"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

iyi geceleer...

gamzenkcim ; biscolata çocuklarını rüyasında görmek isteyen bir arkadaşım dah var biliyor musun :)))
ama haksız da değilsiniz

ben ispanyol olanı alıım ; belki bir iki kelime bişi öğrenirim bahane ile

Benim uykum kaçtı çay içiyorum, 10 dk kestirdim ya artık uyku gelmek bilmez. Abim de İstanbul'a gitmişti dönüyor, yolda, onda aklım hem:)

Tatlı rüyalar hepinizeee...

selam kızlarr,

bende tam konu başlığına uygunum,benide aranıza alır mısınız:))

gel gelkuzum sende gelll : ))

sağol rapuşumm
sürekli bilg.karşısında işi olan kişilerde, ters hareketlerde, uzun süreli yaşanan sıkıntılı dönemlerin ardından gelişebilecek birrahatsızlıkmış canım

teşekkürler canım, fizik tedavi vermedi bana ama boyunluk takıyorumşimdilik
bakalım tekrar gidicem öbür hafta o zaman ne dicek dr
ayy bu arada ben bişi kaçırdım sanırım
yeni bir çocuk dahamı türedi, kimdir bu bakimm

geçmiş olsun canım,öperim çok :)
dinlen bol bol canım,işler kalıversin biraz :))

sağol katinacım
bende öyle bir müdür varki, insanlıktan zerre kadar nasibini almamış
ben yokken tek bir evraka bile elini sürmez, kendisi bol bol internette oyun oynar, film izler
işte öle günün 1-2 saati ya çalışır ya çalışmaz
aslında bişey olmayan ama kendini bulunduğu koltukla etrafına zorla saydırtmaya çalışan tipler varya işte benimkide aynı onlardan
patroncuk yani senin anlayacağın, patronlarım ondan kat kat daha iyiler sağolsunlar

sen nasılsın canım? iyi görüyorum seni, daha da iyi olacaksın inşallahh
bende seni çok öpüyorum ama uzaktan uzaktan

çileeeekkkkkkkk nerdesin, depresyonda bile olsan gel buraya bebeğiimmmm

miskaaa sanada kolay gelsin canım )

böcükümm, cekucumm, seillam sizleride çok çok öpüyorum

rapuuuuuuşşşşşşşşşşşşş doğum günümüz kutlu olsun bebekiiiimmmmmm

jelimmmm ; rapuşummmm doğum gününüz kutlu olsuuun...
dilediğiniz herşey gerçek olsun ; hep güzel şeyler olsun inşallah bu seneee...

:119: :118: :119:

geldim geldim anacımm:)

doğum günün kutlu olsun rapuşum

Sağol canım teşekkür ederim çok.

jelimmmm ; rapuşummmm doğum gününüz kutlu olsuuun...
dilediğiniz herşey gerçek olsun ; hep güzel şeyler olsun inşallah bu seneee...

:119: :118: :119:

Sağol var ol can kardeşim, hepimiz için mumlara püffffff!

JELİBONUMMMM YAY KARDEŞLİĞİ YAŞADIĞIM NADİDE İNSANNN; BU YIL YAY YILI OLACAK DİYOLAR, İNŞALLAH DOĞRUDUR. HUZUR SAĞLIK VE GÖNLÜNDEN NE GEÇİYORSA O OLSUN CANIM!

(sözüm başlığı açana değil ama genel olarak konuşuyorum) beğenildiğinizi söylüyorsunuz ama kendinizi beğeniyor musunuz ? siz kendinizi nasıl görüyorsanız, o'sunuzdur. bunu geçtik mi ? şimdi hangi insanların sizi beğendiğini düşünün. bakışlarıyla sizi kıskandığını istemese de belli eden insanlar mı ? ops ! buradan anlamalısınız ki nerenizi beğendiğini söylüyorsa oranız kötüdür. veya vücudunuzun diğer yerlerine göre kötüdür.. yakın arkadaşlarınız mı ? üzülmeyin diye beğendiğini söylüyorlardır. bunları düşünürsek görünümdeki yanlışlarımızı buluruz.. bunlar fiziksel şeylerdi. meslek sahibi olmaya hiç değinmeyeceğim. yalnız olmanızın nedeni fiziksel de olabilir. ya da kişiliğinizden dolayı yalnız olabilirsiniz. sizden kötü bir huyunuzu düzeltmenizi istediklerinde kaç kere sinirlenmediniz ve "acaba" diye düşündünüz ? en fazla 2.
hadi herşey tamam, herşey güzel, hala yalnızsanız. çok üst seviyedesinizdir. "gülümsüyorum, nemrut falan da değilim" diye düşünüyorsanız ve elbette kendinizi kandırmadığınızdan eminseniz, öylesinizdir. erkeklerin size yaklaşması için cesur olmaları gerekiyordur ve bilirsiniz ki erkekler zorları severler, kolaylarla olurlar.. bu böyledir, değişeceğini sanmıyorum..

