"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

canım nerde izleyeceğimizi söylemiyor benım aklıma geliyor bir yer gel beşiktaşa görürsün sende dedi iyi pekı dedim.ama yerini söylememesi beni sinir etti.

Süprüüüüüz!:KK9:

çok teşekkür ederim canım, bi bitseydi hayırlısıyla.

ya kuşum, benim taşınma ortalamam 6 ay olduğu için, bıkkınlıklardan bıkkınlık beğeniyorum. en uzun oturduğum evim burası, burda da 11 ay oturmuş olucam :)) fenayım yani. neyse bu seferki uzuuun bi süre için beni idare edecek gibi görünüyor. gerçi belli olmaz, bende bağımlılık yaptı taşınmak, kendimi tutamayıp taşınabilirim yine :)) neyse ki enişteniz gelecek, ben tek başıma uğraşmamış olucam. toplanmaya da kardeşim yardım etcek. bi şekilde altından kalkarız inşallah. dua edin bana :)

Daha taşınmadan taşınmayı düşünmen ilginç yani:)) Dur bi sakin ol, artık yerleşik hayata geçme vaktidir.:) Dualarım seninle canım. Maddi olarak da zorluyor insanı taşınma işleri, en ufak şey bile para istiyor, ben battım resmen daha yeni yeni toparlanıyorum.:KK37:
Hem yalnız da değilsin işte ne güzel enişte var. Yalnızken o kadar zor kiii.

:)))))) biz zaten hep liseli gibiydik :)) ben valla direkt kemo haftalarını sayıyorum gün gün bitsin diye.6 aya ya da daha fazla alanlar nasıl dayanıyor bilmiyorum,hiç çekilecek birşey değil.bugün sabahtan aksama kadar hastanedeydim,aksama da baska bi dr a gittim eve 6 da geldim :KK43:( full time hastane dr dayım sıkıldım valla.ama en azından artık kitap okuyabiliyorum:))

Geçecek bu günler de canım az kaldı, ne okuyorsun?:)

kızlar ben biliyorum başıma geleceğini daha filme gitmeden napıyosun benımle ılgılenmıyosun dıyo cocuk ya şaka gibi desemmi ne diyon oğlum sen ağır ol dıye.
Adam hayır abaza yada çirkin bi tipte değil anlamıyoırum kı.

"allah acil şifa versin" sözü çok güzel bir söz bence... hastaneler ; doktorlar ; hastalar...
katinam bence gayet iy gidiyorsun ; kemo sırasında mı kitap okuyorsun ?

böcüküm işte biraz baştan biraz sondan okudum hepsini :) kemo sırasında direkt uyuyorum canım koltukta.hiçbir şeye konsantre oluyp okuyamıyorum,kafam dagınıktı,internetioyun,hava civa şeyler okuyordum.şimdi ayşe kulinin hayatını okumaya başladım,sonra da hüzünü okuycam,yine ciddi birşey değil ama idare eder buna da şükür,yoksa boş boş vakit geçmiyor sıkılıyorum :KK43:

Süprüüüüüz!:KK9:

Daha taşınmadan taşınmayı düşünmen ilginç yani:)) Dur bi sakin ol, artık yerleşik hayata geçme vaktidir.:) Dualarım seninle canım. Maddi olarak da zorluyor insanı taşınma işleri, en ufak şey bile para istiyor, ben battım resmen daha yeni yeni toparlanıyorum.:KK37:

Geçecek bu günler de canım az kaldı, ne okuyorsun?:)

inşallah sacı uzunum,gün sayıyorum valla artık,ayşe kulin hayat,hüzün.bu ara daha agırını okuyamıyorum beynim almıyor:))

miskaammm ; aayyy komşuculuk da sevmezmişşş :)) şaka yapıyorum ben de öyle zırt pırt kaı çalan komşudan hoşlanmam...
inşallah kararında bir komşun olur... genç mi; belki kafa dengidir de güzel vakit de geçirirsiniz...

yok be yavrum, elli yaşlarında. kadın çok yardımsever, evin anahtarı onda duruyo, her gelen tesisatçıya bilmem neye kapıyı o açıyo ben işteyken, bi de başlarında duruyomuş :) temizlikçi ayarlayım diye uğraşıyo, kornişimi bile o düşündü, düşün artık :) ama konu kafa denkliğine gelince... yok bebeğim, hiç bana göre bi aile değiller, fazlaca tutucu ve standartlardan şaşmayan tipik türk ailesi modeli.. neyse ki evleniyorum, yoksa onlar için ideal bi komşu profili çizmemiş olcaktım muhtemelen. ("ayyy kızın sevgilisi var galiba ekrem, eve giren çıkan bi çocuk gördüm!" styla)

ama ben akşam işteyken bana yemek falan pişirse çok severim ben onu :)

biliyosun oğlaklar beş hamle sonrasını düşünür hep ve sen oğlakları çok seversin :KK70:
maddi kısma hiç girmeee, yaramı deşme :) krediyi 5 bin tl fazla çekmiştik dolapları yaptırmak için, ordan 3bin kalsa göbek atıcaz, o hale geldik. öyle çok planlanmamış masraf çıktı ki... neyse, allahın izniyle hepsini halletcez.

