutluluk aşk bol kazanç getirsin hepimize içinizde kalmış gerçekleşmemiş ne varsa bu yılda gerçekleşsin umarım güzel heyecanlı şık cici haberler alalım acılar canımızı yakmasın güç kuvvet versin rabbim hepimize amin
özat geceyim hemen giremedim nezamandır anneciğimin mamografi sonuclarıda pek olumlu cıkmadı kızlar dün belli oldu sonuclar biz beklemeden abime geldik yılbaşında birarada olalım diye babacım aldı sonucları biopsi istedi doktor belki burda yaptırırız iyi bir doktor bakıyoruz pazartesi haber gelicek duruma göre şekil alacagız ama güçlüyüz cok sükür birbirimize moral ve destek vermeye calışıyoruz inşallah sonuyclar iyi gelir ama olurda kötü haber alırsak bile geregi ne ise o yapılacak ve üstes,nden gelecegiz bununda umarım olumlu gelişmler olmuştur topikte ben yokken güzel bir yıl olur hepimiz için bu gece dualarımda olacaksınız hepinizi seviyorum

Aaa seillam gelmiş yeni gördüm vallahi. Canım her şey gönlünce olsunnnn, böyle güçlü ol hepp:) Güzel sonuçlar alın İnşallahhh... Musmutlu yıllarrrr...:KK19:

Of ben kafayı buldum saçmalıyor olabilirim kızlar. böcüküm biraz fazla açık yazmışım galiba kusura kalmayasın. Bi kro demedğim kalmış:)))

Hadi 2012 ile ilgili dilek ve temennilerimizi yazalım hadiii!!!! Tabi önce 2011 in özetini yapalım:):KK39:

2011 in özeti : sıradan bir yıldı işte.

ama her konuda epey olgunlaştığımı hissediyorum. tek iyi tarafı bu 2011 in :p

2012 ye gelince : önce sağlık sonra da aşşşkkkkkkkkkkkkkk istiyorummmmmm :)) hehe :))

başarı da olsa hayır demem tabi ki :)))

siz neler istiosunuzz bakıyimm???

bekar yavrucum ; az önce yazacaktım unutmuşum... nerden anladın ?

yaa önemli sizin görüşleriniz açık olsun nolcak :) kurumsal ve fuar çocuğu bunun yanında metroseksüel olur...
ama kro değil yaa , o kadar vahim değiiil :)) ya da ben mi görmezden geliyorum acabaa...

özete geçiyorum madem :)))

2011 benim için tam anlamıyla; umut - bekleme- hayal kırıklığı döngüsü halinde geçti
ocak : sarışın çocukla tanıştım
şubat-mart: birşeyler olsun diye bekledim... beklemek çok zordu ama bekledim...
nisan : olmayacağını anlayıp umutsuzlupa kapıldım , hep yalnız kalacakmışım gibi geldi...
mayıs : kurumsalı farkettim...
haziran : hayatıma siz girdiniz :))) kurumsalla her saçma anı sizle paylaştım...
temmuz - ağustos : umut ve heyecan...
eylül : kurumsalla tanışma... bekleme ve hayal kırıklığı...
ekim : fuar çocuğu ile tanışma
kasım : fuar çocuğundan da ümidi kesme ; hatta bu işlerden elimi ayağımı çekip kendimi işe verme...
aralık : çalış çalış çalış... bir de ağır abiyle tanış :KK37:

2012 : İspanyolca öğrenmek ; daha çok Bollywood filmi izlemeki sevdiklerimle daha iyi vakit geçirebilmek istiyorum ve de daha çok güzelleşmek :)
tabii ki de sağlık ve huzur istiyorum hepimiz için...
amaaa heyecan da olsun lütfen...
kıymetimizi bilecek, bizi olduğumuz gibi kabul edip gerçekten sevecek ; içimizde kelebekler uçuşturacak adamlar diliyorum... her birimize bir tane :KK31:

2011...

Seni sevdim, çünkü bana kendi hayatımı kurmam için yardım eden bir yıl oldun. Kendi hayatımı kurduğum için mutluyum ama sanki bir o kadar da yalnızlaştırdın beni. Eski dostarımı silmek istedim sende, yeni arkadaşlarımı çok sevemedim. Sevgili de vermedin diğer yıllar gibi, öyle olsun, bana borçlu gidiyosun:) Hakkım helal olsun:) Aklımdaki işe yaramaz, saçma durumları, kişileri de yanında götür nolursun...

Sevgili 2012...

Yepyeni ama dingin bir bekleyişsin benim için. Her şeyi daha doğal, daha normal, daha rahat düşünmek ve yaşamak istiyorum sende. Hatta artık biraz da bu otokonrolelrimden vazgeçip, düşünmeden yaşayabilmek istiyorum, izin verir misin bana? Aşk getir desem, getirmezsen mahcup olursun onun için demiyorum. En iyisi beden ve ruh sağlığı getir, yaşamın zorluklarına karşı dayanma gücünü de ekleyiver yanına da gerisini ben haletmeye çalışayım:KK66:

Yeni biriyle tanışmanın biraz gergin bi havası var içimde şu an. Ama sanki çok samimi olucaz hemen, hadi gel bekliyorum sevgili 2012...

bekar yavrucum ; az önce yazacaktım unutmuşum... nerden anladın ?

yaa önemli sizin görüşleriniz açık olsun nolcak :) kurumsal ve fuar çocuğu bunun yanında metroseksüel olur...
ama kro değil yaa , o kadar vahim değiiil :)) ya da ben mi görmezden geliyorum acabaa...