"aç bir erkeğin yerde karnını doyurabileceği ama yarısı çürümüş elmayı tercih etmesi aç olmasından dolayı değil, ağaca çıkamamasından dolayıdır."

valla da çok iyi yazdım.. hahaha, kendimi ata ilan ediyorum. bu da sözüm olsun. hadi bakalım. ahaha.

meraba kızzlarr nasılsınız?

jelim evt cnm yeni bi çocuk çıktı :))

bugünde gördüm bi kaç kez. hatta nerdeyse konuşcaktık ama konuşamadık. aslında ben konuşabilirdim ama atlamak istemedim.

okuldan bi çocukla sohbet edioduk . bu çocukta, üst dönemden beğenenler var seni diyen çocuk. sonra bu yeni çocuk geldi bişeler sordu o çocuğa. arada da bakıo

bana. ben de kaçamak kaçamak baktım bi yandan da arkadaşımla konuşuyorum çünkü.

sonra ben tam çalışma salonundan içeriye gircektim bu da dışarı çıkıomuşş karşılaştık.

ben tatlı tatlı gülümsedim. o da gülümsedi baya. çok tatlı , hoş bi çocuk. dediğim gibi biraz çekingen duruo bakalım.

velette kantinde yine geldi yanıma oturdu. ben konuşuorum tabi yine bakmıo suratıma. dinlemio sanıyorum bende. arada bi iki soru sormasa anlamıcam dinlediğini. madem

bakmıcan ne diye geliosun dimi. git erkeklerin yanına. yukarda anlattığım çocukla konuşurken de bakıo tip tip uzaktan uzağa. ne zaman bi erkekle konuşsam dibimde bitio

araya girio. bilmiorum ya anlamıorum anlayamıorum

aslında şu ara kafam çorba gibi. yeni çocuktan mı hoşlanıorum hala aklım velette mi bilmiorum. yeni çocuk hoş biri, beğeniorum. kesin bişe yok gerçi belki bu da harekete

geçemicek olmucak ama veletle de bişeler oldukça kafam karışıo işte. en iyisi hepsini boş mu versem napsam

Hoşgeldin bluemark...
Teşekkürler yazdıkların çok hoş:)
Ben övünmek adına değil ama gerçekten beğenilen hatta çok beğenilen biriyim.
Bulunduğum ortamda her zaman gözler üzerimdedir.
Kendime güven konusunda da hiç sorun yaşamıyorum.
Kendime güveniyorum diye ukala olmadım.
Güleryüzlüyüm de.
Kendimi eleştirdim zaman zaman, disiplinli bi duruşum var.
Bir de insanlar, yani çevremdekiler en azından, başkalarında kendi hayatlarından bir şey bulabiliyorlar.
Bende bulamadıklarını düşünüyorum.
Bu durum erkekler için de geçerli olmalı ki yalnızım.
Erkekten bir şey beklemedim hiç, ne para ne ev ne araba.
Ya da hastalıklı ilişkiler yaşatacak bir yapım yok.
Sorun çıkarmam kendi sorunlarımı hep ben çözerim.
Kendim gibi bağımsız ve sorunsuz biriyle karşılaşamamış olmaktan kaynaklandığını düşünüyorum yalnızlığımın.
Ulaşılamamış olduğumun farkındayım, mütevazi olamam.
Ama bu bana mutluluk değil acı veriyor artık.

Canım yaşadıklarımız ne kadar da benziyor.
Olursa olur akışına bırak...
Rahat ol cidden boşver.

akışına bırakmakla olmuo ki.

bi şekilde karar verip yeni çocuğa ona göre davranmam lazım gelmez mi :44:

Bence kimseye göre davranma, hele velete göre hiç.
Yani ona göre davranıcam derken diğerinden kaçma.
Kararını neden veremiyosun ki seninle konuşmuyo, dinlerken yüzüne bakmıyo işte.
Hem hareket yok hem kızgın kırgın numaraları.
ee napıcakmışsın onu mu bekliycekmişsin?

yok ya ne beklemesi ben onu beklemeyi bırakalı çok oldu..