hayatacım,ben nedense tutmadım bu çocuğu,aynı suda iki kere yıkanılmazmış:) sen daha iyi bilirsin tabii ki ama vakit kaybı olmasın senin için??sonucta sen onun güvendiği eskiden kalan bir insansın.erkekler zor zamanlarda sığınacak liman ararlar,eski tanıdık bildik sevgililere dönmeleri de zaman zaman bu yüzdendir.rahatladıkları zaman hem yeni sulara yelken acabilirler ,hem de sen ya da biz aslında istediğimiz adam o olduğu için değil de belki acıma belki tanıyor olma hissiyle devam edebiliriz,yine en iyisini sen bilirsin canım.öperim çok :)

miskacım yaa bu kadar girmese evine kadın :) ne bileyim sonra burada komşusuyla ilgili dert yananlardan olma sen de :) Allah korusun tabii.ama temizlikçini kendin bul derim.ben mesela almıyorum evime tanıdıgım 2-3 kişye giden birini.ne kadar yanında olmasan da bir şekilde başkasının lafı sözü oluyor ,ya da senden haberler gidebiliyor çok iyi niyetli de olsa.sevmiyorum ben lafım sözüm edilsin,evimi herkes bilsin falan.

katınam yok zaten cok düşündüm bugun doluya koydum olmadı boşa koydum dolmadı.Olmaz zaten ya.Çok düşündüm allahtan buraya yazmışım eskılerı böcüğüm bılıyo o dönemde neler yaşadım.Eskıye rabet olsa bit pazarına nur yağardı dıye boşuna dememiş atalarımız

hayatacım,ben nedense tutmadım bu çocuğu,aynı suda iki kere yıkanılmazmış:) sen daha iyi bilirsin tabii ki ama vakit kaybı olmasın senin için??sonucta sen onun güvendiği eskiden kalan bir insansın.erkekler zor zamanlarda sığınacak liman ararlar,eski tanıdık bildik sevgililere dönmeleri de zaman zaman bu yüzdendir.rahatladıkları zaman hem yeni sulara yelken acabilirler ,hem de sen ya da biz aslında istediğimiz adam o olduğu için değil de belki acıma belki tanıyor olma hissiyle devam edebiliriz,yine en iyisini sen bilirsin canım.öperim çok :)

hatlar karıştı katinam ; tabii geri viteste gidince böyle oldu :))

o çocuk başka bu film izleyelim diyen başka...
ama eski sevgili konusunakatılıyorum sana :)

hatlar karıştı katinam ; tabii geri viteste gidince böyle oldu :))

o çocuk başka bu film izleyelim diyen başka...
ama eski sevgili konusunakatılıyorum sana :)

amanııın :) ben pek yorum yapmayım bu ara o zaman :))))))))) ben su 7 yıllık olan için yazmıstım.filmci kimdi ??su mecburen film izlemek zorunda kalacak olan kimdi :)) valla çok özür dilerim hatlar harbi karışmış.

hoşbulduk canım,iyiyim sağol sen nasılsın ? bastan okumaya calısıyorum sayfaları ondan göremedim :)

Ben de iyiyim teşekkür ederim katinam, biliyorum tek tek elersin sen, burda hepimiz böyle titiz insanlarız:)

miskaammm ; aayyy komşuculuk da sevmezmişşş :)) şaka yapıyorum ben de öyle zırt pırt kaı çalan komşudan hoşlanmam...
inşallah kararında bir komşun olur... genç mi; belki kafa dengidir de güzel vakit de geçirirsiniz...

katinam ; hakikaten sondan başladın cevaplamaya :)

rapuşum yok o kadar kötü değiller yaaa :)

Kötüler banne banne:))) Hey Allah'ım bana arkidişini savunuyo gıcık olan sen diil miydin:KK9:

kızlar sizi gösterim bakarsınız size kısmet olur bu cocuk :)

Ne diyosun kızım sen:))))))))) Kendi başına sür önce.:))))

böcüküm işte biraz baştan biraz sondan okudum hepsini :) kemo sırasında direkt uyuyorum canım koltukta.hiçbir şeye konsantre oluyp okuyamıyorum,kafam dagınıktı,internetioyun,hava civa şeyler okuyordum.şimdi ayşe kulinin hayatını okumaya başladım,sonra da hüzünü okuycam,yine ciddi birşey değil ama idare eder buna da şükür,yoksa boş boş vakit geçmiyor sıkılıyorum :KK43:

inşallah sacı uzunum,gün sayıyorum valla artık,ayşe kulin hayat,hüzün.bu ara daha agırını okuyamıyorum beynim almıyor:))