özete geçiyorum madem :)))

2011 benim için tam anlamıyla; umut - bekleme- hayal kırıklığı döngüsü halinde geçti
ocak : sarışın çocukla tanıştım
şubat-mart: birşeyler olsun diye bekledim... beklemek çok zordu ama bekledim...
nisan : olmayacağını anlayıp umutsuzlupa kapıldım , hep yalnız kalacakmışım gibi geldi...
mayıs : kurumsalı farkettim...
haziran : hayatıma siz girdiniz :))) kurumsalla her saçma anı sizle paylaştım...
temmuz - ağustos : umut ve heyecan...
eylül : kurumsalla tanışma... bekleme ve hayal kırıklığı...
ekim : fuar çocuğu ile tanışma
kasım : fuar çocuğundan da ümidi kesme ; hatta bu işlerden elimi ayağımı çekip kendimi işe verme...
aralık : çalış çalış çalış... bir de ağır abiyle tanış :KK37:

2012 : İspanyolca öğrenmek ; daha çok Bollywood filmi izlemeki sevdiklerimle daha iyi vakit geçirebilmek istiyorum ve de daha çok güzelleşmek :)
tabii ki de sağlık ve huzur istiyorum hepimiz için...
amaaa heyecan da olsun lütfen...
kıymetimizi bilecek, bizi olduğumuz gibi kabul edip gerçekten sevecek ; içimizde kelebekler uçuşturacak adamlar diliyorum... her birimize bir tane :KK31:

senin baya hareketli geçmiş böcükk... ben tek bi adamı beklemişim yaaa çok sıkıcıı :p

ben de sanırım mayıs ta veletten bişeler beklemeye başladığım zaman katılmıştım topiğe. neyse iyi ki öyle bi olay olmuş sayesinde sizleri tanıdım :)

2011...

Seni sevdim, çünkü bana kendi hayatımı kurmam için yardım eden bir yıl oldun. Kendi hayatımı kurduğum için mutluyum ama sanki bir o kadar da yalnızlaştırdın beni. Eski dostarımı silmek istedim sende, yeni arkadaşlarımı çok sevemedim. Sevgili de vermedin diğer yıllar gibi, öyle olsun, bana borçlu gidiyosun:) Hakkım helal olsun:) Aklımdaki işe yaramaz, saçma durumları, kişileri de yanında götür nolursun...

Sevgili 2012...

Yepyeni ama dingin bir bekleyişsin benim için. Her şeyi daha doğal, daha normal, daha rahat düşünmek ve yaşamak istiyorum sende. Hatta artık biraz da bu otokonrolelrimden vazgeçip, düşünmeden yaşayabilmek istiyorum, izin verir misin bana? Aşk getir desem, getirmezsen mahcup olursun onun için demiyorum. En iyisi beden ve ruh sağlığı getir, yaşamın zorluklarına karşı dayanma gücünü de ekleyiver yanına da gerisini ben haletmeye çalışayım:KK66:

Yeni biriyle tanışmanın biraz gergin bi havası var içimde şu an. Ama sanki çok samimi olucaz hemen, hadi gel bekliyorum sevgili 2012...

vaaaay biri edebiyat yapmış :KK37:

Hepimiz için çooooooooooook güzel bir yıl olsun sizleri tanıdığım için çok mutluyum, bu yılın en güzel yanlarından biri de bu oldu kızlar. Hepiniz çok tatlı ve kalbi temiz insanlarsınız, umarım dileklerimiz gerçek olur.

Hadi gidip havai fişek izleyelim.:KK52:

senin baya hareketli geçmiş böcükk... ben tek bi adamı beklemişim yaaa çok sıkıcıı :p

ben de sanırım mayıs ta veletten bişeler beklemeye başladığım zaman katılmıştım topiğe. neyse iyi ki öyle bi olay olmuş sayesinde sizleri tanıdım :)

kuzum yaşlılık işte :)
ben senin yaşlarındayken 3 sene bir kişiyi bekledim ama işte yıllar geçtikçe beklemekle vakit kaybetmemen gerektiğini de öğreniyorsun :)

Hepimiz için çooooooooooook güzel bir yıl olsun sizleri tanıdığım için çok mutluyum, bu yılın en güzel yanlarından biri de bu oldu kızlar. Hepiniz çok tatlı ve kalbi temiz insanlarsınız, umarım dileklerimiz gerçek olur.

Hadi gidip havai fişek izleyelim.:KK52:

inşallah canım :)

başladı mı sizin orda ?
burda bir tane attılar sonra durdu... yanlışlıkla attılar sanırım :)

Yok başlamadı:) Beklemedeyim. Edebiyat yapmış gibi olmuş cidden:)) Bekar olduğunu şurdan anladım ki üç bekar takılıyosunuzdur diye anladım. :KK53: Yılın son mesajı bu saçma mesaj olmamalı.:KK50:

X