"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ya sorma türksel sağolsun vınn ımı kesmiş. sebepte üzerime bir faturayı vermem gerekiyormuş. aylardır kullanıyorum yeni akıllarına gelmiş. çokkk sinirli girdim yeni yıla anlayacağın :) gündemden o nedenle uzak kaldım. meşgulüm tabi kafam hep meşgul nereme ne yaptırsam :) bugün giydiğim bluzdan azıcık dekolte vermişim :) arkadaş diyo ki sen silikon mu yaptırdın :) bir kerede dudağımda uçuk çıkmıştı okuldkilere silikon yaptırdım dedim herkes yedi :) evet evet ben bi manyağım :KK52:

daha sonra yaptırmadığımı söyledim tabi ki ama bu konularda o kadar manyağım ki herkes benden böyle bişey bekliyor :) Allahtan çok param yok yoksa olacakları tahmin bile edemiyrum :)

ya sorma türksel sağolsun vınn ımı kesmiş. sebepte üzerime bir faturayı vermem gerekiyormuş. aylardır kullanıyorum yeni akıllarına gelmiş. çokkk sinirli girdim yeni yıla anlayacağın :) gündemden o nedenle uzak kaldım. meşgulüm tabi kafam hep meşgul nereme ne yaptırsam :) bugün giydiğim bluzdan azıcık dekolte vermişim :) arkadaş diyo ki sen silikon mu yaptırdın :) bir kerede dudağımda uçuk çıkmıştı okuldkilere silikon yaptırdım dedim herkes yedi :) evet evet ben bi manyağım :KK52:

Slikon düşündün mü hiç, bunun muhabbeti mi var da aklına gelmiş arkadaşının, yoksa arkadaşın da mı manyak:)))) Ya aslında değişiklik lazım da ben saçımı bile değiştiremiyorum ki:KK43:( Uçuk demişken ben de uçukladım yarın patlatayım ben de bakalım kimler inanacak:)))

Son düzenleme:
Slikon düşündün mü hiç, bunun muhabbeti mi var da aklına gelmiş arkadaşının, yoksa arkadaşın da mı manyak:)))) Ya aslında değişiklik lazım da ben saçımı bile değiştiremiyorum ki:KK43:( Uçuk demişken ben de uçukladım yarın patlatayım ben de bakalım kimler inanacak:)))

yok ya ben oramı yaptırcam buramı yaptırcam diyorum ya aklı sıra dalga geçiyor :) yoksa silikon düşünmüyorum :) zaten benimkisi lafta. bi yanaklarıma dolgu yaptırdım (ki ameliyat değil basit bişey sadece iğneyle enjekte ediyorlar) burnumdan geldi aman aman kalsın doğalım iyi :) ama yan etkileri olmasa kesin yaptırırım :KK51:

:))) lamiaya didim canım onu.:KK9:

Bilmiyorum valla gamzenk yaa, yazma derim ben beni biliyosun da lamia ne der merak ediyorum şahsen:)

rapuş senin büyükbaşın kutlama partisi olmadı mı daha yav :KK52:

Yok kızım, cimri işte nolucak. Bilmiyorum belki de ertelemiştir ya da ben yokken yapacak ahahahahah.

bacım yıllardır kapattık tık yok biraz açalım bakalım belki açmaktadır keramet :KK70:

Doğru diyosun valla arkadaşım ben hiç bi şey anlamadım bu işten, açalım anasını satayım:)))

Yok kızım, cimri işte nolucak. Bilmiyorum belki de ertelemiştir ya da ben yokken yapacak ahahahahah.

Doğru diyosun valla arkadaşım ben hiç bi şey anlamadım bu işten, açalım anasını satayım:)))

vah vvaahh sen yokken yaparsa senin içine dert olur o iş :)
o zaman yaşasın delolteler, miniler :KK52: biraz da şuh kahkahalar yapış yapış bakışlar buğulu gözler kırıtan yürüyüş ahahahaha rüyamda kendimi görsem hayra yormam. eski sevgilm bana derdi ki askerlik arkadaşım gibisin kız :) bende bi yürüyüş var bacak kadar boyumu görmesen dövecek sanırsın (anam diyo)

vah vvaahh sen yokken yaparsa senin içine dert olur o iş :)
o zaman yaşasın delolteler, miniler :KK52: biraz da şuh kahkahalar yapış yapış bakışlar buğulu gözler kırıtan yürüyüş ahahahaha rüyamda kendimi görsem hayra yormam. eski sevgilm bana derdi ki askerlik arkadaşım gibisin kız :) bende bi yürüyüş var bacak kadar boyumu görmesen dövecek sanırsın (anam diyo)

Valla yaa gözümün önünde yapsın ne yapacaksa da uyuz, dedikodu çıksın bari, adayım bile yok dedikodu malzemem de kalmayaccak yakında.:KK1:

Ya ben çok narinim görüntü itibariyle de yürüyüşüm asker gibidir:)))) Bi de söz konusu erkek olunca eğilmem bükülmem hiç, anam da bana "bi şeyin eksik kızım" diyo.

Ya ama ama ama insanlar yalnızken daha farklı olurlarr, öyle de denemek lazım, zamanı gelir belki onun da.:KK37:

Canım bu cool çocuk kimdi biraz hatırlatabilir misin yaa?:KK43:

Canım aynen valla benim işlerim de kolaylaşmaya başladı hayırdır diyorum İnşallah böyle devam eder diyorum, Maşallah diyorum başka ne diyeyim yani:))) Zorlayarak ya da zorlanarak yaptığım şeyler daha bi kolay oldu sankiiiii! Uuuuuuu beybi neler oluyo bize:KK66:))

jeliyi de alın okey oynarsınız.:KK37:

rapuşum hanı demiştim ya bır arkadaşımın arkadaşı cocukla konuştuk baya çapkın falan bir cocuk.Kızları falan nasıl tavlayacağını ıyı bılıyor bı gün akşam 12den sabah 9a kadar oturmuştuktu ya hanı bız o günden beri mesajlaşıyoruz akşamları :KK43:

rapuşum hanı demiştim ya bır arkadaşımın arkadaşı cocukla konuştuk baya çapkın falan bir cocuk.Kızları falan nasıl tavlayacağını ıyı bılıyor bı gün akşam 12den sabah 9a kadar oturmuştuktu ya hanı bız o günden beri mesajlaşıyoruz akşamları :KK43:

Hııı hatırladım canım. Bana zarar verir uzak durayım filan demiştin. Amaaan sal gitsin, üç günlük dünya dermişim.:KK37:

X