yeni çocuğa bakıorum geçen haftadan beri.

duygularımdan emin olmam lazım sonuçta. o yüzden kafam karışık. yoksa bişe beklemiorum yani.

slm kızlar ben uzun zamandır giremedim cok yoğun gecti günler cok yoruldum ama iyide oldu bi değişiklik yok hala herşey ayn ev iş bir sürüde sayfa gecmihızlıca gözatmayı denicem aralarında güzel haberlere rastlasam ne güzel olurrrrr:)))

iyi olmana sevindim cnm..

bizde de pek bi deişiklik yok

kuzular nabersiniz? ben pestili çıkmış bi haldeyim, yatmadan bi size bakayım dedim. kornişler takıldı, boyanan kapılar kurudu ve monte edildi. yarın hürrem seyretcem, hiiçbi şeycikler yapamam. evin de büyük kısmını topladım. mutfağı bırakıcam, cuma günü enişteniz toplar orayı :) ayy belim ağrıdı çok fena, ev toplama kısmını anlatırken iyice bi sızladı :)

ay katinam, benim kadınların hepsi birilerinin tanıdığı oldu bu güne kadar ve ben sabah kapıyı açmak dışında hiçbi kelime konuşmadım hiçbiriyle. 3 ayrı insandan bahsediyorum, hepsi de çok yakından tanıdığım insanların yengesi bilmem nesi, o yüzden güvenilir. ama tek kelime muhabbetim yok dediğim gibi, ben eve dönmeden işleri bitip gitmiş olurlar hep. evimi de temizlerken dedikodusunu yapacak bi şey bulamaz zaten, hoş bulsa da kimle yapcak o dedikoduyu, ben de konu komşu ilişkisi de sıfır. ben de hepiniz gibi sinir oluyorum komşuluk ilişkilerine :) ama bu sefer kaçışım yok, bu kadın bu iyilikleri bana ödetecek :) neyse, zamanla keser ayağını, ben onu kırmadan dökmeden cesaretini kırarım yavaş yavaş :)

Bilmez miyim çok da severim ne demezsin. Sen oğlak olamazsın bunu bi kenara yaz ayrıca.:) Ben de aynen dörtbin fazla çekmiştim 1.5 kullanabildim ordan kalan. Evdeki hesap olayı işte naparsın.

yükselen yay'ımdan dolayı seviyosun beniiii :))) bu arada mutlu yıllar meleğim, yeni yaşın, şimdiye kadarkilerin eeeeennn güzeli olsun!

ben evli ve çocuklu değilim ama yavaş yavaş korkmaya başlayım mı böcüğüüüümm :)

seillam nasıl oldun kuşum,yüzün gülüyo ne güzel :) ne var ne yok?

ayyy azmettim ne kacırdıysam okudum hızlıca katinam iyi olmana sevindişm iyi bilirim kemo sürecini hayırlısıyla atlacaksın inşallah yazdıklarını okurken yaşadıklarım geliyo gözüme bir bir hiç merak etme bitecek bugünler sağlıklı bi hatun olacakasın sen az kaldı
böcüğüm cocucgu beğenmişsin ne güzel bi konser olayı varsa kaçırma sakın elenmiş olursun
gamzenkcim bu yeni cocuck umarım kaçırmaz seni elinden
jelim cok geccmiş olsun canım ya dikkat et kendine bemimde doktorluk mevzularım var ama bu aralar hayatı hep ertelem devresindeyim yaaa
strawcım sende sıkma canını ve cıkar o insanları hayatından artık
rapusum abine cok sevindim ne güzel gelmiş ii vakit gecirin
misakam kolaylamışsın ev işlerini baya ne güzel komşular pek bana görede değil burda bile edinemedim rastlayınca iyi günler iyi akşamlar günaydın bunun ötesine gecmiyorum karşımdada aynı seninkomşu gibi yaşlı bi hanım teyze var onunla bir iki sohbet ediyoru okadar kestirip atıyorum hemen ben niye yapıyorum bunu onuda bilmiyorum ya
ben bu aralar dalgalı deniz gibiyim kızşar bi öle biböle iyimiyim kötümü bilmiyorum ciddi bir uyku sorunu yaşıyorum halledemezsem bunu sanırım izin süremde bi doktordan yardım almam gerekecek herkes hastamısın die sorup duruyo uykusuzum demkten gına geldi inanın haftaya izne ayrılıyorıum inşallah bakarsınız ayarlanabilirsem abime giderim gel diyo oda zaten böle işte günler gecip gitsin die dua ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…