Ayşe Kulin'i severim. Ben de bu ara kadınlarla ilgili kadınların sözlerinin derlendiği bi kitap okuyorum feminist olucam iyice:)) Bi ara paylaşıcam sizinle de çok güzel sözler var.

yok be yavrum, elli yaşlarında. kadın çok yardımsever, evin anahtarı onda duruyo, her gelen tesisatçıya bilmem neye kapıyı o açıyo ben işteyken, bi de başlarında duruyomuş :) temizlikçi ayarlayım diye uğraşıyo, kornişimi bile o düşündü, düşün artık :) ama konu kafa denkliğine gelince... yok bebeğim, hiç bana göre bi aile değiller, fazlaca tutucu ve standartlardan şaşmayan tipik türk ailesi modeli.. neyse ki evleniyorum, yoksa onlar için ideal bi komşu profili çizmemiş olcaktım muhtemelen. ("ayyy kızın sevgilisi var galiba ekrem, eve giren çıkan bi çocuk gördüm!" styla)

ama ben akşam işteyken bana yemek falan pişirse çok severim ben onu :)

biliyosun oğlaklar beş hamle sonrasını düşünür hep ve sen oğlakları çok seversin :KK70:
maddi kısma hiç girmeee, yaramı deşme :) krediyi 5 bin tl fazla çekmiştik dolapları yaptırmak için, ordan 3bin kalsa göbek atıcaz, o hale geldik. öyle çok planlanmamış masraf çıktı ki... neyse, allahın izniyle hepsini halletcez.

Bilmez miyim çok da severim ne demezsin. Sen oğlak olamazsın bunu bi kenara yaz ayrıca.:) Ben de aynen dörtbin fazla çekmiştim 1.5 kullanabildim ordan kalan. Evdeki hesap olayı işte naparsın.

Konşu konşu hu huu olayını ben de hiiiç sevmem. Misafirperver Türk yapısı bana ulaşamamış genlerim bozuk.:KK37: Benim de üst katımda bi hatun var eşiyle ayrı yaşıyolarmış, bi bahaneyle durduruyor beni arada gel bi kahvemi iç filan, gelecem sana diyor araya sıkıştırıp oralı olmuyorum pek. Ayıp olıupr belki ama korkuyorum ben kim kimdir nedir belli olmuyor bu devirde. Kendi sorunlarımla zor başa çıkıyorum zaten yenileri olmasın diye az insan tanımaya çalışıyorum. Nasıl yöntem ama. :KK53:

kızlar size beslenmeyle ilgili bir video tavsiye edeyim ve yatayım artık.bugünkü hürriyette canlı yayında büyük iddia diye bir video var izlyin.ddoktorum programından alınmış.orda bas bas bagırıp birşeyler anlatmaya çalısan dr u seviyorum ben :) mutlaka izleyiiin :) iyi geceler hepinize,muccccccccck

Kanal D'de yayınlanan Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın sunduğu 'Doktorum' programının konukları Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Yavuz Dizdar ve Çocuk Metabolizma ve Beslenme Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Aydın'dı.

bu arkadaslarmıs videodakiler .izleyiverin canlarım :)) hatta ben de bulup programı tüm izleyim,bizim beslenme kimyası hocası da bunları anlatırdı kulakları cınlasın cın cıııın :)

Konşu konşu hu huu olayını ben de hiiiç sevmem. Misafirperver Türk yapısı bana ulaşamamış genlerim bozuk.:KK37: Benim de üst katımda bi hatun var eşiyle ayrı yaşıyolarmış, bi bahaneyle durduruyor beni arada gel bi kahvemi iç filan, gelecem sana diyor araya sıkıştırıp oralı olmuyorum pek. Ayıp olıupr belki ama korkuyorum ben kim kimdir nedir belli olmuyor bu devirde. Kendi sorunlarımla zor başa çıkıyorum zaten yenileri olmasın diye az insan tanımaya çalışıyorum. Nasıl yöntem ama. :KK53:

dogru ama sekerim,ben cok severim herkes gelsin agırlayım vs,bir süre sonra baktım dert agacı olmusum,bana bi kahve yapan yok :)) hem sevmiyorum öyle vıcık vıcık her gün her gün insan kafasını dinlemek istiyor yalnız :)) niye yalnız olduğumuzun sebeplerinden olabilir mi ??KAFA DİNLEMEK :)))

ayy komşuculuk oynamak için evli ve çocuklu olmak lazım rapuşum...
benim oturduğum eve annemler sonradan gelince önceden yüzüme bakmayan komşular komşuculuk oynadılar annemle...

yani korkmana gerek yok bence :)))

ayy bende hiç sevmem şu komşuculuk işini ya :KK33: aynı kafadanızz hepimizz her zamanki gibi :))

iyi geceler böcükümm. ben de yatıyorum. rüyamızdaa biscolata reklamndaki çocukları görelimm inşallah :KK1:

X